kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co to za pomysł w Gdańsku? Chcą radośnie świętować rocznicę wojny?
30
Sanchez, Fabregas to napewno nie były negatywne transfery, w miarę dobra kwota, którą się potem zwróciła. A grali nie najgorzej, oczywiście mieli i lepsze i gorsze mecze. Ale jestem pewny że większość chciała tych graczy w Barcelonie. A Bravo który był w lidze genialny, zaliczony do neutralnych.
0
@insp1re I zmieniłem, sam się zastanawiałem właśnie.
1
Jaką typujecie linie obrony, która zostanie wybrana tutaj przez użytkowników, w głosowaniu jako najlepsza drużyna w historii?Cafu-Maldini Beckenbauer -Carlos , to mój typ.
0
@Janiama Masz już konkretną formacje? Bo naprzykład jeżeli będzie tylko jeden środkowy napastnik, to będzie chyba wówczas najtrudniejszy wybór, no ale właśnie o to w tym chodzi, żeby wybrać najlepszych.
1
@Janiama O kurcze tylu świetnych bramkarzy że człowiek ma problem wskazać tego jednego, najlepszego. A co będzie z zawodnikami z pola, w szczególności graczami ofensywnymi.
0
Kogo uważacie za najlepszego siatkarza świata, obecnie grającego?
0
Ma ktoś link do meczu Polski?
0
Drugi naprawdę dobry występ Pereza. Jak ogólnie idzie mu w rezerwach?
0
Dembele był wogole na ławce?
0
A co z Dembele?
0
@cool1899 W sumie to byłem bardziej za nim niż nawet Griezmannem, świetny gracz.
0
@msmsms A Dembele?
0
@Odesseiron Ciekawe czy ta frekwencja to napewno jest taka jak jest napisane
0
@MarioVeB! Mimo wszystko zawsze dobre alternatywy dla Hazarda, a i na drugim skrzydle z musu też raczej zagrają. Fajnie to może wyglądać, Hazard - Benzema -?, a w obwodzie ta trójka. Wiadomo nie ma co płakać, bo nie wiadomo jak się wszystko potoczy, ale takie połączenie doświadczenia, z młodością i chęcią wgrywania jest ciekawe.
3
Xavi Simons odszedł no cóż, może będzie świetnym piłkarzem, może nie. Bardziej dotkliwe jest to np.Real kupił Viniciusa, Rodrygo, Kubo, czyli 3 mega utalentowanych ofensywnych graczy, szkoda że Barcelonie nie udało się kupić choć 1 z nich. Uważam że przydał by się taki skrzydłowy, młody uzdolniony, balansujacy między 1 a 2 drużyną zawodnik.
0
@Aerox Taktyczny komentarz
1
@Chwytliwy Błaszczykowski to akurat wielki człowiek, bardzo dobry piłkarz. Zawsze dawał z siebie wszystko dla kadry. Co to za różnica jakie ma poglądy.
1
@Janiama Ale masz pewne info o tym konflikcie, czy tak strzelasz?
0
Było coś pisane niżej o wypożyczeniu Todibo, ja wolałbym by został, i był 4 stoperem. Jednak ostatnio coś było pisane o Alabie i ewentualnym przejściu do Barcy. W sumie mógłby być rywalem dla Alby i dodatkowym stoperem.
0
Średnio jestem na bieżąco z serialami, mam chwilę więc zapytam najlepsze seriale ostatnich lat?
0
Oglądanie gdzieś w internecie Dom z papieru?
0
Zamiast Neymara, lepiej byłoby zainwestować w Keana, i go na sezon wypożyczyć. Lewy obrońca np. Firpo, ale mimo że chciałbym szansy dla Wague, to tak sobie myślę że jednak ktoś na prawą stronę by się przydał.
0
@Gaucho Aha, nie wiedziałem. Kurcze ale po roku wypożyczalnia, jakby się wszystko ułożyło to byłby idealny następca Suareza.
1
Moise Kean byłby naprawdę świetnym transferem. Bardzo perspektywiczny gracz, młody, uzdolniony. Barca powinna kogoś przyszłościowego ściągnąć.
2
Może Hiroki Abe też okaże się dobrym piłkarzem, kto wie?
0
@ViscaBarca123 dzięki
0
@ViscaBarca123 W szkółce, powiedzmy w mniej więcej podobnym wieku, jest jeszcze ktoś z ofensywy, skrzydłowy, o wielkim potencjale, czy raczej Ansu i długo długo nic?
0
@TheNekro94 To że Ronnie był bardziej magiczny to ok, masz rację. Ale podtrzymuje to co napisałem Messi jest lepszy technicznie, widziałem ich obu, i nie widziałem w życiu tak wyszkolonego piłkarza jak Messi, spójrz jak łatwo prowadzi piłkę.
0
@Janiama A ja myślę że Dembele napewno nie włączą, szczerze to uważam że Barca wogole nie będzie o niego walczyć. Media bardzo rozdmuchują tą sprawe.