4 maja 2009, 12:52
0
Forca1899 - podzielam Twoje zdanie ;)
24 kwietnia 2009, 18:13
wacha19- podałem 11stu :P
24 kwietnia 2009, 14:26
VV-Alves, Marquez, Pique, Abidal- Iniesta, Yaya Toure , Xavi Messi- Eto'o, Henry :) mój typ i moje skromne zdanie :obecnie najlepsza 11stka Barcelony ! pozdro cules ! :)
21 kwietnia 2009, 22:13
to jest gosc ! powiedział to w idealnym momencie !!!!!!! VISCA !!!!
8 lutego 2009, 21:00
panowie macie linka do meczu :) ?
24 sierpnia 2008, 22:29
wielki plus dla Barcelony :)
7 października 2008, 18:00
podobny do Messiego :- ))
3 grudnia 2008, 18:46
najpierw trzeba trafić :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Forca1899 - podzielam Twoje zdanie ;)
0
wacha19- podałem 11stu :P
0
VV-Alves, Marquez, Pique, Abidal- Iniesta, Yaya Toure , Xavi Messi- Eto'o, Henry :)
mój typ i moje skromne zdanie :obecnie najlepsza 11stka Barcelony ! pozdro cules ! :)
0
to jest gosc ! powiedział to w idealnym momencie !!!!!!! VISCA !!!!
0
panowie macie linka do meczu :) ?
0
wielki plus dla Barcelony :)
0
panowie macie linka do meczu :) ?
0
podobny do Messiego :- ))
0
Forca1899 - podzielam Twoje zdanie ;)
0
najpierw trzeba trafić :P