1

@AdeQ Zależy co masz na myśli w zdaniu "najlepszy technicznie", bo przecież oprócz zwodów i kiwek, podania też tam możemy zaliczyć. Messi jest lepszy technicznie, i potrafi tą technikę lepiej użytkować.

0

@MarioVeB! Tak ogólnie, oglądałeś go? Jeżeli tak, to jak się spisuje?

0

Victor to jeszcze by mógł być 2 bramkarzem.

0

@kiper09 Nie wiem może wygrał mistrzostwo.

0

Gdzieś online jest mecz Arsenalu?

0

@ViscaBarca123 A wogole wiesz może coś na temat Tailsona, podobno Barca ma go kupić?

0

Kto komentuje z Borkiem?

69

Największe wzmocnienie na sezon to były by omijające Dembele kontuzje.

0

Jak tam zawodnicy Barcy radzą sobie z Portugalią?

32

@Cvzx Tak bo Busquets który wygrał wszystko co możliwe, będąc siłą drużyny napewno nie umie.

1

Ktoś coś więcej wie o Tailsonie?

0

@Misugi14 Messi

0

Barcelonie pieniądze pewnie są potrzebne, ale może wypożyczenie Malcoma nie było by złym pomysłem. Zawierając przy tym umowę że ostatnie słowo w jego kwestii ma Barca.

1

@Janiama Ogólnie na temat sportu bardzo często mam podobne zdanie co ty, piszesz naprawdę ciekawie, nie zawsze zgadzam się w temacie polityki, ale myślę dobrze jest się po wymieniać poglądami.

0

@ViscaBarca123 Ostatnio też coś chyba było o takim porozumieniu tylko właśnie z inną drużyną, francuską? Ale ogólnie spk pomysł

8

W sumie byłem przeciwny transferowi Neymara, bo przecież nawet z nim w składzie przegrywaliśmy, ale jak jest szansa to niech wraca.

4

@Janiama To żeby nauczyć się tego angielskiego to trzeba mieć jakiś nadzwyczajny łeb?

3

@MarioVeB! A Tusk umiał?

0

@ViscaBarca123 Gdzieś czytałem że wielki talent, kto wie może akurat. Ciekawe czy jest szansa na grę jego w presezonie

0

@LuisSalvano Neymar nie przyjdzie

0

Zna ktoś całą listę siatkarzy trenujących w Zakopanem?

0

@Chwytliwy o wiele bardziej wolałbym prawego obrońce

1

@Chwytliwy Nikt nie poleci bo Neymar raczej nie przyjdzie

1

@Janiama Griezmann kapitalny zawodnik, tak jak napisałeś lider. Ale kurcze uważam że bardziej przydałby się szybki i przede wszystkim silny skrzydłowy np. Chiesa lub trochę mniej fizycznie Sancho lub Oyarzabal.

0

Dalej myślę że Neymar nie przejdzie do Barcelony, wydaje mi się to po prostu niemożliwe, ale tak samo myślalem jak odchodził. Ale nie zdziwił bym się gdyby walczył o lepszy kontakt, lub po prostu chce żeby było głośniej o nim.

0

@jeyx77x Właśnie na lewym skrzydle będzie grał najwięcej.

3

@IronSanHybrid Z serem najlepsze

8

@kerouac Jaka racja, przecież nic nie było podpisane, a klauzula spadła teraz

1

9 lipca napisałem że Griezmann do 31 sierpnia będzie graczem Blaugrany, chyba nie wzieliscie tego na poważnie, a co? miałem rację.

0

Oficjalnie. 5 letni kontrakt i 800 mln klauzula

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?