3

Witam, miłego dnia

0

Czytaliscie ten felieton, że Messi nie powinien dostać ZP?

0

@ForcaMilosz A wiesz może jak? Bo mi po wbiciu od razu wyskakuje komunikat o płatności.

0

Powtórzę pytanie czy wbijając kod z Golda na xboxie, muszę włączyć płatność na następny raz i nr konta podać czy można to ominąć?

0

Witam. Dzisiaj pierwszy raz wbijam Gold do Xboxa, kupiłem sobie w sklepie. I pytanie po wbiciu kodu, co trzeba zrobić dalej, bo wyskakuje mi jakiś sposób płatności?

0

@IronSanHybrid Podziękować

0

Gdzie to oglądacie wogole? To jakieś płatne odcinki czy co to?

1

@Janiama trzymam za słowo

1

Co by nie mówić, to Valverde na taktyce się zna, i potrafi rozpracować rywala. 2 połowa niemal idealna

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mbappe w Barcelonie ale marzenie, i na 9 by zagrał i na skrzydle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@sidzej Griezmann na 9 jest po prostu gorszy od Suareza, a na skrzydle no to nie ma sensu pisać. Czyżby kolejny ogromny transfer do ataku miał się nie sprawdzić.

1

@SeeleyBooth Szansę oczywiście dostaje, ale chodzi o to by tak jak Semedo był pewniakiem do 11, a tak nie jest. Atak tworzą Messi, Suarez, Griezmann. Kontuzje oczywiście też to utrudniają.

5

Jak Dembele tylko gra, to zazwyczaj skrzydło jedno żyje, fajnie się ogląda, Mo to coś, gdyby do tego dołożył sumienną pracę. Chciałbym aby postawiono na Dembele tak jak na Semedo, który akurat zawodzi.

0

Griezmann jak będzie grał znowu na LS, to serio to nie ma sensu. Przecież on lepiej tam nie zagra.

0

W sumie ilu zawodników zrobiło jakiś znaczny postęp u Valverde, oprócz piłkarzy którzy przychodzili w czasie jego pobytu?

0

Gwizdy podziałają na Ernesto motywująco, wierzę że wyjdzie z tego kryzysu i uwieńczy to sukcesem w LM, bo to jest trener z ogromnym wachlarzem umiejętności i wariantów taktycznych.

0

@AllBundy Widocznie wie że cała wina nie leży po stronie trenera, a również drużyny.

0

Ter Stegen - Kimmich - Romagnoli - Lenglet - Alba - De Jong - Arthur - Van de Beek - Messi - Lautaro - Neymar. Marzenie, szkoda że nie realne.

0

Valverde narazie pokazuje swój kunszt treneski, fajnie gramy, mieliśmy okazje, i udało się mu panować nad meczem. Wiedziałem że ostatni mecz to przypadek.

1

I dobrze że zaczyna Dembele, mamy pewność że jest zdrowy, a po drugie strasznie na niego liczę, podobnie jak na Ansu.

1

Dzisiaj Valverde udowodni, że dalej jest kapitalnym trenerem, i pokaże jak odbudować ekipe.

0

@ViscaBarca123 A może to i to.

1

Może Barca kupi Neya

1

Właściwie co by zmieniło jakby Barca nie wydała tych pieniędzy za Neya?

4

@Janiama Coś w tym jest, można powiedzieć że od odejścia Neymara, nikt go nie zastąpił. A przecież Barca wydała grube pieniądze. W Dembele dalej wierzę, bo uważam że ma wszystko, szybkość, gra prawą, lewą nogą, strzał.

0

@TheNekro94 Nawet w najmocnieszych drużynach, indywidualności również potrafią wygrywać mecze, kiedy drużynie nie idzie. Sory ale my mamy tylko Messiego który może zrobić coś poza schemat. To dziwne bo co roku wzmacniamy atak, a kompletnie nie ma efektów.

0

Zwolnienie Ernesto nie rozwiązuje problemu. Mamy braki w składzie, trzeba zmienić coś, w ataku oprócz Messiego jest ciężko.

0

Witam po banie, zgadnijcie kiedy dostałem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?