kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to za piłkarz? Wygrał 1 raz Lige Mistrzów. Kraj z którego pochodzi, sąsiaduje z Polską. Potrafi kapitalnie podawać, zaliczył piękne asysty. Grał z Kevinem Prince Boatengiem. Jest bramkarzem FC Barcelony.??
0
W kwestii wzmocnienia lewego skrzydła, co myślicie o Evertonie z Gremio? Śledzi ktoś jego gre? Oglądaliście go?
1
@Hiacynk Po prostu uważam że Griezmann nie powinen grać na skrzydle, tam Barca potrzebuje dynamicznego piłkarza. A na 9, umówmy się zdrowy Suarez jest jednak półkę wyżej. Nic Griezmannowi nie ujmuję, bo jest dobrym zawodnikiem, tylko nie koniecznie pasującym w Barcelonie .
1
Gol Iniesta. 1 0
2
@MarioVeB! Skrzydłowy naprawdę by się przydał i faktycznie nie musi to być Neymar. Ferran Torres może Oyarzabal, to mogłyby być ciekawe transfery.
0
@Coutinho007 Barca serio mogłaby rozważyć Ferrana Torresa.
0
Kto narazie najlepszy? Chyba Xavi
1
Xavi nieźle się prezentuje
0
@Janiama Z drugiej strony słaby sezon jeżeli chodzi o grę, wąski skład, ostanie momenty Bartomeu w Barcy, myślę że będzie chciał jeszcze coś ugrać i na pewno wzmocni ekipe. Szczerze jak dla mnie skrzydłowy i to by wystarczyło.
1
Zostały mi ostatnie 2 odcinki domu z papieru, kapitalny serial. Przez ostatnie lata nie oglądałem wgl seriali, to zapytam jakie seriale muszę nadrobić, które wyszły na przestrzeni ostatnich lat?
0
@JordiElNino Berlin, kapitalnie zagrany.
0
Wydaje mi się że jakieś 3 transfery w lecie by Barcelonie wystarczyły, skrzydłowy np. Ferran Torres lub Neres? Neymar to byłby wielki koszt, a ma już swoje lata. Do tego pomocnik jak np. Ndombele lub Van de Beek i 9. Najprawdopodobniej Lautaro.
31
Chrystus Zmartwychwstał. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich.
0
Jak oceniacie 4 sezon Domu z papieru?
0
To jak jest z myciem auta na myjni?
4
@Transu96 Mało śmieszne, ale skoro musisz coś takiego pisać to współczuję.
0
Macie jakieś mega ostre memy? Żeby się pośmiać
3
@Janiama Skrzydłowy tylko by się przydał, ciężko brać Dembele jako pewnego zawodnika do gry, bardziej jako dodatek. Będzie zdrowy, to będzie świetnie, bo umiejętności ma olbrzymie.
0
Jak zapomniałem hasła do aplikacji Teams, ale mam login to idzie jakoś się zalogować, nwm dostać nowe hasło?
3
@Chwytliwy Szkoda że zawsze krytykujesz tylko 1 stronę polityczną, nie widząc jakby nic innego.
0
@Chwytliwy Może każdy ma swoje poglądy, a nie musisz czegoś narzucać.
2
@ViscaBarca123 Tak myślałem, inaczej byś nie pisał czegoś, o czym raczej nie wiemy.
1
@ViscaBarca123 Skąd wiesz ile Barca ma kasy a ile nie? Co okienko się pisze, że nie mają kasy, a duży transfer jest prawie co rok.
0
@Mathew86 Oczywiście że wiem, bardziej mi chodzi czy się pojawia czy nie, a zresztą sam sobie zobaczę.
0
Możliwy spoiler. Nie oglądałem jeszcze 4 sezonu Domu z papieru, co z postacią Berlina?
0
Jakieś memy śmieszne?
0
Oktr gra Roberto?
1
Jakby Barca kupiła Lautaro i dołożyła do tego Ferrana to byłoby okej. Nowy skrzydłowy naprawdę by się przydał i myślę że Ferran ma umiejętności by się sprawdzić w Barcy, a po za tym nie kosztuje tyle co Neymar i można by kupić za to pomocnika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ewentualne transfery Lautaro i Neymara w lecie, musiało by chyba oznaczać sprzedaż kogoś kluczowego jak Griezmann lub Suarez. Odejście Cou jest raczej pewne, Dembele zostanie, i ciężko mi sobie wyobrazić w 1 momencie Messiego, Neymara, Suareza, Lautaro, Griezmanna, przecież każdy będzie chciał grać.