0

Jesteś w Brazilli?

9

Ale jaki sens by to miało?? Równie dobrze sobie sami mogą kupić,tu chodzi o tą jedną.

1

Ciekawe czy gdyby był wybrany na premiera z obozu platformy, to czy byś to napisała?

0

Ma ktoś link z alienz??

1

Poratujcie linkiem. DZIĘKI

3

Szkoda że Roberto nie gra za Rakiticia.

0

Jak wyłączyć tryb video av na telewizorze?

0

O czym jest serial Narcos o którym jest głośno?

0

Gdzie byś tą 3 zmieścił?

2

Podaj przykład tych klasowych pomocników do kupienia?

0

Nie ma się co napalac na transfery zimą,jeśli ktoś przyjdzie to pewnie obrońca . Pewnie kupią Mine i chyba nie będzie już miejsc na zawodników z Ameryki(Coutinho,Arthur)

0

Liczycie na transfery zimą?

0

Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki

0

Ma ktoś link do meczu Barcy na telefon? Dzięki

0

Mundo Deportivo informuje coś o Coutinho,ale nie znam hiszpańskiego

0

Dzięki.

0

Ma ktoś link do meczu Barcy? Najlepiej na telefon. Dzięki

0

Akurat ta pokazana wyżej pomoc mi się nie podoba, ale obrona ok,fajnie jakby ktoś z rezerw dostał szansę,a skoro Valverde nie ma planów dla Vermalena,to niech młodzi grają,tak wiem że to Valencia .

8

Iniesta i Denis we 2 w pomocy , nie za ofensywnie?

0

Z Malagą.

1

Nawet Messi nie zasługuje na takie duże pieniądze,gdzie ten sport zmierza?

0

Co z Cancelo?

2

Krowa.

2

PIS ogranicza nam wolność,dzięki za info.

5

Z Di Marią to nie była plotka.

0

Za drodzy są,choć Barca pewnie kupi w lecie Cou.

7

Po co Goretzka w Barcelonie? Jest Bisquets,Rakitic,Paulinho,Roberto,jeszcze Gomes. Lepiej kupić Ozila,zawsze jakiś kreatywny pomocnik.

0

Barca powinna kupic Ozila lub Verratiego

1

Iniesta gra jak ja na orliku,nie do zatrzymania

1

W obronie ok,pomoc też spoko, tylko Messi niewidoczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?