0

Gdyby wszyscy myśleli tak jak ty, dziś pewnie Iniesta, Busquets, czy dawniej Xavi , Puyol nigdy nie zagrali w Barcy, bo po co lepiej kupić gwiazdę.

1

Roberto to podstawowy zawodnik klubu, co to za porównanie z Montoya i Bartrą. Roberto jeden z nielicznych wychowanków który w ostatnim czasie przebił się do składu. Zaangażowanie w stu procentach i oddanie barwą Barcy , a ty byś go wymienił.

0

Podaj przykład rozgrywającego który zbawi Barce?

0

Wypowiedzialem swoją opinie. Wiadomo że niektórzy chcieliby cały czas grubych transferów i wręcz chcieliby by klub dał jak najwięcej kasy, bo to takie show,że akurat ten klub kupuje największe gwiazdy i w ogóle. Ale wydaje mi się że nie o to chodzi,gdzie te zdania "Więcej niż klub" i gdzie stawianie na największe transfery i wzmocniona czyli szkółkę,piłkarzy od dziecka związanych z klubem i graniem filozofią Cruyfa.

1

Po pierwsze uznawanie Cou za jakiegoś rozgrywającego to dla mnie osobiście przesada,to świetny ofensywny pomocnik,skrzydłowy,za rozgrywającego uznaje kogoś kto cofa się pod pole karne,jest cały czas pod grą. Nie powiem fajnie Cou mógłby w jakimś stopniu zastąpić Inieste ale nie za takie pieniądze. Przypomnę że ostatnią LM wygraliśmy z Rakiticiem w składzie,nie było a ni Verrattiego ani Coutinho. Taraz zmiana formacji to nie problem, piłkarze są bardziej wszechstronni. Dla mnie zamiast Coutinho,Barca mogłaby kupić2 młodych pomocników. Np. Arthura i Solera lub wyciągnąć którąś z perełek ligi holenderskiej, jest ich sporo. Niewielki koszt a po zgraniu z drużyną mogą dac alternatywe dla Coutinho.

0

Bo nie jest wart 150mln

0

Przecież ewentualny transfer Griezmanna , to transfer na skrzydło,ofensywny pomocnik,a czasem na grę 2 napastników.

0

Trzeba szukać alternatywy dla Coutinho. Może Griezmann, i kto jeszcze?

1

Liverpool ma mocny skład,pewnie się wzmocni,wątpię że Cou nawet w lecie wzmocni Barce.

0

2 podania

2

I tym samym Coutinho w styczniu nie jest aż tak bardzo potrzebny,wydaje mi się że spokojnie dokończy sezon w Anglii, i w lipcu-sierpniu raczej już na pewno wzmocni Barce.

0

Wiem że ciężko ale może ktoś ma linka do meczu?

0

Jak włączyć wersję mobilną??

0

Najlepsze rockowe zespoły obecnie dla was?

0

Pytanie xbox 360 E jest dobry? Czym się różni od innych 360?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co ty piszesz. Ale pewnie niektórzy wszystko wiedzą.

1

Poratujecie linkiem do meczu Barcy? Dzięki

1

Widać że oglądałeś jego mecze skoro porównujesz Aleñe i Denisa do jego. Pewnie lepiej dac 150mln za Coutinho.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To pytam za kogo? Iniesta w formie,zaraz wraca Dembele.

1

Za ofensywnie.

0

Dlatego piszę że Barca go teraz nie kupi

0

Za kogo. ?

0

I co pomoc Eriksen i Cou?

0

Zresztą w tym sezonie nikt nie da mu gwarancji na podstawową 11. Iniesta w formie

1

I tak myślę że nie ma szans na Cou w styczniu, po prostu takich transferów nie przeprowadza się w styczniu.

0

W Argentynie ma pewne miejsce,nawet jakby zagrał raz na 10 meczy. A to co jak pójdzie do Chin to utrzyma miejce?

0

Pytanie,konsola nie wczytuje płyt?

0

Jesteś w Brazilli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?