0

z jakiej okazji minuta ciszy?s

0

z jakiej okazji minuta ciszy???

0

VeB

0

owacja na stojąco

0

Jeśli uda im się to wygrać zacznę wierzyć w Boga

0

link
h

0

link

0

ale ten komentator żartowniś

0

to mecz przegrany

0

dziękuję sędziom za uznanie tej bramki

0

dzięki bogu w końcu on zejdzie

0

kbnmm,.m.,

0

dajcie link

0

dajcie link

0

cóż za bramka

0

link

0

podajcie link

0

dajcie link

0

spalony

0

jest dużo lepszy od alexisa

0

dajcie mi link

0

dajcie link do meczu

0

dajcie mi szybko linak

0

proszę o link

0

dajcie link na mecz

0

podziwiam twój obrazek

0

powinien dostać teraz szansę gry w podstawowym składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?