0

Bruno to bardzo dobry pilarz, tylko czy on nie jest w pewien sposób podobny do Cou, czy nawet Griezmanna? Bardziej by mnie ucieszyło kupno dynamicznego i szybkiego skrzydłowego.

0

Czyli Fernandes w lecie, plus kupno w lecie napastnika jak np. Lautaro, i to miałoby sens.

2

Fernandes to byłby dobry transfer, szkoda że od razu nie grałby w Barcy.

2

@Janiama Nie wiem czemu, ale jakoś szkoda mi Valverde, spokojnie mógł dograć sezon, ten mecz z Atletico był naprawdę dobry, a sam chyba zasłużył żeby dokończyć sezon.

0

W sumie atak Dembele i Aubameyang nieźle by wyglądał.

1

Przecież okienko się zaraz kończy

1

@Hushovt Zastanawiam się tylko jak to jest możliwe, że pomimo tylu transferów, to braków które są w klubie nie naprawi chyba nawet całe okienko transferowe.

0

@Hushovt Tyle wydane zostało na transfery, a kompletnie nie widać nowości, dodatkowej dynamiki, słabe transfery w większości.

0

@Hushovt W Pucharze było widać właśnie.

0

Myślę że gdyby Barca oddała jeszcze z 200 podań to by wygrała. Xd

0

Pomoc nie wybiegana, z brakami fizycznymi, brak skrzydłowych, brak prawego obrońcy, słaba gra stoperów, naprawdę braki są duże, szereg nie trafionych transferów.

0

Świetne transfery zarządu, bardzo wzmocnili drużynę na przestrzeni lat

0

Jak pisałem że potrzeba skrzydłowego, to odpowiedź była że jest Perez i Ansu.

5

Skrzydłowy to powinien być priorytet do kupna, potrzeba kogoś dynamicznego.

0

@ViscaBarca123 Wątpliwości mogły być przy kupnie Coutinho, Dembele za ponad 100 mln, a nie Wernerze za 60. To byłby świetny transfer.

4

Werner byłby idealny, spójrzcie który to już sezon strzela sporo bramek w lidze. Na lewym skrzydle w ewentualności też mógłby zagrać, wciąż bardzo młody, i tańszy od Lautaro, a nie wiem czy nie lepszy.

0

@ViscaBarca123 Skrzydłowy jest potrzebny, i naprawdę to widać.

0

@masq Uważam że równie bardzo potrzebny jest skrzydłowy. Ale zobaczymy.

2

W sumie Pedro do końca sezonu to byłoby dobre rozwiązanie, spokojnie zagra na skrzydle a tam są braki, a w lecie ruszyć po kogoś z topu.

0

Skrzydłowy według mnie bardzo potrzebny, brakuje takiego rozruszania gry, jakiegoś rajdu, po prostu czegoś ponad założony plan. Wszystko idzie przez Messiego, a fajnie by było gdyby był jeszcze ktoś kto również potrafi podryblować.

1

Ma ktoś link do meczu?

0

Co myślicie o takiej ewentualnej wymianie Rakitic - Bernardeschi? Wydaje się że mamy nadmiar w pomocy, a Puig mógłby dostać prawdziwą szanse. W ataku za to są braki, Suarez wypadł na 4 miesiące, Dembele ma ciągle kontuzje, a Ansu wydaje się powinien stopniowo wchodzić do składu.

0

Uważam że mamy naprawdę dobry skład, do tego doliczając jeszcze rezerwy wygląda to naprawdę fajnie. Jednak według mnie brakiem do kompletnosci składu jest brak szybkiego skrzydłowego, kogoś jak Dembele, tylko nie będącego podatnym na kontuzje . Kogoś kto mógłby szarpnąć drużyną kiedy jej nie idzie. Najlepiej kogoś na lewe skrzydło, kogoś reprezentującego już światowy poziom. Oczywiście wiem że jest Ansu, ale uważam że powinien on stopniowo wchodzić do 11.

0

@BlAugrAnAPolAnd Jak dla mnie to przede wszystkim lewo skrzydłowy powinien wzmocnić Barce.

1

@Janiama Ale szkoda, że Dembele i Suarez są niedostępni. W sumie ciekaw jestem jak potoczy się sytuacja z Coutinho.

4

Coś mam przeczucie że kupią jeszcze w styczniu kogoś na atak.

0

Może powiedzą czy planują kupić kogoś na 9

0

@Janiama Stawiam na gre 4 pomocników, przynajmniej do powrotu Suareza.

0

Dawać jeszcze jakiegoś skrzydłowego

0

@PatrykBarca Potrzeba 60 mln? Nie wydaje mi się że to odbije się budżecie na transfery. Do tego napewno Barca kogoś sprzeda, plus ich stały budżet, lub możliwość przesunięcia go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?