kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest szansa na Busquetsa w meczu z Romą?
0
To moja opinia, w ofensywie średnio.
0
Ogólnie oprócz gola i efektywnego odbioru, to Dembele wczoraj Tak średnio zagrał.
0
Bez Busquetsa i Iniesty który swoje lata ma to nasi pomocnicy nie mają kreatywności(Paulinho,Gomes), Arthur jak dla mnie nie wiadoma , zamiast Griezmnna , bardziej Verrati już by się przydał.
0
A rytm meczowy?
0
Może los da Rome lub Seville. Szkoda Busquetsa że nie zdąży na LM, kiedy powrót Semedo?
0
Ale ławka słaba.
0
Podobno Dembele od 1 minuty, wiarygodne było to źródło?
5
Wiem że to Barca broni wyniku i lepiej wyjść defensywnie , ale jakoś z Neymarem szło dobrze, więc liczę na Dembele, chce widzieć że ktoś gra w ataku.
0
Trochę mnie uspokoił fakt że Tajner powiedział że Barca wygra.
0
Alena to nie ta pozycja, jest bardziej ofensywny. Busquets po gra pewnie długo, ale nie ma dla niego zmiennika , gra cały czas, zresztą tak jak Chorwat.
0
Barcelonie bardziej przydał by się pomocnik, niz napastnik. Busquets i Rakitic 29 lat , i właściwie nie mamy solidnych dla nich zamienników, a Arthur nie wiadomo kiedy przyjdzie.
0
Pierwsza niedziela bez zakupów, godz 11:30, a tu tyle lamentow , że sklep zamknięty.
3
Dziwne, bo mam wrażenie że dużo większej części osób to odpowiada, ale zawsze najgłośniejszi są ci którym coś nie odpowiada.
1
Liczę na dobry występ Dembele, i gre z Chelsea.
0
Przy odejściu Gomesa,, zostajemy z 1 Paulinho, który może zagrać w pomocy, w razie nie obecności Rakiticia,Busquetsa. Zamiast Griezmana, to wzmocnił bym lepiej pomoc.
0
Zagra Dembele z Chelsea?
1
Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki
0
Ciężko będzie z Chelsea.
0
Wierzycie w Dembele z Chelsea?
0
W takich momentach, gdy kluczowy zawodnik łapie kontuzje, to powinien występować wybór między graczami z szkółki. Wiadomo że jak teraz szans nie dostawał Aleña, to z Chelsea nie ma szans, ale mam wrażenie że gdyby dostawał sznse to sporo dał by w takich meczach.
0
Lepiej wygrać 1-0, niż zremisować.
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu Barcy po angielsku? Dzięki
1
Na takie mecze Paulinho lub Gomes byli by idealni. Może nawet dwaj naraz.
0
A nie jest tak?
1
Ma ktoś link do meczu Barcy? Dzięki
0
Czemu mamy nie oczekiwać od niego za wiele?
0
Dembele 20 lat, jeden z najlepszych młodych piłkarzy,wielki talent, może grać w każdej drużynie, kosztował ponad 100mln, będzie wchodził z ławki.
9
O jakiej wy piszecie rotacji, co do transferu Griezmanna? Serio uważacie że rotowanie Suarezem,Messim czy Coutinho, albo młodym Dembele jest możliwe? Ci piłkarze mogą grać w 11 każdej drużyny i nagle mają się rotowac? Rotowac to można raz na jakiś czas z słabszymi drużynami, a w końcu przyjdą mecze LM czy z Realem i kogo chcecie dac na ławkę? Każdy z nich chce grać.
3
Mimo wszystko to jest wystarczająco duża przewaga. I nie oszukujmy się Realowi została tylko LM.