0

A właściwie ile straty Kubacki miał??

0

Sprawiedliwość się stała, emocje niesamowite i wzruszenie.

1

Brawo Polska.

0

Jasne że pomogły, ale chyba wiesz ze coś jednak w tym wszystkim jest nie tak.

0

Słuszna uwaga Pana Babiarza.

0

Czemu konkursu nie przełożyli lub czemu np wcześniej go nie zrobili?

0

I ma.

0

Mistrzostwa świata podobno

0

Co za konkurs, co to?

0

A to co mają się smucić?

0

Duży talent?

0

Ma ktoś link do tego?

0

Ma ktoś link do gola Jovicia?

15

W sumie to chyba najlepsze rozwiązanie.

1

Może Alena w podstawowym składzie na Real?

1

Ma ktoś link do meczu Barcy. Dzięki

0

Mogę prosić.

1

Zgoda w 100%, pamiętam że na Igrzyskach na małej skoczni też chyba było podobnie.

0

Dla mnie naprzykład bardziej Barcelonie mógłby się przydać lewy skrzydłowy, ale wówczas co z Coutinho, który dostaje tylko tam szansę.

0

A Alena i Rique? Po co ofensywy pomocnik.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Haha, dalej w to wierzycie.

0

Oglądasz mecz? Jeśli tak, to jak gra Jovic?

1

O tym samym myślałem w pomocy. Ciekaw jestem co z Malcomem, bo jeśli zmieni klub, to myślę że Pepe był by ciekawą opcją. Suarez i tak Jeszce pewnie pogra, a Barca zyskała by wszechstronnego gracza, może akurat na 9 by sobie poradził.

0

Co sądzicie o ewentualnym kupnie przez Barce Pepe?

1

Zanim były owe filmy, nie było LM nawet w środy.

0

Fajnie było by właśnie kupić kogoś na lewe skrzydło. Ale wiadomo są priorytety.

0

W sumie to chyba piłkarz który mógłby zagrać na lewej stronie?

3

Tak samo uważam. Nie ma w klubie lewego skrzydła, zanczy jest bardzo mocne za sprawą Alby, ale to obrońca. Szkoda że mała szansa jest na wzmocnienie tej pozycji.

0

A gra w kadrze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?