0

Idąc tokiem rozumowania tego pana to Espanyol był lepszy i zasłużył na wygraną. Jeśli tak to chyba oglądaliśmy inny mecz. Fakt sędzie nie był najwyższej klasy ale bez przesady. Gol dla Espanyolu to ewidentny faul na Valdesie. Barca po prostu była lepsza i trzeba się z tym pogodzić. Zresztą niech sobie gadają co chcą. Są 3pkt i trzeba się cieszyć;)

pzdr

0

U mnie justin działa normalnie i jest OK ;)

0

http://www.justin.tv/nelson7 - link do meczu !!!

Vamos Barca !!!

0

Siema,

Macie link do meczu na justin.tv ??

0

No to właśnie mówie że brak zgrania to wina tego że w każdym meczu inny skład. Jeśli to się poprawi to będzie dobrze ;)

pozdro

0

Hinche

Zgadzam się ;) ale...

....coś jest nie tak skoro w każdym meczu jest inny skład. Czas na eksperymenty był wiadomo kiedy a teraz to na dobre nie wychodzi.

0

paws

pieniądze to nie wszystko. Gdyby iść takim tokiem rozumowania to najlepsza na świecie powinna być liga Katarska;)

pozdro

0

Jak widać coś się zacięło po tych efektownych meczach w pree sezonie. Mam jednak nadzieję że poprawią swoją grę już w najbliższym meczu z Racingiem, a jest na to całe 2 tygodnie czasu.

Tak więc nie należy popadać od razu w rozpacz bo myśle że powodów dobitnych nie ma. To początek sezonu a szczyt formy przyjdzie gdzieś dopiero na październik pewnie.

pozdro

0

juristo

Mnie też to nie obchodzi ale chciałem co poniektórym wytłumaczyć to i owo i dałem taki przykład.

0

pawelgiim - płacą Ci za pisanie takich bredni?? Jak w pree sezonie Barca wszystkich gromiła to wszyscy się zachwycali a teraz co?? ajaja żal żal takich kibiców co nie umieją przegrywac i nie znają się kompletnie na piłce.

Wierni po porażce, Dumni po zwycięstwie!! VeB!!!

0

Inter, Roma, Milan też zawiedli w 1. kolejce i to nie znaczy że są słabe itp. Ludzie myslcie;)

0

Zrozumcie że piłka nożna to nie tylko zwycięstwa, ale także remisy i porażki! Rozumiem że można krytykować ale bez przesady. Jak strzelą gola to zaraz połowa będzie sie podniecać. Smutne.

Visca el Barca!!!

0

http://www.justin.tv/psn_2 - Mecz jest tutaj!!!

0

Ale z Was kibice. Nikt Wam nie obiecywał że Barca wygra 5:0. Barca wcale nie gra tak źle i miejmy nadzieje że coś strzelą.

0

Zdziwiłbym się gdyby ktoś dostał nagrodę. Tamten sezon był nieudany i trzeba pogratulować zwycięzcom a naszym grajkom życzyć aby to oni za rok byli na szczycie;)

0

Bardzo dobre, najlepsze ze wszystkich losowanie. Tylko żeby grajki nie pomyślały że awans mają w kieszeni, ale myśle że tak nie będzie.

Co do innych grup to nie ma typowej grupy śmierci a do trudniejszych grup mozna zaliczyć z pewnością D, F i H

Ps. ManUFan - po co się tu wypowiadasz w ogóle?? masz swoją stronkę to idź tam i wszyscy będą zadowoleni.

I nikt tu nikogo nie lekceważy. Tak samo moge napisac że kibice ManU lekceważą zespoły ze swojej grupy.

0

Godzina 18.00 losowanie na żywo na TVP Sport.

0

spyke

a ja stane w obronie hanca bo ma 100 raze większe pojęcie o tym co pisze niż Ty.

Zresztą napisał tylko prawdę i jak nie możesz tego zrozumieć to twój problem.

I pytam się gdzie Ty widzisz tą kompromitację?? Fakt Barca zagrała słabo ale równie dobrze mogła wygrać spokojnie ten mecz - akcje Henryego, Pique x2 i Bojana...liczy się awans i tylko awans a wnioski z tej porażki zostaną wyciągnięte z pewnością. Nie zapominaj o tym że skład był nieco eksperymentalny i Keita i Toure razem już grac nie będą tak jak Pique nie będzie grał na środku obrony.

AA wspomniałeś coś o kibicach Realu...otóż mam wielu kolegów co kibicują Realowi i pisali mi po meczu że Barca zlekceważyła Wisłę, grała bez ikry i przegrała i nie się czym jarać czy smucić. Nikt się nie śmiał itp. Zrozum że i wśród kibiców czy Barcy czy Realu, Juce, ManU są ludzie którzy znają się na piłce a nie zachowują się jak dzieci neo.

pozdro

0

Jakoś tą porażkę przeboleje bo dzięki temu Polska zyska jakieś punkty w UEFA i trzeba liczyć teraz na Lecha i Legię.

Ostatecznie to Wisła i Barcelona po meczu się cieszyli - Wisła z historycznego i zasłużonego zwycięstwa a FCB z awansu.

