kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja pierdziele, dwóch kandydatów robi sobie osobne debaty, to już za daleko poszło.
4
Mimo że zagłosuję i jestem za Andrzejem Dudą w drugiej turze, to oglądając tą debatę no nie mogę wytrzymać ze śmiechu, co to za debata z jednym kandydatem.
0
Pan Prezydent Duda na razie bardzo dobrze, świetny mówca i reprezentant Polski. Czyżby Pan Trzaskowski stchórzył?
1
@JimMorrisonFCB Wydaje mi się, że lepiej też się rzuca i łapie od Leo.
0
Messi czy Neuer, w szczytowej formie oczywiście?
0
@Danny Gaucho Nie no, przecież swoją cegiełkę dołożył do trypletu.
0
@Danny Gaucho Skoro przyszedł do Barcy, to raczej w dołku nie był.
0
W szczytowej formie Douglas czy Alves?
0
@Katalonbar Czyli dalej bez skrzydłowego z topu i nowej 9.
0
@masq A co myślisz o Richarlisonie lub Belottim?
0
@Transu96 Nie ukrywam że pisząc o Richarlisonie, mam na uwadze fakt że może on grać na skrzydle. Też uważam że skrzydłowy to powinien być priorytet, ale stawiam że nikogo tam nie kupią.
0
@ViscaBarca123 Transfer Richarlisona to byłby kozak, zagrałby również na skrzydle, bardzo mobilny gracz. Myślę że w takim ustawieniu jakim wczoraj Barca zaczęła to odnalazł by się świetnie, na przykład za Luisito.
4
Jakie widzicie w miarę realne alternatywy za Lautaro? Mi marzy się Richarlison, tylko no właśnie czy jest to możliwe? Ndombele i Richarlison, ta dwójka w Barcelonie to byłyby wzmocnienia.
3
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jak wrócił by jeszcze zdrowy Dembele, to w Lidze Mistrzów może być jeszcze ciekawie. Na dodatek jeśli nie będzie rewanży, tylko jeden mecz na który trzeba się zmobilizować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chakalaka Weź nawet nie pisz, to ja jednak wolałbym CR7 już z złotą piłką.
2
Jeden raz, drugi raz kontrowersje jakieś w meczu Realu to nie było by nic dziwnego, ale co mecz, no bez jaj.
0
Jak Pjanic dzisiaj?
0
Ostatnie 5 lat to okres bardzo dobrej prezydentury obecnego Prezydenta Andrzeja Dudy. Realizacja swoich obietnic, świetne przemowy i reprezentowanie Polski za granicą. Stawianie spraw Polskich na pierwszym miejscu, w odróżnieniu od środowiska jego konkurenta.
0
@Joey Tak jak napisałem że należało by sprzedać Rakiticia i Vidala, i wówczas Ndombele by się przydał. Bo zostanie Busi, De Jong i Pjanic. Puig jest bardziej ofensywny.
2
Eric Garcia, Emerson, Ndombele, Richarlison i Ferran Torres, tych piłkarzy widziałbym w Barcy. A sprzedać Griezmanna, Coutinho, Semedo, Vidal, Rakitić, Rafinha. Zauważcie że oprócz Richarlisona to nie powinny być jakieś kosztowne transfery, starałem się w miarę realnie.
13
To już lepiej jak czytałem że Arsenal chce Griezmanna, i była mowa o Aubameyangu i Guendouzi.
0
A Chiesa jak w ogóle spisuje się w tym sezonie, bardzo rok temu chciałem go w Barcelonie. W sumie Bernardeshi też kiedyś imponował.
3
@Chakalaka A widziałeś jak Nitras siłą zatrzymywał członka PIS? Co powiesz, ty zawsze taki obiektywny.
0
@Ghotti Tak wiem właśnie że będzie i liczę że kogoś kupią. Tylko nie 29 letniego zawodnika, a na przykład Ndombele lub Van de Belka.
0
@Chwytliwy Thiago byłby spoko opcją gdyby nie fakt że zawita Pjanic w następnym sezonie. Teraz liczę że kupią kogoś młodszego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@puyol_presidend5 Na boisku?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca1992 Pieniędzy i tak nie dostanie, co najwyżej sam zapłaci jeszcze Barcelonie. Neymar>Griezmann na skrzydle.