ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)
ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)
ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)
ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)
Komentarze
0
sto lat gry i 200 życia :)
0
HISZPANIA JEST NASZA !!! VISCA EL BARCA
0
Za tydzień będa 3 punkty dla nas ! A ty real0911 popisz sobie na stronie realu i patrz na swoich cyrkowcow !
0
ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)
0
ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)
0
Za tydzień będa 3 punkty dla nas ! A ty real0911 popisz sobie na stronie realu i patrz na swoich cyrkowcow !
0
smieszne to jest jak on mysli ze RONALDO
0
sto lat gry i 200 życia :)
0
ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)
0
ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)