kamilbarca18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jugów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Forca1899 - podzielam Twoje zdanie ;)
0
wacha19- podałem 11stu :P
0
VV-Alves, Marquez, Pique, Abidal- Iniesta, Yaya Toure , Xavi Messi- Eto'o, Henry :)
mój typ i moje skromne zdanie :obecnie najlepsza 11stka Barcelony ! pozdro cules ! :)
0
to jest gosc ! powiedział to w idealnym momencie !!!!!!! VISCA !!!!
0
panowie macie linka do meczu :) ?
0
tak bo tak powiedział ,zazdrości :):):):):)
stary ! chwali go ! z igły zrobił widły !! :)
0
najpierw trzeba trafić :P
0
podobny do Messiego :- ))
0
"Benzema wciąga ich obu nosem. "
Widać jak bardzo znasz się na piłce nożnej :- )
0
2:0 !!!!!!!!
0
NAJ BOJAN :)))
0
TO PRZECIEŻ NORMALKA ,ŻE BARCA WYGRA :) !
0
o ja pierdziele , jeden z lepszych sędziów w Krakowie :)
0
YAYA TOURE zamiast Keity ...
0
DAJCIE MU WRESZCIE SPOKÓJ !!!!!!!!!!!!!!!!
ETO'O = BARCELONA i koniec , kropka !!!!!!!!!!!!
0
szkoda ,że odszedł tak szybko ...
0
wielki plus dla Barcelony :)