kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Narazie Lemar słabo xd
1
Szkoda że Dembele nie gra
0
No to jtr Barca przeplaci za sredniaka
0
Wolnego,bez dryblingu? To co u nas robi Sergio,to Verratti też słaby
0
Tak dokładnie to co on zdementowal? Pytam serio?
0
Ja mogę ale później
1
Tam te kraje sprzedawać mogą,tylko nie kupować.
0
Ale w 36 już tak.
1
Z Alaves grał na "9"
1
Co jest czerwone i szkodzi na zęby? Cegła hahahaha
0
To może Fabregas do Barcy? Wychowanek,typowy pomocnik.
1
W sumie za te 160mln za Coutinho, to można kupić Di Marie i Ozila. Ci piłkarze byli gwiazdami w Realu i w Barcy daliby radę.
0
Lemar za 70-80mln to świetna opcja.
0
Jak myślicie kiedy ten jeszcze 1 transfer zostanie ogłoszony?
0
Sport napisał coś o Coutinho?
1
Najlepszy stoper świata??
0
Jeśli Barca negocjuje z kilkoma zawodnikami,to ciekawe z jakimi? Pewnie z Coutinho,może z Angelem i ?
0
Ile masz arów/hektarów malin?
0
Była już prezentacja?
11
Jeden z lepszych meczy Paulinho w Barcy.
15
Szkoda że Barca zrezygnowała z transferu Inigo Martineza,można powiedzieć że mamy 3 stoperów.
0
Ma ktoś link do meczu???Barcy
0
Ma ktoś link do meczu ??
0
Ma ktoś link do meczu Barcy?
1
Jak myślicie Barca kupi jeszcze kogoś?
1
No to jeszcze Coutinho i mega skład
1
Macie link do meczu Nicei?
0
Jeżeli Coutinho nie przyjdzie,to za tą kasę Seri i Lemar plus Dembele i będzie ok.
0
Ma ktoś link do meczu Barcy?
0
Może Insigne,Dembele i Messi do pomocy?