kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No właśnie .
2
Podatny na kontuzje? Ile jego meczy w Borussi widziałeś?
0
Chodzi mi bardziej o ilość planowanych transferów.
0
Czyli może jutro na konferencji dowiemy się więcej na temat dalszych transferów.
0
Skąd info że chce nam Bayern go sprzedać?
0
Wymienił byś pewnie Leo na Mbappe
0
Arthur jest, nie bawem Lenglet raczej wzmocni Barce, ciekawe czy Barca zdecyduję się jeszcze na jakiś transfer a jeżeli tak to ciekawe kogo?
1
Haha nawet my się tego nie spodziewali .
0
Ja np. myślę że max 13 zawodników klasy światowej a reszta wychowanków.
0
Ale co ja napisałem?? Że wykonali fajny transfer, gracz jest obiecujący i ograny w lidze czy napisałem że napewno wypali?
0
To wyszło że mają młodych i zdolnych graczy , których gdyby chcieli sprzedać to na pewno nie stracą.
1
Real robi naprawdę świetne transfery, kolejny ograny w lidze, obiecujący i młody gracz. Czekamy na Barcelone?
0
Jak kadra nie ma mocy skoro już jest mocna a ty dopisales jeszcze Thiago ?
0
Mógłbyś zapytać tam ilu Barca chce kupić piłkarzy?
0
Wiadomo może tak jak w poprzednich latach ilu Barca planuje kupić zawodników?
0
Miałem na myśli ten młodzieżowy turniej .
0
Ilu graczy z Barcy grało wczoraj na tym turnieju? A drugie pytanie ilu graczy grało związanych z Barca a teraz np. gra gdzie indziej?
0
W sumie podobnie jak u Hiszpanii.
1
Rojo!!! Gol.
0
2:1 gol!!! Rojo
0
Jak dzisiaj Dembele?
1
Rabiot to świetny gracz, a ty piszesz o półsrodkach to spoko. Lepiej 28 letniego Pjanicia lub Thiago .
2
Rabiot był by świetnym wzmocnieniem Barcy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co to jest za źródło informacji INP?
0
Uważam, że z Rakiticiem i Sergio środek pola był by zdominowany.
0
Dlaczego? Pjanic to świetny pomocnik.
0
Jest szansa że oprócz niego i Lengleta ktoś jeszcze wzmocni klub?
0
Wolałbym klasowego pomocnika
0
Czyli na początku lipca można oczekiwać transferów Lengleta i Arthura, dobre, perspektywiczne transfery. Ciekawe czy będzie szansa na jeszcze kogoś?