kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama Ja też aż wyniku 3 0 się nie spodziewałem, ale naprawdę super mecz.
0
@sidzej Po prostu zasugerowałas że tylko zacofani głosują na rząd.
2
@Janiama Jak może mieć dostęp tylko do TVP? No proszę cię. Przed wyborami nie mieli żadnych mediów. Po za tym internet jest już rozpowszechniony.
1
@sidzej To tylko ludzie zacofani głosują na tą partie? To ja nie mam pytań.
0
@LuisSalvano Coutinho zostanie w Barcelonie
2
Ma ktoś cały mecz?
1
Ogladaliscie Wspaniałe stulecie?
1
O ile jeszcze przed sprowadzeniem Griezmanna, miejsce Neymar by mógł znaleźć, tak teraz nie widzę szans. Suarez, Messi, Griezmann, Dembele oni będą chcieli być w pierwszej 11,jak ich pomieścić?
1
@Janiama Bardziej niż Neymar, to chyba właśnie by się prawy obrońca przydał.
2
@dlugi20 Rakitic i Vidal według ciebie to nie są wartościowi zmiennicy? Ja myślę że w prawie każdej drużynie świata byliby podstawowymi zawodnikami.
0
Eriksen za Coutinho?
1
Czy ostatnio ktoś nie mówił że Cou napewno nie odejdzie na Wyspy?
4
@LuisSalvano Do końca sierpnia się nic nie zmieni, Barca nie kupi go.
0
@FafitFCB Akurat w jego zawodzie taka pewność jest chyba wskazana, wiesz jeżeli on zwątpił by w siebie, nie doszedł by tak daleko.
0
Ostatnio takie wrażenie z wychowanków jak Puig, robił na mnie Bojan
1
@Janiama Co sądzisz że to być może, najlepsze zestawienie pomocy. Wiem że może za szybko to pisze, ale jest ok.
0
Kontakt będzie podpisany na 5 lat
5
Klauzula Juniora to 200 mln.
6
Barca zapłaci 18 mln plus 12 mln zmiennych
9
OFICJALNIE!!! Junior Firpo w Barcelonie!!!
4
@KidusFCB Jad? Co takiego napisałem wyżej?
0
@Nazio87 Otóż jest to lewy obrońca, dobrze prezentował się na młodzieżowych mistrzostwach jak i ogólnie w Betisie. Podobny profil gracza jak Alba, lepszy fizycznie.
0
@Nazio87 Wejście do podstawowej? Ty wiesz na jakiej pozycji on gra?
0
@sidzej Poznaj moich kumpli
0
Na jakim silniku Williams jeździ?
1
Wague w 1 drużynie to naprawdę fajna wiadomość. Choć ciekaw jestem czy to decyzja samego Valverde, czy miał to obiecane podczas podpisywania umowy. Ale co za tym idzie, być może Roberto na stałe pójdzie do pomocy? Nie wiem jak mu tam pójdzie, będę mu bardzo kibicował, ale nie do końca mnie przekonywał na prawej obronie, choć miał i swoje lepsze momenty. W środku pola niesamowita konkurencja, to w sumie dobrze tylko co z Alena czy Puigiem? Niestety ale chyba ktoś z pomocy powinien opuścić Barce.
0
Macie jakieś dobre memy, żarty?
1
@IronSanHybrid Przede wszystkim Powstańcy oddali to co najważniejsze, to co mamy jedno, życie. A my dzisiaj żyjąc w naprawdę bezpiecznych czasach, nie doceniamy tego kiedy nam przyszło żyć.
25
Cześć i Chwała Bohaterom
0
Najlepsze filmy komediowe według was?