1

@MrShakira Czemu Manchester miałby sprzedać Rashforda?

0

Coutinho, Griezmann, Braithwaite, kto jeszcze ma zagrać na skrzydle?

3

W 2 ostatnich meczach, następująco Vidal i Rakitić wyglądali najlepiej. Więc jestem spokojny.

0

Cieszy mnie decyzja o ławce dla Griezmanna, jeżeli przez ostatnie mecze nie wynosi się nic do gry, to tak powinno być. Mam nadzieję że to początek końca Griezmanna w Barcelonie.

1

@kkbarca Zastanawiam się w którym meczu siedział na ławie.

0

Real wczoraj tak dobrze zagrał? Czy Valencia bez szału?

19

@Grubson06 To się ugaduje z agentem Cou a nie Barceloną?

4

@Bykunn Napisz wybitniejszych polityków? Jak możesz pisać że nie jest wielkim strategiem?

3

@TheNekro94 A co źle napisał? Wybitny polityk

1

Słyszycie, pytanie ważne

0

Brawo dla prowadzącego, zgasił pana

0

O co chodzi z tym zaproszeniem Biedronia?

1

@IronSanHybrid Radzi sobie bardzo dobrze

0

Andrzej Duda najlepiej ale nie nie chcecie tego przyznać, więc go atakujecie

0

O kurde ale fajny cytat

1

Można spokojnie i fajnie się wypowiedzieć jak Prezydent Andrzej Duda? Można

1

Prezydent Andrzej Duda znowu najlepiej wypada jest świetnie przygotowany.

13

Kidawa na razie spoko

0

Betonowe betonowe

1

Robak mu siadł hehehehe

0

Andrzej Duda najlepiej narazie

6

Podejmować decyzje w Unii, i mówi to Trzaskowski. Xd

0

Narazie Prezydent Andrzej Duda najlepiej

0

@tristan87 Raz chyba z dobitki strzelił, ale nie pamiętam kiedy.

0

@Coutinho007 Może Ansu na 9? Jest szybki, potrafi uciec obrońcą, dobre wykończenie. Dla mnie to on się trochę jakby męczy na skrzydle, nie jest dryblerem , a za to nadrabia inteligencją.Co do Dembele, gdyby tylko był zdrowy, to byłoby najważniejsze wzmocnienie, no ale.

0

Jak Barca faktycznie szuka pomocnika, a patrząc na grę Arthura chyba powinna, to naprawdę ruszył bym po Thiago. Doświadczony gracz, trochę boję się tylko o kontuzje. I przede wszystkim ma to DNA Barcelony xd.

0

@kerouac Mam nadzieję że pożegnają go jeszcze szybkiej niż Coutinho.

0

@snake99 Dwa dobre mecze w sezonie? Rozumiem

2

@sokot Sam nie byłem nigdy wielkim fanem Rakiticia, ale też jakoś bardzo go nie krytykowałem. Może dla tego że mam wrażenie że po Busim to nasz najlepszy pomocnik. Wolę jakoś Chorwata niż Arthura, a sam De Jong jeszcze niczego nie pokazał.

19

@masq Dokładnie, głosowanie na Trzaskowskiego to wcale nie będzie krok do przodu dla Polski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?