0

sto lat gry i 200 życia :)

0

HISZPANIA JEST NASZA !!! VISCA EL BARCA

0

Za tydzień będa 3 punkty dla nas ! A ty real0911 popisz sobie na stronie realu i patrz na swoich cyrkowcow !

0

ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)

0

ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)

0

ja bym się skupił na talencie Thiago i przygotowywaniu go do pierwszej drużyny Barcelony ! Fabregas co prawda jest dobry i może chce grać dla barcelony ale ja jak na razie nie widzę dla niego gry w pierwszej ''11'' a talent thiago wydaje mi się 5 razy większy niż fabregasa :) ale bardzo chętnie widzę go w składzie z thiago za 4/5 lat:) i powiem szczerze kupcie dla fabregasa będzie lepiej jak zostanie w arsenalu :)

0

I nie zostanie !!! niech nie odchodzi :) ma zostac i koniec :) cieszy mnie ta wypowiedz!!! i powodzenia na MŚ U21 :D

0

Cesk jest bardzo dobry ale Thiago moze wyrosnąć na gwiazde a wtedy juz nie bedzie tak kolorowo :( transfer Fabregasa do barcy ale bez właczania do tego Thiago!!!

0

Dobrze by było sprzedac Ibre a zeby przyszedł Villa i bedzie dobrze

0

smieszne to jest jak on mysli ze RONALDO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?