kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A właściwie ile straty Kubacki miał??
0
Sprawiedliwość się stała, emocje niesamowite i wzruszenie.
1
Brawo Polska.
0
Jasne że pomogły, ale chyba wiesz ze coś jednak w tym wszystkim jest nie tak.
0
Słuszna uwaga Pana Babiarza.
0
Czemu konkursu nie przełożyli lub czemu np wcześniej go nie zrobili?
0
I ma.
0
Mistrzostwa świata podobno
0
Co za konkurs, co to?
0
A to co mają się smucić?
0
Duży talent?
0
Ma ktoś link do tego?
0
Ma ktoś link do gola Jovicia?
15
W sumie to chyba najlepsze rozwiązanie.
1
Może Alena w podstawowym składzie na Real?
1
Ma ktoś link do meczu Barcy. Dzięki
0
Mogę prosić.
1
Zgoda w 100%, pamiętam że na Igrzyskach na małej skoczni też chyba było podobnie.
0
Dla mnie naprzykład bardziej Barcelonie mógłby się przydać lewy skrzydłowy, ale wówczas co z Coutinho, który dostaje tylko tam szansę.
0
A Alena i Rique? Po co ofensywy pomocnik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Haha, dalej w to wierzycie.
0
Oglądasz mecz? Jeśli tak, to jak gra Jovic?
1
O tym samym myślałem w pomocy. Ciekaw jestem co z Malcomem, bo jeśli zmieni klub, to myślę że Pepe był by ciekawą opcją. Suarez i tak Jeszce pewnie pogra, a Barca zyskała by wszechstronnego gracza, może akurat na 9 by sobie poradził.
0
Co sądzicie o ewentualnym kupnie przez Barce Pepe?
1
Zanim były owe filmy, nie było LM nawet w środy.
0
Fajnie było by właśnie kupić kogoś na lewe skrzydło. Ale wiadomo są priorytety.
0
W sumie to chyba piłkarz który mógłby zagrać na lewej stronie?
3
Tak samo uważam. Nie ma w klubie lewego skrzydła, zanczy jest bardzo mocne za sprawą Alby, ale to obrońca. Szkoda że mała szansa jest na wzmocnienie tej pozycji.
0
A gra w kadrze?