kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odesseiron U nas Kanie w lipcu konkretnie zbieralismy, jednak nie zbyt długo bo sucho było.
0
Bez jaj! Barca miała w sumie 2 miesiące na sprzedaż Rafinhy, i tego nie zrobiła, a w momencie w którym mógłby się przydać sprzeda.
10
Haha 2 h, później 2 dni
0
@Konradomoreno Piwo
0
@MesQueUnClub_87 To odliczamy razem
2
@Salwik92 Szparagi z filetem
6
O 13 obiadzik, odliczamy wszyscy
0
@Deraxium A czy ja miałem jakikolwiek wpływ na ten transfer? Druga rzecz to ja dalej bardzo w niego wierze.
4
@ViscaBarca123 Sory ale płacenie tak kosmicznych pieniędzy, nie ogranyn, młodym piłkarzom jest chore, jakoś poradzimy sobie bez niego. Co takiego już osiągnął żeby taką kase zarabiać? Ale oczywiście zgadzam się ze polityka transferowa klubu jest nijaka, słaba.
7
@barpol11 zięciem albo żoną Moniki
1
@ViscaBarca123 No ale jeśli miałby zagrać w Barcy, to co go reszta ma obchodzić? Albo chce wrócić, albo nie
0
@ViscaBarca123 Nie obserwuje go jakoś na bieżąco, muszę się przyznać. Ale opierając opinie na paru meczach, plus kompilacjach przypomina mi Dembele. Taki luz w grze, nieszablonowe zagrania.
0
@Janiama W sumie ja też żartobliwie to napisałem. Ale coś czytałem że grałeś w piłkę profesjonalnie.
0
@Janiama Naprawdę, w którym?
0
@Bykunn Takie mam przeczucie że to mogło by wypalić, tak że nawet jak będziemy mieć wszystkich dostępnych z ofensywy, to śmiało można by wówczas zostać przy takim ustawieniu. Choć ciężko powiedzieć jakby stylowo to wyglądało.
1
@Janiama Ogólnie uważam że mamy najsilniejszą pomoc ze wszystkich drużyn. Okej, może jeszcze nie w najwyższej formie, ale jest początek sezon, i forma pomału będzie wracać. Strasznie nie doceniamy Rakiticia, Busquetsa, bo to dzięki właśnie nim jesteśmy w stanie dominować rywala.
0
A ja myślę że siłą Barcy mogłaby się właśnie stać gra 4 pomocników. Rakitic, Busquets, Arthur, De Jong, a zawsze mógłby zagrać Vidal czy Puig z Alena. Wówczas słaba gra w defensywie Messiego mogłaby zostać naprawiana, a Griezmann mógłby mieć jeszcze więcej luzu.
2
Wcale bym się nie zdziwił jakby obecnie Barca bez kontuzjowanych Dembele, Suareza, Messiego lepiej zagrała niż z Bilbao. Valverde będzie mógł wstawić np. 1 wiecej pomocnika, a to właśnie druga linia może być siłą Barcy. Po za tym być może Puig dostanie szansę wcześniej niż się spodziewałem. Valverde teraz pokaże co potrafi, zobaczycie.
0
@Zodiac Barcy B
5
Dzisiaj pewnie Gerard powie coś istotnego, bardzo ważnego. Barca chce włączyć w transfer Rakiticia, Coutinho, a nie czekaj jego już nie. A i najważniejsze Barca cały czas kontroluje sprawę Neymara.
0
I co byliście na Pewnego razu?
5
@8Iniestazo8 Patrząc na cenę, to oczywiście.
0
Ernesto napewno jest nie przeciętnym trenerem, jest bardzo dobry, jego praca jest naprawdę solidna. Uważam że jednym z mankamentów jest jednak jego wpływ, a raczej brak na piłkarzy indywidualnie. Ilu piłkarzy w ciągu pracy w Barcelonie zbudował, podniósł ich poziom? Guardiola czy Kloop właśnie mają coś takiego, nwm czy to po prostu zależy od podejścia do gracza nie wiem.
0
@ViscaBarca123 A jakiś prawy obrońca, który się ciekawie zapowiada w szkółce?
3
Wydaje mi się że wypożyczenie Cou będzie właśnie oznaczało przyjście Neymara, nie odwrotnie. Stawiam na jakieś wypożyczenie.
0
@Rini_Cule Ten sam dzień to był
1
Przypadkiem za Jamesa, Bayern nie musiał więcej zapłacić wypożyczając go? Chociaż wiem że to było na 2 lata
1
Wydać z 120 mln, po półtora roku wypożyczyć na rok za 8,5mln? To chyba żart, za rok Cou będzie już miał 28 lat, kto za niego wybuli tyle kasy?
0
Jakie to wszystko nieprzewidywalne, kto rok temu spodziewał by się że Coutinho zostanie wypożyczony, kto spodziewał by się Griezmanna w Barcelonie i na końcu kto spodziewał by się że Barca będzie chciała kupić Neya?
0
@geass Ogólnie po prostu nie jestem jakimś niesamowitym fanem Grieza, uważam że nie pasuje, tak jak nie pasował Cou. I nawet nie chodzi o jego zachowanie rok temu, po prostu mam wątpliwości czy aż tak bardzo wzmocni się gra dzięki niemu. O bym się mylił, i mógł cieszyć się golami i meczami Francuza. A co do meczu, myślę że mimo iż Rakitic i, Busquets nie zaczęli od 1 min to mecz pokazał jak wielcy są to piłkarze i jak wiele tracimy na ich nie obecności. Z nimi na boisku po prostu Barca ma większy spokój w grze i to widać.