2

Dałbym ostatnią szansę Dembele, ten sezon. Również nie wiadomo jak długo zostanie Luis Suarez. Jeżeli Dembele nie wypali, a Luis odejdzie, to w następnym sezonie kupić jakiegoś skrzydłowego z topu jak Salah lub młodego jak Sancho i na 9 Williamsa z Bilbao.

0

@Janiama Tak obiektywnie, chodź wiem że to mało istotne komu byś przyznał ZP?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

To co jeden mecz zaważył o braku tej nagrody dla Leo? Powodzenia żeby ktoś w najbliższym czasie zagrał taki sezon jak Leo. Ale ogólnie Van Dijk zagrał świetny sezon, jest niesamowity.

0

Może nie w 200%, ale Mestre miał trochę racji z Neymarem, bo zostanie w Barcy tyle że nowym zawodnikiem.

14

Dopóki Sport niczego nie potwierdzi, to nie uwierzę w nic.

0

@konrad1661 Ile drużyn z topu chciało by mieć takich obrońców jak Pique, Umtiti i Lenglet.

0

Mimo iż długo byłem przekonany że Neymar nie przyjdzie do Barcy , szczerze byłem pewien, to teraz to wszystko poszło tak daleko, że raczej Ney wzmocni Blaugrane. Nie wiem ile drużyn z topu dało by drugą szansę byłemu zawodnikowi po tym wszystkim, ale jedno jest pewne ten transfer to skok jakościowy, co by nie mówić Neymar to top 5.

0

@Kuczek Serio, spójrz jeszcze raz

0

@Kettger Przecież to jest z Fify, nie wydaje
się prawdziwe.

0

@Chwytliwy Ale ładnie to zaspiewałes.

3

Byłem wielkim obrońcą Dembele, zawsze jakoś go broniłem, wszystko sobie jakoś tłumaczyłem, wiedząc jak ogronny to talent. Ale po ostatnim, jakoś wszystko mi obojętne.

2

@The Game 10 Danilo Cancelo

1

@Imperius1992 Ostatnio sobie oglądałem

0

@jacobFCB Zanim odejdą wody, mega komedia

0

@Janiama Dokładnie. Niektórzy myślą że tak łatwo tu i tam wymienić piłkarza. Ale to przede wszystkim człowiek, który ma swoje życie i rodzine

0

@Janiama No właśnie być może mniej.

2

Śmiechy były, to tera się okaże czy w Barcy maja sprawne faksy.

1

Jak dzisiaj nie doszli do porozumienia, to wątpię że już się uda.

0

Mówię wam Calma

0

@BarcaInfo To kupmy Dybale i wymieńmy na Neya.

0

I Oficjalne potwierdzenie !!!! Wypożyczenie gracza rezerw Oriola.

0

Chciałbym w meczu z Osasuną tego samego ataku co w ostatnim meczu.

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janiama Dokładnie. Mam wrażenie że oprócz nas kibiców, również sama drużyna zyskała taką radość gry. Kurcze niech go ominą kontuzje.

2

@Janiama Przede wszystkim zauważyłem u Pereza, Rafinhy coś czego nie widać u Dembele, Cou w Barcelonie. Takiego zaangażowania na 100%,chęci odbioru i walki o piłkę, nawet jeżeli jest się gorszym fizycznie. Czegoś takiego jakby to miał być najważniejszy mecz w życiu, i takiej odpowiedzialności noszonych barw.

4

Liczę że Rafinha zostanie, może akurat ominą go te kontuzje, ma nie bywałe umiejętności, ma taką lekkość w grze, daje radość gry kibicą ale i kolegą z drużyny. Umówmy się i tak Barca dużo nie zarobi na nim, a może warto dać szansę zawodnikowi tak głodnemu gry i zwycięstw.

1

Bardzo fajnie dzisiaj ogląda się Barce. Dobra intensywność meczu, gol Griezmanna super. A dodatkowo wychowanek na skrzydle robi dobrą robote.

1

@Janiama Nawet za Busquetsem w słabszej formie i Rakiticiem będziemy tęsknić.

0

Może jakaś alternatywa będzie za Neymara, a może postawią na kogoś ze szkółki. Dzisiaj myślę że gdyby Valverde postawił na Ansu, to nie zależnie od wyniku by się obronił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?