O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona,
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

sto lat gry i 200 życia :)

0

HISZPANIA JEST NASZA !!! VISCA EL BARCA

0

Za tydzień będa 3 punkty dla nas ! A ty real0911 popisz sobie na stronie realu i patrz na swoich cyrkowcow !

0

ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)

0

ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)

Zobacz wszystkie

0

Za tydzień będa 3 punkty dla nas ! A ty real0911 popisz sobie na stronie realu i patrz na swoich cyrkowcow !

0

smieszne to jest jak on mysli ze RONALDO

0

sto lat gry i 200 życia :)

0

ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)

0

ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?