2

Narazie Lemar słabo xd

1

Szkoda że Dembele nie gra

0

No to jtr Barca przeplaci za sredniaka

0

Wolnego,bez dryblingu? To co u nas robi Sergio,to Verratti też słaby

0

Tak dokładnie to co on zdementowal? Pytam serio?

0

Ja mogę ale później

1

Tam te kraje sprzedawać mogą,tylko nie kupować.

0

Ale w 36 już tak.

1

Z Alaves grał na "9"

1

Co jest czerwone i szkodzi na zęby? Cegła hahahaha

0

To może Fabregas do Barcy? Wychowanek,typowy pomocnik.

1

W sumie za te 160mln za Coutinho, to można kupić Di Marie i Ozila. Ci piłkarze byli gwiazdami w Realu i w Barcy daliby radę.

0

Lemar za 70-80mln to świetna opcja.

0

Jak myślicie kiedy ten jeszcze 1 transfer zostanie ogłoszony?

0

Sport napisał coś o Coutinho?

1

Najlepszy stoper świata??

0

Jeśli Barca negocjuje z kilkoma zawodnikami,to ciekawe z jakimi? Pewnie z Coutinho,może z Angelem i ?

0

Ile masz arów/hektarów malin?

0

Była już prezentacja?

11

Jeden z lepszych meczy Paulinho w Barcy.

15

Szkoda że Barca zrezygnowała z transferu Inigo Martineza,można powiedzieć że mamy 3 stoperów.

0

Ma ktoś link do meczu???Barcy

0

Ma ktoś link do meczu ??

0

Ma ktoś link do meczu Barcy?

1

Jak myślicie Barca kupi jeszcze kogoś?

1

No to jeszcze Coutinho i mega skład

1

Macie link do meczu Nicei?

0

Jeżeli Coutinho nie przyjdzie,to za tą kasę Seri i Lemar plus Dembele i będzie ok.

0

Ma ktoś link do meczu Barcy?

0

Może Insigne,Dembele i Messi do pomocy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?