0

Co to za piłkarz? Wygrał 1 raz Lige Mistrzów. Kraj z którego pochodzi, sąsiaduje z Polską. Potrafi kapitalnie podawać, zaliczył piękne asysty. Grał z Kevinem Prince Boatengiem. Jest bramkarzem FC Barcelony.??

0

W kwestii wzmocnienia lewego skrzydła, co myślicie o Evertonie z Gremio? Śledzi ktoś jego gre? Oglądaliście go?

1

@Hiacynk Po prostu uważam że Griezmann nie powinen grać na skrzydle, tam Barca potrzebuje dynamicznego piłkarza. A na 9, umówmy się zdrowy Suarez jest jednak półkę wyżej. Nic Griezmannowi nie ujmuję, bo jest dobrym zawodnikiem, tylko nie koniecznie pasującym w Barcelonie .

1

Gol Iniesta. 1 0

2

@MarioVeB! Skrzydłowy naprawdę by się przydał i faktycznie nie musi to być Neymar. Ferran Torres może Oyarzabal, to mogłyby być ciekawe transfery.

0

@Coutinho007 Barca serio mogłaby rozważyć Ferrana Torresa.

0

Kto narazie najlepszy? Chyba Xavi

1

Xavi nieźle się prezentuje

0

@Janiama Z drugiej strony słaby sezon jeżeli chodzi o grę, wąski skład, ostanie momenty Bartomeu w Barcy, myślę że będzie chciał jeszcze coś ugrać i na pewno wzmocni ekipe. Szczerze jak dla mnie skrzydłowy i to by wystarczyło.

1

Zostały mi ostatnie 2 odcinki domu z papieru, kapitalny serial. Przez ostatnie lata nie oglądałem wgl seriali, to zapytam jakie seriale muszę nadrobić, które wyszły na przestrzeni ostatnich lat?

0

@JordiElNino Berlin, kapitalnie zagrany.

0

Wydaje mi się że jakieś 3 transfery w lecie by Barcelonie wystarczyły, skrzydłowy np. Ferran Torres lub Neres? Neymar to byłby wielki koszt, a ma już swoje lata. Do tego pomocnik jak np. Ndombele lub Van de Beek i 9. Najprawdopodobniej Lautaro.

31

Chrystus Zmartwychwstał. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich.

0

Jak oceniacie 4 sezon Domu z papieru?

0

To jak jest z myciem auta na myjni?

4

@Transu96 Mało śmieszne, ale skoro musisz coś takiego pisać to współczuję.

0

Macie jakieś mega ostre memy? Żeby się pośmiać

3

@Janiama Skrzydłowy tylko by się przydał, ciężko brać Dembele jako pewnego zawodnika do gry, bardziej jako dodatek. Będzie zdrowy, to będzie świetnie, bo umiejętności ma olbrzymie.

0

Jak zapomniałem hasła do aplikacji Teams, ale mam login to idzie jakoś się zalogować, nwm dostać nowe hasło?

3

@Chwytliwy Szkoda że zawsze krytykujesz tylko 1 stronę polityczną, nie widząc jakby nic innego.

0

@Chwytliwy Może każdy ma swoje poglądy, a nie musisz czegoś narzucać.

2

@ViscaBarca123 Tak myślałem, inaczej byś nie pisał czegoś, o czym raczej nie wiemy.

1

@ViscaBarca123 Skąd wiesz ile Barca ma kasy a ile nie? Co okienko się pisze, że nie mają kasy, a duży transfer jest prawie co rok.

0

@Mathew86 Oczywiście że wiem, bardziej mi chodzi czy się pojawia czy nie, a zresztą sam sobie zobaczę.

0

Możliwy spoiler. Nie oglądałem jeszcze 4 sezonu Domu z papieru, co z postacią Berlina?

0

Jakieś memy śmieszne?

0

Oktr gra Roberto?

1

Jakby Barca kupiła Lautaro i dołożyła do tego Ferrana to byłoby okej. Nowy skrzydłowy naprawdę by się przydał i myślę że Ferran ma umiejętności by się sprawdzić w Barcy, a po za tym nie kosztuje tyle co Neymar i można by kupić za to pomocnika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ewentualne transfery Lautaro i Neymara w lecie, musiało by chyba oznaczać sprzedaż kogoś kluczowego jak Griezmann lub Suarez. Odejście Cou jest raczej pewne, Dembele zostanie, i ciężko mi sobie wyobrazić w 1 momencie Messiego, Neymara, Suareza, Lautaro, Griezmanna, przecież każdy będzie chciał grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?