kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesteś w Brazilli?
9
Ale jaki sens by to miało?? Równie dobrze sobie sami mogą kupić,tu chodzi o tą jedną.
1
Ciekawe czy gdyby był wybrany na premiera z obozu platformy, to czy byś to napisała?
0
Ma ktoś link z alienz??
1
Poratujcie linkiem. DZIĘKI
3
Szkoda że Roberto nie gra za Rakiticia.
0
Jak wyłączyć tryb video av na telewizorze?
0
O czym jest serial Narcos o którym jest głośno?
0
Gdzie byś tą 3 zmieścił?
2
Podaj przykład tych klasowych pomocników do kupienia?
0
Nie ma się co napalac na transfery zimą,jeśli ktoś przyjdzie to pewnie obrońca . Pewnie kupią Mine i chyba nie będzie już miejsc na zawodników z Ameryki(Coutinho,Arthur)
0
Liczycie na transfery zimą?
0
Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki
0
Ma ktoś link do meczu Barcy na telefon? Dzięki
0
Mundo Deportivo informuje coś o Coutinho,ale nie znam hiszpańskiego
0
Dzięki.
0
Ma ktoś link do meczu Barcy? Najlepiej na telefon. Dzięki
0
Akurat ta pokazana wyżej pomoc mi się nie podoba, ale obrona ok,fajnie jakby ktoś z rezerw dostał szansę,a skoro Valverde nie ma planów dla Vermalena,to niech młodzi grają,tak wiem że to Valencia .
8
Iniesta i Denis we 2 w pomocy , nie za ofensywnie?
0
Z Malagą.
1
Nawet Messi nie zasługuje na takie duże pieniądze,gdzie ten sport zmierza?
0
Co z Cancelo?
2
Krowa.
2
PIS ogranicza nam wolność,dzięki za info.
5
Z Di Marią to nie była plotka.
0
Za drodzy są,choć Barca pewnie kupi w lecie Cou.
7
Po co Goretzka w Barcelonie? Jest Bisquets,Rakitic,Paulinho,Roberto,jeszcze Gomes. Lepiej kupić Ozila,zawsze jakiś kreatywny pomocnik.
0
Barca powinna kupic Ozila lub Verratiego
1
Iniesta gra jak ja na orliku,nie do zatrzymania
1
W obronie ok,pomoc też spoko, tylko Messi niewidoczny.