2

@Janiama W porę.

0

@El dominatore Szczerze to uważam że Busquets jest najmniejszym problemem Barcy. A z pomocników jest chyba najlepszy, no bo kto inny, De Jong bez szału.

0

Tak sobie obejrzałem kilku minutową kompilacje z zagrań i gry Arthura z tego sezonu i normalnie to taki kozak że szok. Jak to możliwe że podczas meczu tego nie widać.

0

@El dominatore Daj De Jonga za Rakiticia i wygląda elegancko.

1

Widzę tu duże zwątpienie co do Pjanicia, a ja stawiam że do pierwszej 11 Barcy wejdzie od razu. Mimo wszystko bardziej kreatywny zawodnik niż Vidal i Rakitić. Co by nie mówić podstawowy pomocnik Juve i chyba najlepszy ich pomocnik. Może ostatnio w dołku, ale zawsze sobie ceniłem Pjanicia. Jeszcze sezon lub dwa był to dla mnie top 5 pomocników.

0

@tobiasson92 Jak można być Prezydentem, spoza polityki. Przecież jedno z drugim powiązane.

0

Arthur za Pjanicia, Coutinho za Ndombele, i zakup Richarlisona, to by wystarczyło i byłoby okej. Oczywiście sprzedać Vidala/Rakiticia, Rafinhe może Semedo.

0

@BartqRKO Pjanicia jest lepszy i od Rakiticia i Vidala.

0

@masq Pjanic nie będzie rezerwowym.

0

@kkbarca Brawo. Do tego Pjanic to lepszy zawodnik.

0

Jakościowo na plus, mimo wszystko Pjanic to lepszy zawodnik niż Arthur. A gra dla Barcy powinna go zmotywować, do dalszej poprawy.

0

@ViscaBarca123 Wydaje się bardziej mobilny i dynamiczny od Lautaro. A mam wrażenie że cała ta szopka o wymianie Arthura za Pjanicia, prowadzi do tego że Barca kupi kogoś do ataku.

0

A co myślicie o ewentualnym kupnie Richarlisona przez Barce, zamiast Lautaro? Można by włączyć Coutinho w ten transfer i Todibo. Z Evertonem Barca ma chyba dobre stosunki, przez ostatnie transfery.

1

@Kajtek77 Myślę że oprócz Pjanicia, jest również szansa na przyjscie Ndombele. Być może odejdzie Vidal lub Rakitić.

0

@Avada Kedavra Naprawdę myślisz że Arthur jest tak dużo wart? Mimo wszystko Pjanic to półka wyżej, jeżeli w Barcelonie osiągnie swój najwyższy poziom, to będzie dobrym wzmocnieniem.

0

@Encore Arthur naprawdę nie przekonuje, nie wyrabia kondycyjnie, do tego te afery. Pjanic jest starszy, ale wierzę że w Barcelonie się odbuduje,, bo jak jest w formie, to topowy gracz. Jak Juve jeszcze dopłaci, to dla mnie ok.

0

Ludzie Pjanic nas nie kosztuje 70mln, tylko jest to wymiana za Arthura z lekką dopłatą Juve. Jak będzie to z 15-20 mln dopłaty od Juventusu, to byłby dla nas to dobry interes. Też wolałbym kogoś młodszego ale cóż, może odejdzie Vidal i wypozyczą Ndombele.

0

@MarioVeB! No jednak De Jong i Busi to defensywni pomocnicy, chociaż myślałem że Holender odnajdzie się jak ofensywny gracz. Pjanic również często gra jako defensywny pomocnik.

1

@Chakalaka Mówiąc Trzaskowski, myślisz o 8 latach rządów PO, dziękuję wygrałem.

0

@Naturopata Gdyby odszedł Vidal i Arthur, to dla mnie zmiany w pomocy na plus.

0

@Messibestplayerintheworld Arthur odejdzie.

0

@Pilka_jest_okragla Jakby w zamian przyszedł Ndombele to ok. Można byłoby spróbować wcześniej ściągnąć Emersona.

2

@geass Tak, serio? Ale mnie zaskoczyłeś, myślałem że tylko Leo.

1

Nie wiem czy było, Messi ma dziś urodziny.

0

@Avatarr Xavi zrobiłby z Arthura zawodnika klasy światowej? No ciekawe. Dziwne że Valverde i Setien nie dali rady.

1

@Janiama No tak, ale oni na Arthurze nie stracą, jeżeli Barca w podobnych pieniądzach odkupi Pjanicia. Jeżeli Brazylijczyk odpali, chociaż wątpię to zrobili dobry deal, jeżeli nie to sprzedadzą go za dobre pieniądze. To wciąż młody gracz.

4

Wymiana Arthura za Pjanicia i dopłata Juve, plus wypożyczenie Ndombele na na przykład 2 lata i ewentualna sprzedaż Vidala. Pomoc by się odświeżyła, wydaje mi się że zmiany na plus. Rozważyć trzeba przyszłość Rakiticia, by było jakieś miejsce dla Puiga.

0

Dobra pytanie. Ndombele i Pjanic przychodzą, a odchodzą Arthur i Vidal, wasza opinia?

0

@Avada Kedavra Thiago ma rok kontraktu, a podobno nie chce przedłużyć.

0

@Messibestplayerintheworld Luz chłopie od taka sugestia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?