0

Jest szansa na Busquetsa w meczu z Romą?

0

To moja opinia, w ofensywie średnio.

0

Ogólnie oprócz gola i efektywnego odbioru, to Dembele wczoraj Tak średnio zagrał.

0

Bez Busquetsa i Iniesty który swoje lata ma to nasi pomocnicy nie mają kreatywności(Paulinho,Gomes), Arthur jak dla mnie nie wiadoma , zamiast Griezmnna , bardziej Verrati już by się przydał.

0

A rytm meczowy?

0

Może los da Rome lub Seville. Szkoda Busquetsa że nie zdąży na LM, kiedy powrót Semedo?

0

Ale ławka słaba.

0

Podobno Dembele od 1 minuty, wiarygodne było to źródło?

5

Wiem że to Barca broni wyniku i lepiej wyjść defensywnie , ale jakoś z Neymarem szło dobrze, więc liczę na Dembele, chce widzieć że ktoś gra w ataku.

0

Trochę mnie uspokoił fakt że Tajner powiedział że Barca wygra.

0

Alena to nie ta pozycja, jest bardziej ofensywny. Busquets po gra pewnie długo, ale nie ma dla niego zmiennika , gra cały czas, zresztą tak jak Chorwat.

0

Barcelonie bardziej przydał by się pomocnik, niz napastnik. Busquets i Rakitic 29 lat , i właściwie nie mamy solidnych dla nich zamienników, a Arthur nie wiadomo kiedy przyjdzie.

0

Pierwsza niedziela bez zakupów, godz 11:30, a tu tyle lamentow , że sklep zamknięty.

3

Dziwne, bo mam wrażenie że dużo większej części osób to odpowiada, ale zawsze najgłośniejszi są ci którym coś nie odpowiada.

1

Liczę na dobry występ Dembele, i gre z Chelsea.

0

Przy odejściu Gomesa,, zostajemy z 1 Paulinho, który może zagrać w pomocy, w razie nie obecności Rakiticia,Busquetsa. Zamiast Griezmana, to wzmocnił bym lepiej pomoc.

0

Zagra Dembele z Chelsea?

1

Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki

0

Ciężko będzie z Chelsea.

0

Wierzycie w Dembele z Chelsea?

0

W takich momentach, gdy kluczowy zawodnik łapie kontuzje, to powinien występować wybór między graczami z szkółki. Wiadomo że jak teraz szans nie dostawał Aleña, to z Chelsea nie ma szans, ale mam wrażenie że gdyby dostawał sznse to sporo dał by w takich meczach.

0

Lepiej wygrać 1-0, niż zremisować.

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu Barcy po angielsku? Dzięki

1

Na takie mecze Paulinho lub Gomes byli by idealni. Może nawet dwaj naraz.

0

A nie jest tak?

1

Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki

0

Czemu mamy nie oczekiwać od niego za wiele?

0

Dembele 20 lat, jeden z najlepszych młodych piłkarzy,wielki talent, może grać w każdej drużynie, kosztował ponad 100mln, będzie wchodził z ławki.

9

O jakiej wy piszecie rotacji, co do transferu Griezmanna? Serio uważacie że rotowanie Suarezem,Messim czy Coutinho, albo młodym Dembele jest możliwe? Ci piłkarze mogą grać w 11 każdej drużyny i nagle mają się rotowac? Rotowac to można raz na jakiś czas z słabszymi drużynami, a w końcu przyjdą mecze LM czy z Realem i kogo chcecie dac na ławkę? Każdy z nich chce grać.

3

Mimo wszystko to jest wystarczająco duża przewaga. I nie oszukujmy się Realowi została tylko LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?