kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny młody i wielki talent w Realu
2
Co niektórzy chyba zapomnieli że z Neymarem 2 razy z rzędu odpadliśmy z ćwierćfinalu LM i z młodszym, lepszym Suarezem, to nie rozwiąże problemów które są. Druga sprawa Barca wykłada na mega zdolnego gracza olbrzymie pieniądze, piłkarza najlepszego ofensywnie po Messim, bo Neymar chce wrócić.
0
Radio Maryja wygrywa, naprawdę szacun
1
@zadafcb No właśnie ciekawe, dobre pytanie
2
Sukces co by nie mówić PiSu, a na jesień będzie pewnie przewaga jeszcze większa.
0
Ciekawe o co chodziło Gerardowi Romero?.
0
@ViscaBarca123 Jak uważasz ma potencjał jak Vinicius czy Rodrigo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama Wiesz to nawet nie chodzi o umiejętności, wkurza mnie fakt tak częstej gry tymi samymi zawodnikami, bo uważam że gdyby w co drugim meczu od minuty wyszedł wychowanek chociaż 1 to dał by coś nowego, coś ekstra od siebie, bo wiedział by że musi się pokazać, wiadoma mógłby również się spalić. Co do umiejętności, patrząc w jakim miejscu są, to napewno je mają i teraz trzeba ich zbudować, między innymi po przez gre.
0
Dobre źródło?
1
Świetny trener trzeba to powiedzieć
0
Ale to i tak końcówka roku
0
To akurat jest chyba ok decyzja, ja nie wiem w sumie.
0
Ale daliśmy się nabrać z tą konferencją Verratiego, tyle czekania i nic istotnego nie powiedział.
1
Valverde może i zawiódł w 2 meczach w LM, ale no właśnie nie można go oceniać przez pryzmat tylko tych 2 meczów. Ma szansę na drugi dublet w Hiszpanii, ale tutaj jest to bardzo niedoceniane.
0
Jeżeli okaże się że Griezmann ma grać na skrzydle to trochę nie będę rozumiał tego transferu. Za podobne, może mniejsze pieniądze udało by się może kupić np. Sancho.
0
Myślę że Barca mogłaby spróbować kupić Felixa, może udało by się po negocjować, włączyć jakiegoś gracza w ten transfer może Cillessena, bardzo młody i utalentowany gracz.
2
Wcale się nie zdziwie jak Griezmann pójdzie do PSG
19
Oczywiście Messi.
0
Może dajmy szansę Gomesowi w następnym sezonie?
0
Pewnie kibice będą huczeć i gwizdać to co się dziwicie ze składu, niech wyjdą ci sami i wezmą pewną odpowiedzialność nawet w takim momencie.
0
To że dalej będą bardzo młodzi, będzie można myśleć o nich w perspektywie dalszej przyszłości, bądź odzyskać wydane pieniądze.
0
To że Barca powinna jakoś wzmocnić ofensywe to raczej jedno, tylko pytanie kim? Griezmann, ok zagra na 9 na lewym skrzydle czyli właściwie tam gdzie tego potrzebuje drużyna, będzie mógł zastąpić Suareza, albo grać naraz z nim i Messim. Do tego bardzo organy w lidze. No ale ma 28 lat, niby świetny wiek, ale powinniśmy raczej odmładzac kadrę i pytanie co jeśli nie wypali jak Coutinho? Z 120 mln ile będzie wart za 2 lata? I czy to jest ten piłkarz który szarpnie zespołem w takich meczach jak z Liverpoolem? Co sądzicie o Neresie z Ajaxu, mógłby grać na skrzydle a dodatkowo do niego dokupić np. Richarlisona lub Jovicia, myślę że ich cena będzie podobna do samego Griezmanna i chyba są to realne opcje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wydaje mi się że Coutinho pewnie zostanie w Barcelonie, tak samo Rakitic. Ale w przypadku ich odejścia i zarobienia dużych pieniędzy może faktycznie Van den Beek byłby ciekawym wyborem, na dodatek znałby się dobrze z Frenkim i De Ligt. Tylko pytanie czy nie zablokował by rozwoju Puigowi i Aleny?
0
Ktoś oglądał w miarę regularnie Aleksa Moreno, żeby powiedzieć coś więcej o jego formie?
0
Przeczytaj jeszcze raz.
0
Gdyby Barcelonie udało się kupić do De Jonga, jeszcze De Ligta i kogoś do ofensywy to będzie okej.
0
Wydaje mi się że jaka kolwiek zmiana kadrowa w ofensywie, będzie się wiązała że sprzedażą jednego z dwójki Dembele, Coutinho, niestety. Ja ogólne dałbym jeszcze szansę przynajmniej rok Valverde, ale dokonał małej korekty w składzie, kogoś głodnego sukcesów nabyć, ale dosłownie 1 piłkarza do ataku. Chyba że zarząd zdecyduje się na zmianę trenera, wtedy kto wie czy nowy trener będzie chciał nowych graczy.
0
Za mało??? Co sezon musi być tryplet?