30 marca 2013, 18:09
0
z jakiej okazji minuta ciszy?s
30 marca 2013, 18:05
z jakiej okazji minuta ciszy???
12 marca 2013, 22:38
VeB
12 marca 2013, 22:18
owacja na stojąco
12 marca 2013, 22:02
Jeśli uda im się to wygrać zacznę wierzyć w Boga
3 lutego 2013, 19:00
dajcie link
27 stycznia 2013, 19:08
16 grudnia 2012, 21:39
cóż za bramka
16 lutego 2013, 21:18
kbnmm,.m.,
7 października 2012, 20:06
proszę o link
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
z jakiej okazji minuta ciszy?s
0
z jakiej okazji minuta ciszy???
0
VeB
0
owacja na stojąco
0
Jeśli uda im się to wygrać zacznę wierzyć w Boga
0
dajcie link
0
dajcie link
0
cóż za bramka
0
kbnmm,.m.,
0
proszę o link