kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YoNoEntiendoNada Tak, dzięki
1
Była kiedyś taka bajka że ścigali się śmiesznymi samochodami, że jakoś sobie utrudniali, bajka taka śmieszna była, ale jaka była nazwa?
8
Andres Iniesta - nieoczekiwany bohater w TV.
1
Gdyby tak Barca powalczyła o kupno Brandta to byłoby wspaniale, no ale. A szkoda bo gdyby do niego dokupić pomocnika to skład byłby naprawdę dobry.
0
Jak myślicie że będzie wyglądała pozycja w przyszłym sezonie Pedriego i Trincao? W sensie 1 skład, wypożyczenie czy druga drużyna?
0
Kogo realnie widzielibyście w miejsce Semedo?
1
Cześć osób uważa że skrzydłowy nie jest potrzebny, to dlaczego na lewym skrzydle grał czaly czas Coutinho, teraz Griezmann? Dlatego że tak dobrze sobie radzą, czy może nie ma skrzydłowych?
0
@ViscaBarca123 Myślisz że potencjał na 1 drużynę? Pamiętam że kiedy go tylko widziałem w akcji to imponował szybkością i dynamiką, a uważam że tacy piłkarze mogliby odnieść sukces.
2
@ViscaBarca123 Pytanie nie w kwestii Ansu, a tego jak sobie radził w tym sezonie Konrad de la Fuente?
0
@Bykunn To byłoby normalne zachowanie, czyli nie normalne tutaj.
3
Swoją drogę Lautaro to dość dynamiczny i szybki zawodnik, może okazjonalnie mógłby zagrać na skrzydle.
1
Mimo że Barca potrzebuje jakiś wzmocnień, to może to właśnie jest ten moment, ten sezon żeby postawić na graczy ze szkółki. Kryzys który panuje, i pieniądze z którymi Barca może mieć problem, mógłby być sytuacją, w której dostaną prawdziwą szansę tacy zawodnicy jak Collado, Monchu czy Konrad De La Fuente.
4
@Europejczyk1980 Pod kogo kontrolą było TVP? No bez jaj. Jakoś w 2015 nie mieli żadnej dużej stacji i wygrali.
6
@Europejczyk1980 Xd
16
@Chakalaka Haha jak atakujesz PiS, to nie potrzebujesz konkretnych dowodów.
4
@ViscaBarca123 A napisałem że są podobni? Messi czy CR7 to też innni piłkarze, a często są dyskusje kto ma większy talent. Pytam który z tej dwójki ma większy talent, a ty że to inni zawodnicy.
1
Alex Collado czy Konrad De La Fuente, kto z nich ma większy telent według was?
2
Od 3 sezonów będący cały czas kontuzjowany Dembele, Trincao, o którym chyba nikt przed transferem do Barcy tu nie wiedział, Ansu który jak dla mnie powinien grać jeszcze w Barcy B i Collado. Mocarnie obsadzone skrzydło.
0
@Messibestplayerintheworld Tak uważasz?
5
Pjanic byłby naprawdę dobrą opcją, gdyby był jednak młodszym graczem. Naprawdę nie lepiej byłoby powalczyć o Van de Beeka, Ndombele lub kogoś innego.
0
Śledził ktoś w tym sezonie grę Araujo? Mógłbym już być 3 - 4 stoperem Barcy?
0
@escarabajo Też wolałbym kogo innego, Van de Beek.
1
@Bykunn I myślisz że nikogo nie kupią? Przecież kilku zawodników sprzedadzą.
1
@escarabajo A jeśli Rakitic I Vidal odejdą? Wówczas myślę że mogliby kupić kogoś do pomocy.
1
@Bykunn Czemu? Napastnika na pewno kupią, Dest jest młodym zawodnikiem. A jeśli Rakitic I Vidal odejdą, to pewnie kupią pomocnika.
3
Jakbyście ocenili okienko, jeśli przyszedłby Pjanic, Lautaro i Dest. Dla mnie to wciąż rozczarowanie, brak skrzydłowego.
0
Prędzej można byłoby się spodziewać wymiany Semedo - De Sciglio, niż to do jakiej wymiany może dojść.
0
Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte, jakiś wymiar zadań, które trzeba podjąć i wypełnić, jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć, jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić, nie można zdezerterować. Jan Paweł II.
0
Jak się wogole De Sciglio prezentuje?
0
@Bartek22 Piszą o Lautaro, Neymarze, pamiętam że było coś o Wernerze czy Sancho,Fabianie. Po za tym Van de Beek może dużo droższy nie byłby od samego Pjanicia. Myślę że jak będą chcieli kupić Desta to go kupią, na pewno ktoś odejdzie.