Co do gry to Wisła mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie i nie mogłem uwierzyć w to co widziałem. A Barca...noc cóż niestety ale przypomniały mi się ostatnie beznadziejne 2 sezony i mam nadzieję że takiej kaszany już więcej nie zagrają. Wróci Messi a za Pique musi grac Marquez bo widać było że obrona sobie nie radziła.

Katalończycy wyglądali jakby przyjechali na wycieczkę a ich gra przypominała jakiś trening. Byli jacyś nieporadni, widać było brak zaangażowania i odpowiedniego podejścia do meczu. Martwi dużo strat i niedokładności. Guardiola musi wyciągnąć odpowiednie wnioski z tej porażki bo taka postawa jak wczoraj jest niedopuszczalna!!!

Można powiedzieć że taki mecz zdarza się raz na 100 lat.

Wracając do składu to błędem było wystawienie Keity i Toure w jednym składzie. Dla mnie w tej chwili to Yaya jest lepszy i gra dwoma defensywnymi graczami pożytku nam nie przyniesie.

Podsumowując Wisła zagrała bardzo dobrze a Barca słabo i taka jest prawda. Jednak nie znaczy to że Wisła jest lepsza od Barcy bo nigdy nie będzie.

Ps. Stop Napince !!!

0

kolejna plota. Wymienić to oni mogą jedynie Benzeme na Henryego. Zresztą Etoo nie mógłby grać w Lyonie w LM a liga francuska to byłby krok wstecz w jego karierze.

0

Wynik głosowania korzystny dla Laporty ale te 39,9% przeciw daje do myślenia. Oby nie zaprzepaścił tych dwóch lat bo kolejnej szansy już nie dostanie.

0

fffj po kiego grzyba Messi ma grać jak dopiero wrócił z Olimpiady? Niech sobie odpocznie bo są ważniejsze mecze niż ten we wtorek a o awans nie trzeba się martwić.

ps. Na drugi raz zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz!

pozdro

0

Niech Eto'o zostanie jak najdłużej o ile będzie w formie. A jego następcą w Barcy powinien być Benzema :)

0

Timek

Henry jest rozwiedziony i raczej jego rodzina do Hiszpanii nie zawita

0

Oby Etoo został w Barcy jak najdłużej o ile jego forma pozostanie na takim poziomie co teraz ;)

0

Podsumowując Wy macie swoje argumenty, my swoje i chyba tak pozostanie...

A ja ze swojej strony życzę Wiśle awansu i udanych występów w P.UEFA tak samo zresztą Lechowi i Legii ;)

pozdro

0

wislahooligans

słowo "kupić" chyba jest przesadą i jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Barca chciała zmienić gospodarza ze względu na głosowania które się niedługo odbędzie a świętowanie awansu na CN przed głosowaniem byłoby dużym plusem dla Laporty.

"Barca myslala ze jak jest najlepsza druzyna to "biedna" Wisla bedzie robic co beda chcieli. " - wg mnie wyolbrzymiasz to. Barca ma szacunek dla każdego klubu z którym gra i np. Beitar zgodził się na zmianę gospodarza.

Dalej twierdze że chodziło tylko o to co napisałem na początku i nikt nie miał złych zamiarów.

"POZA TYM tu chodzi o przesuniecie dnia a nie o zmiane miejsca pierwszego meczu !!! WIDZISZ ROZNICE? bo ja b. WIELKA !!" - zgadza się i tego nie kwestionuje wcale. Chodziło mi tylko o sam gest że Barca się zgodziła...

I mam pytanie czy nie lepiej było grac pierwszy mecz w Krakowie?? Przecież byłyby większe emocje a wynik nie był wcale taki oczywisty. A tak jest 4:0 i pozamiatane, no i takich emocji we wtorek raczej już nie będzie.

pozdro

0

spyke

napisałeś że lepiej grać pierwszy mecz na wyjeździe. Zgadzam się z tym ale w przypadku Wisły wiadomo było że lepiej będzie dla wszystkich gdyby pierwszy mecz był w Krakowie a wyszło jak wyszło i może Krakowianie na poważnie myśleli o awansie dlatego nie zgodzili się na prośbę Barcy o zmianę gospodarza.

Barcelonie oczywiście bez różnicy czy będą grać we wtorek czy w środę.

Ps. Wiem że zmiany gospodarza i terminu meczu nie da się porównywać ale po prostu mi chodziło o sam gest ...

pozdro

0

Chciałbym w tym momencie usłyszeć co na ten temat sądzą kibice Wisły, którzy gdy Barca chciała zmiany gospodarza ostro protestowali. Chociaż to nie to samo ale zawsze coś znaczy...

...Myślę że zakompleksieni polscy działacze na drugi raz pomyślą bo teraz to będzie mecz bez historii a Barca wystawi głównie rezerwy. A mogło być dla kibiców tak pięknie...

pozdro

0

ps. ja nie chciałem nic powielać tylko się spytałem czy to prawda ale na szczęście dzięku hancowi rozwiałem swoje wątpliwości;)

pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?