kamilkrycha
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nietykalni na tv puls.
0
@czosnekfcb
Jak dla mnie kozak. Byłem fanem bajki z chęcią zabrałem swoją chrzesnice do kina ale film również zrobił na mnie mega wrażenie. Głównie realizm postaci i dopieszczenie detali. Zaskoczyło mnie jednak, że( UWAGA SPOILER) fabuła byla identyczna i jeszcze nie wiem czy uznac to za plus czy minus.
2
@MESSIah16
przeczytaj jeszcze raz jego post.
przecież wyraźnie napisał że chodzi mu o liczbę goli Cristiano a nie w jakich rozgrywkach
1
@Michu8
te 10 to masz tylko na umowie.
Faktycznie wacha się w okolicach 2mb/s. Niby oglądać się da ale czasem jest mega irytujące gdy przytnie w nieodpowiednim momencie
0
@michal26
Ja z kolei najbardziej jestem zawiedziony Kubiakiem:( Sporo błędów, nieskonczonych ataków.
A pan Drzyzga jest po prostu za słaby jak na potencjał naszej reprezentacji więc już za wiele od niego nie oczekuję.
1
@Kapitan hawk
Tak narzekasz na tą propagandę, a jednak non stop ją oglądasz:/
1
@TheNekro94
Na drugie masz Sheldon?;)
1
@macio_944
Dzięki za info;) Zastanawiałem się ostatnio jaką grę kupić na zimowe wieczory i rozwiałeś moje wątpliwości
0
@FanBarcy22
też zależy gdzie bo np. lecąc do Barcelony w Polsce spokojnie mi bagaż przeszedł zaś w Barcelonie musiałem płacić karę 50€
3
@jakub6623
Mysle ze obaj z Cochise się nie zrozumieliscie względem emerytur;) Masz rację, że twoja obecna praca będzie miała znaczenie na wysokość twojej przyszłej emerytury jednak obecnie twoje składki nie są odkladane tylko finansuja obecne emerytury i o to też chodziło Cochise. Nie wiadomo czy ten system nie padnie bo jest tego bardzo duże ryzyko dlatego ogrom ekonomistów uważa że nie pracujemy na swoje emerytury;)
1
@nammah
Jasne, że z tyłu. Chociaż przez chwilę można się poczuć jak panisko z własnym szoferem;)
1
@JimMorrisonFCB
W jakim klimacie chcesz ta muzykę? I czy będzie dj czy zespół? Bardzo często chodzę na wesela to mógłbym pomoc;)
0
@Cwaniak4
Zalezy co bliżej roboty się trafi;)
1
@damianex10
Niby tak ale np. Nagini zginęła jako horkruks i jako wąż a Harry jakoś przeżył. Z resztą wszystkie horkruks zostały zniszczone i magicznie i materialnie. Jest bardzo dużo nieścisłości w Harrym ale i tak jakoś lubię ta historię.
59
Po przeczytaniu tytułu pomyślałem- " Nie, to musi byc wyjęte z kontekstu, on nie mógł tego powiedziec"
Niestety się myliłem;( To jest dla mnie szok, jak ten koles moze byc trenerem Barcy i gadac takie rzeczy publicznie.
Teraz przynajmniej wiadomo że Roma i Live to nie przypadki.
Jprdle nie wierzę :(
2
@Colon Dodałbym jeszcze obojetnych("Mam na to wy....ne!")
1
@Grzesior667 Też tego nie rozumiem;/ Przecież ewidentnie nasi pokazywali, że były 4 odbicia i nie rozumiem dlaczego sędzia tego nie sprawdzil;( Nawet powtórkę tej akcji pokazali po kilku nastepnych akcjach i widac bylo ze faktycznie pilka odbila sie od slowenca.
0
@wpwelement
Trochę pokretna logika z tym usuwaniem żartów. Skoro chronicie la ramble przed kopiowaniem Internetu to dlaczego nie usuwacie postów kopiowanych z twetera ?
0
@norbi77
Bardziej w stylu pierwszych dwóch sezonów czy poszli w stronę trzeciego i czwartego?
0
@Arkon Ja mam wrażenie, że to zorganizowany troling bo to niemożliwe aby było tyle ciemnoty:/
1
@macio_944
Właśnie jadłem i przez Ciebie się oplulem;/
0
@norbi77
Jakbym widział ziomków na orliku. Tylko browara w łapie brak;)
1
@Janiama
Tak jak ty masz prawo sądzić, że Maradona jest najlepszym tak i inni mogą uważać, że najlepszym był Iniesta. Trochę słabo z Twojej strony, że próbujesz wpłynąć na wyniki własnej ankiety:/ Nie po raz pierszy zresztą :(
0
@mich_l
Całkiem całkiem choć jak dla mnie za biało. Zastanawiam się ile osób oślepnie gdy wejdzie w nocy na stronkę;)
1
@Maciek069
Właśnie pokazałeś wszystkim definicję "sezonowca" ;)
0
@Konradomoreno
a przyśpiewki chociaż zna?;)
0
@takisobiektos
Nie jestem w temscie:(
Co ma Mendes do Valencii?
3
@Triv44
Też tego nigdy nie zrozumiem. Mam swoje poglądy i twardo się ich trzymam jednak potrafię zrozumieć, że ktoś może mieć inne poglądy i potrzeby. Każdy z nas jest inny i ma inne wartości. Dla mnie bezczelnością jest narzucania innym swoich racji uważając, że są jedynie słuszne. Ogarnijcie się ludzie.
0
@MesQueUnClub_87
Tego nie napisałem;)
Wskazałem tylko największą różnicę
0
@Aerox
Ten wysoki niezłą sztukę wyrwał;)