0

Ciekawe ile tu osób z Małopolski?

0

@Ratamahatta Pedro w 2015 odszedł? A dobra racja, tyle już czasu że byłem zaskoczony.

0

@VamosGirl Przed wszystkimi skrzydłowy jest potrzebny. Spójrz jakie braki mamy tam. Brakuje dynamiki, szybkości w grze. I 9 nowa.

0

Powinni w lecie kupić 9, może Lautaro, chociaż Werner też dobra opcja, i skrzydłowy musi jakiś wzmocnić drużynę, ktoś dynamiczny kto będzie robił szybkością przewagę, pytanie kogo kupią? Wasze typy? Oyarzabal?

1

@MesQueUnClub_87 Skrzydłowy i nowa 9 to podstawa, pytanie czy kupią graczy na te 2 pozycje. Nową 9 napewno, ale czy kupią skrzydłowego? Nie zdziwię się jak nie, a według mnie skrzydłowy jest tak samo ważny, straszne braki tam mamy.

5

Nowy napastnik nie rozwiązuje nawet połowy problemów Barcy. Brak skrzydłowych był wczoraj po raz kolejny widoczny, brak dynamicznego pomocnika również

0

Haha Alena, Perez, Abel oddani, a nikogo nie kupili

0

Bo mecz Barcy zaraz

0

Niech w lecie kupią Oyarzabala i Isaka, zamiast Lautaro i Neya. O wiele taniej, a są fantastyczni.

0

Niech kupią Isaka

1

Real ma niesamowity wybór w ofensywie, Vinicius, Rodrygo, Bale, Hazard, Brahim, Asensio, Isco, Benzema, Jovic, a Barca została z 3.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DanielOOL Alba normalnie na lewej obronie, a grać 4 pomocników.

1

Taki transfer Oyarzabala byłby świetny, szkoda że mało realny. Ale przecież i tak będą musieli kogoś kupić w lecie, i na 9 i na skrzydło, a hiszpan jest wciąż mega perspektywiczny i już świetny.

0

Żeby tylko się nie okazało że sprzedadzą Leo, i zostaniemy z Ansu i Griezmannem. Ale przecież tak krytykowaliście Leo że nie podawał.

1

@Avada Kedavra parówki z dżemem truskawkowym.

0

@FC1899Barca Nie, obudziłem się po kontuzji Dembele

0

Sprzedali Malcoma i wypożyczyli Coutinho xdddddddddd

6

To Setien nacieszył się Dembele

0

Japierdziele to nie może być prawda. Taki wąski skład, brawo zarząd.

5

Kupno Oyarzabala było by świetne

0

Są w rezerwach jacyś ciekawi gracze, którzy mogliby się pokazać w 1 drużynie, pod nieobecność Suareza i braku gry Dembele? Np. Konrad de la Fuente?

0

Czyli Dembele ma jednak uraz skoro wypada na 15 dni

0

Był jakiś komunikat w sprawie Dembele? Kiedy wraca?

0

Liczę na grę 4 pomocników, mogłoby to nieźle wyglądać.

0

Nie no skrzydłowy po sezonie, to powinien być obowiązek.

3

Napiszę to jeszcze raz, fajnie że mamy szeroki i konkurencyjny zespół, inaczej można było by się martwić.

3

Czekaliśmy na niego tak długo i co? Dalej będziemy. Fajnie że mamy szeroki skład i mocną ławkę inaczej bym się martwił.

2

Nie wierzę że Messi pomija Griezmanna, już widzę jak wolał by stracić piłkę i narazić drużynę, niż naprzykład zaliczyć asyste
Może to Griezmann ma pewne braki z dobrym ustawiniem, spójrzcie Ansu ma dynamike i szybkość i Leo dał mu piłkę.

0

Grać 4 pomocników, przy tak dysponowanych i ofensywnych bokach obrony mogłoby być to świetne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?