5

Jak Suarez wróci do pierwszej 11,to szczerze wolałbym na LS oglądać od pierwszej minuty Braithwaita, lub Ansu. Griezmann nie widoczny, i jak w każdym meczu ma zerowy wpływ na gre zespołu.

0

Ma ktoś link do meczu, może być z opóźnieniem.

0

Link na priv ktoś wrzuci?

1

Wyrzuci ktoś link?

0

Da ktoś link do meczu Barcy? Dzięki

2

Coś jestem dobrej myśli w kwestii dzisiejszego meczu. Zawodnicy po tak długiej rozłące od piłki, na pewno będą jeszcze bardziej zmotywowani, a po za tym jestem bardzo ciekaw jak zawodnicy będą wyglądać fizycznie, myślę że pierwszy sprawdzian Setiena i Sztabu jest dzisiaj.

0

@Janiama W sumie może lepiej gdyby się właśnie o piłce zaczął wypowiadać.

1

@Chakalaka No nie dotrze, na przykład do mnie. Może to przez to że nie urodziłem się wczoraj, i pamiętam co było kilka lat temu.

0

@Bykunn Ciekawe co takiego napisałem, z czym się nie zgadzasz?

4

Powiem tak jest jak jest, mogłoby być lepiej, ale Tusk który zostawił Polskę, który na dodatek tak fatalnie i nieudolnie rządził, i również przyłożył dużą cegłę do podziału nas , nas Polaków, powinien mieć resztki honoru i nie wypowiadać się tematy polityczne w Polsce. Jest ostatnią osobą, która powinna dawać rady w tej kwestii.

0

@Bykunn Zarząd się zmieni, ale czasy, olbrzymie pieniądze, które górują nad szacunkiem i przywiązanim już nie.

1

@Bykunn Może tak, ale z drugiej strony wiedziałbym że panowie którzy grają i reprezentują Barce, wiedzą czym jest Barca, więcej niż klubem, a po za tym nie mówię NIE dla sporadycznych transferów.

1

@MarioVeB! Ale może właśnie człowiek nie zależnie od wyników czułby tą cholerną dumę. Taką radość że zawodnicy którzy od dziecka mają powiązaną drogę z Barcą, wychodzą na mecz w Lidze Mistrzów, i wiedzą że było warto oddać wszystko, wszytkie lata dla Barcy.

1

Powiem wam że dla mnie Barca mogłaby mniej wygrywać, ale grać chłopakami ze szkółki, wychowankami. Chłopakami którzy od najmłodszych lat wiedzą czym jest Barca, i gra z jej herbem na piersi. Chłopakami którzy może by nie wygrali z Live 3-0, ale również nie przegrali by 4-0, bo oddali by wszystko za bordowo-granatowy kolor, wiedzieli by że Barca to coś więcej niż piłka, no ale wypiłem piwo i tak jakoś się zebrało.

0

Jak City zainteresowane Coutinho, to wymiana Cou za Sane. Myślę że w miarę uczciwa. Umówmy się, Barca już tych pieniędzy nie odzyska.

1

@10SzymonBarca10 Emerson, Van de Beek, Ocampos/Ferran Torres.

0

Ciekawe czy gdyby Barca kupiła Bellerina, zamiast Semedo, to czy hiszpan zrobiłby większą karierę. Pamiętam że wówczas dużo mówiło się o Bellerinie w kwestii wzmocnień.

0

Ocampos, Diego Carlos, Emerson i Van de beek, gdyby oni wzmocnili Barcę byłoby ekstra. A do sprzedaży Semedo, Coutinho, Rakitić, Umtiti.

0

Ktoś coś więcej wie, lub widział gre Thiago Almady?

1

@MarioVeB! Może, tylko naprawdę nie ma jakiegoś dużego wyboru na skrzydło, będącego w dobrej cenie. Może Oyarzabal lub Ferran jeszcze. Chociaż pewnie i tak nikogo tam nie kupią.

0

@jeyx77x Pisałem o nim już wcześniej. Po za tym co jest w tym dziwnego? Barcy przydał by się skrzydłowy.

0

Ocampos również jak Lautaro jest Argentyńczykiem, więc byłby też dobrym kumplem Messiego, a przede wszystkim jest skrzydłowm, i przydał by się bardziej Barcelonie.

2

@Hiacynk Suarez

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hushovt Setien niech spokojnie przepracuje przed sezonem, niech przygotuje drużynę. Z Ernesto zaś byłbym bardziej spokojny o ten sezon.

9

Tak sobie myślę, że Ernesto skoro zaczął ten sezon, i co by nie mówić byliśmy w grze w LM, w lidze chyba prowadziliśmy, to powienien zostać. Bardziej mi imponuje jak zarząd pozwala dokończyć dzieło trenerowi, z szacunku do jego pracy, niż zwalnia go. W szczególności że co by nie mówić, Barca wygrała 2 razy mistrzostwo z Ernesto i pewien szacunek się należy, bo nie zawsze miał wesoło z kadrą, były tam braki.

4

Oglądam Matchday, i kurde tak szkoda tego meczu z Liverpoolem, taka zaliczka e pierwszym meczu eh.

0

@Janiama Długo stał u ciebie przed domem?

3

@BarcaInfo Ndombele byłby dobrą opcją, zwłaszcza że szukają pomocnika.

0

@messi564 To nie takie śmieszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?