kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dałbym ostatnią szansę Dembele, ten sezon. Również nie wiadomo jak długo zostanie Luis Suarez. Jeżeli Dembele nie wypali, a Luis odejdzie, to w następnym sezonie kupić jakiegoś skrzydłowego z topu jak Salah lub młodego jak Sancho i na 9 Williamsa z Bilbao.
0
@Janiama Tak obiektywnie, chodź wiem że to mało istotne komu byś przyznał ZP?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
To co jeden mecz zaważył o braku tej nagrody dla Leo? Powodzenia żeby ktoś w najbliższym czasie zagrał taki sezon jak Leo. Ale ogólnie Van Dijk zagrał świetny sezon, jest niesamowity.
0
Może nie w 200%, ale Mestre miał trochę racji z Neymarem, bo zostanie w Barcy tyle że nowym zawodnikiem.
14
Dopóki Sport niczego nie potwierdzi, to nie uwierzę w nic.
0
@konrad1661 Ile drużyn z topu chciało by mieć takich obrońców jak Pique, Umtiti i Lenglet.
0
Mimo iż długo byłem przekonany że Neymar nie przyjdzie do Barcy , szczerze byłem pewien, to teraz to wszystko poszło tak daleko, że raczej Ney wzmocni Blaugrane. Nie wiem ile drużyn z topu dało by drugą szansę byłemu zawodnikowi po tym wszystkim, ale jedno jest pewne ten transfer to skok jakościowy, co by nie mówić Neymar to top 5.
0
@Kuczek Serio, spójrz jeszcze raz
0
@Kettger Przecież to jest z Fify, nie wydaje
się prawdziwe.
0
@Chwytliwy Ale ładnie to zaspiewałes.
3
Byłem wielkim obrońcą Dembele, zawsze jakoś go broniłem, wszystko sobie jakoś tłumaczyłem, wiedząc jak ogronny to talent. Ale po ostatnim, jakoś wszystko mi obojętne.
2
@The Game 10 Danilo Cancelo
1
@Imperius1992 Ostatnio sobie oglądałem
0
@jacobFCB Zanim odejdą wody, mega komedia
0
@Janiama Dokładnie. Niektórzy myślą że tak łatwo tu i tam wymienić piłkarza. Ale to przede wszystkim człowiek, który ma swoje życie i rodzine
0
@Janiama No właśnie być może mniej.
2
Śmiechy były, to tera się okaże czy w Barcy maja sprawne faksy.
1
Jak dzisiaj nie doszli do porozumienia, to wątpię że już się uda.
0
Mówię wam Calma
0
@BarcaInfo To kupmy Dybale i wymieńmy na Neya.
0
I Oficjalne potwierdzenie !!!! Wypożyczenie gracza rezerw Oriola.
0
Chciałbym w meczu z Osasuną tego samego ataku co w ostatnim meczu.
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama Dokładnie. Mam wrażenie że oprócz nas kibiców, również sama drużyna zyskała taką radość gry. Kurcze niech go ominą kontuzje.
2
@Janiama Przede wszystkim zauważyłem u Pereza, Rafinhy coś czego nie widać u Dembele, Cou w Barcelonie. Takiego zaangażowania na 100%,chęci odbioru i walki o piłkę, nawet jeżeli jest się gorszym fizycznie. Czegoś takiego jakby to miał być najważniejszy mecz w życiu, i takiej odpowiedzialności noszonych barw.
4
Liczę że Rafinha zostanie, może akurat ominą go te kontuzje, ma nie bywałe umiejętności, ma taką lekkość w grze, daje radość gry kibicą ale i kolegą z drużyny. Umówmy się i tak Barca dużo nie zarobi na nim, a może warto dać szansę zawodnikowi tak głodnemu gry i zwycięstw.
1
Bardzo fajnie dzisiaj ogląda się Barce. Dobra intensywność meczu, gol Griezmanna super. A dodatkowo wychowanek na skrzydle robi dobrą robote.
1
@Janiama Nawet za Busquetsem w słabszej formie i Rakiticiem będziemy tęsknić.
0
Może jakaś alternatywa będzie za Neymara, a może postawią na kogoś ze szkółki. Dzisiaj myślę że gdyby Valverde postawił na Ansu, to nie zależnie od wyniku by się obronił.