kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AdeQ Zależy co masz na myśli w zdaniu "najlepszy technicznie", bo przecież oprócz zwodów i kiwek, podania też tam możemy zaliczyć. Messi jest lepszy technicznie, i potrafi tą technikę lepiej użytkować.
0
@MarioVeB! Tak ogólnie, oglądałeś go? Jeżeli tak, to jak się spisuje?
0
Victor to jeszcze by mógł być 2 bramkarzem.
0
@kiper09 Nie wiem może wygrał mistrzostwo.
0
Gdzieś online jest mecz Arsenalu?
0
@ViscaBarca123 A wogole wiesz może coś na temat Tailsona, podobno Barca ma go kupić?
0
Kto komentuje z Borkiem?
69
Największe wzmocnienie na sezon to były by omijające Dembele kontuzje.
0
Jak tam zawodnicy Barcy radzą sobie z Portugalią?
32
@Cvzx Tak bo Busquets który wygrał wszystko co możliwe, będąc siłą drużyny napewno nie umie.
1
Ktoś coś więcej wie o Tailsonie?
0
@Misugi14 Messi
0
Barcelonie pieniądze pewnie są potrzebne, ale może wypożyczenie Malcoma nie było by złym pomysłem. Zawierając przy tym umowę że ostatnie słowo w jego kwestii ma Barca.
1
@Janiama Ogólnie na temat sportu bardzo często mam podobne zdanie co ty, piszesz naprawdę ciekawie, nie zawsze zgadzam się w temacie polityki, ale myślę dobrze jest się po wymieniać poglądami.
0
@ViscaBarca123 Ostatnio też coś chyba było o takim porozumieniu tylko właśnie z inną drużyną, francuską? Ale ogólnie spk pomysł
8
W sumie byłem przeciwny transferowi Neymara, bo przecież nawet z nim w składzie przegrywaliśmy, ale jak jest szansa to niech wraca.
4
@Janiama To żeby nauczyć się tego angielskiego to trzeba mieć jakiś nadzwyczajny łeb?
3
@MarioVeB! A Tusk umiał?
0
@ViscaBarca123 Gdzieś czytałem że wielki talent, kto wie może akurat. Ciekawe czy jest szansa na grę jego w presezonie
0
@LuisSalvano Neymar nie przyjdzie
0
Zna ktoś całą listę siatkarzy trenujących w Zakopanem?
0
@Chwytliwy o wiele bardziej wolałbym prawego obrońce
1
@Chwytliwy Nikt nie poleci bo Neymar raczej nie przyjdzie
1
@Janiama Griezmann kapitalny zawodnik, tak jak napisałeś lider. Ale kurcze uważam że bardziej przydałby się szybki i przede wszystkim silny skrzydłowy np. Chiesa lub trochę mniej fizycznie Sancho lub Oyarzabal.
0
Dalej myślę że Neymar nie przejdzie do Barcelony, wydaje mi się to po prostu niemożliwe, ale tak samo myślalem jak odchodził. Ale nie zdziwił bym się gdyby walczył o lepszy kontakt, lub po prostu chce żeby było głośniej o nim.
0
@jeyx77x Właśnie na lewym skrzydle będzie grał najwięcej.
3
@IronSanHybrid Z serem najlepsze
8
@kerouac Jaka racja, przecież nic nie było podpisane, a klauzula spadła teraz
1
9 lipca napisałem że Griezmann do 31 sierpnia będzie graczem Blaugrany, chyba nie wzieliscie tego na poważnie, a co? miałem rację.
0
Oficjalnie. 5 letni kontrakt i 800 mln klauzula