0

Forca1899 - podzielam Twoje zdanie ;)

0

wacha19- podałem 11stu :P

0

VV-Alves, Marquez, Pique, Abidal- Iniesta, Yaya Toure , Xavi Messi- Eto'o, Henry :)

mój typ i moje skromne zdanie :obecnie najlepsza 11stka Barcelony ! pozdro cules ! :)

0

to jest gosc ! powiedział to w idealnym momencie !!!!!!! VISCA !!!!

0

panowie macie linka do meczu :) ?

0

tak bo tak powiedział ,zazdrości :):):):):)

stary ! chwali go ! z igły zrobił widły !! :)

0

najpierw trzeba trafić :P

0

podobny do Messiego :- ))

0

"Benzema wciąga ich obu nosem. "

Widać jak bardzo znasz się na piłce nożnej :- )

0

2:0 !!!!!!!!

0

NAJ BOJAN :)))

0

TO PRZECIEŻ NORMALKA ,ŻE BARCA WYGRA :) !

0

o ja pierdziele , jeden z lepszych sędziów w Krakowie :)

0

YAYA TOURE zamiast Keity ...

0

DAJCIE MU WRESZCIE SPOKÓJ !!!!!!!!!!!!!!!!

ETO'O = BARCELONA i koniec , kropka !!!!!!!!!!!!

0

szkoda ,że odszedł tak szybko ...

0

wielki plus dla Barcelony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?