kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Juventus już zapłacił za Arthura? Bo się okaże że Arthur rozwiąże umowę, i od tak będzie wolnym graczem.
1
@BarcaInfo Personel techniczny, czyli kto? To nie sztab trenerski powinien o tym decydować?
0
@Avada Kedavra No nie, bez przesady. Gdzie by ci tyle zagrał? Przecież ma już swoje lata.
0
Takiego Williana, to akurat na 2 sezony by mogli wziąć. Piłkarz który potrafi robić przewagę swoim dryblingiem, szybkością, świetny technicznie. Aż jestem pewien, że byłby to, od odejścia Neya najlepszy skrzydłowy.
0
@Coutinho007 Wiadome że nie jest okej! Ale co w tej sytuacji ma zarząd, a co ma fakt że Arthur nie przybył do klubu, tak klubu którego jest zawodnikiem, a który jest w grze o LM.
2
@MarioVeB! Jeśli targają nim złe emocję, to niech zagryzie ten jeden raz zęby, choćby ze względu na to, jaką dostał szansę od Barcelony.
1
To że Arthurowi nie zależy już na grze w Barcelonie, to jedno. Ale taki szacunek do pracy, jaką wykonują jego koledzy/przyjaciele z drużyny trzeba mieć. Przecież on, jak i reszta tej ekipy, z którą przebywał na co dzień, i przeżywał lepsze i gorsze chwilę, coś łączyło. Łączył ich wspólny cel,bycie lepszym.
1
@Coutinho007 Dlaczego? Sprzedali zawodnika który nic nie wnosił do gry, a jego występki po za boiskowe,wiadome jakie były.
6
@Janiama Ciekawe jak zareaguje ewentualnie szatnia, po jego powrocie? Przecież są w grze o LM i uratowaniu sezonu.
0
@buddy Bardziej nawiązywałem do tego, że ma problemy z rozegraniem piłki, czyli jak obecni pomocnicy Barcy.
0
@Ghotti Rafinha odejdzie, myślę że Alena też. Roberto gra więcej na prawej obronie. Fernades to bez komentarza, a Monchu nawet jeszcze w lidze nie zadebiutował.Plus Coutinho też przecież nie wróci, a Pedri to znak zapytania. Także bez przesady. Po za tym Vidal i Rakitić zagrali sporo minut i ktoś musi chociaż część tych minut za nich zagrać.
0
@buddy Czyli odnalazłby się w obecnej Barcelonie.
0
@Ghotti Pomocnik by się przydał tylko w momencie, jeśli Vidal i Rakitić by odeszli, a to bardzo możliwe. Tylko Cou można by było wymienić chyba na lepszego grajka.
0
Guendouzi naprawdę taki średniak? Opisze ktoś jak się spisywał?
3
Jest jeszcze szansa na awans?
1
@Encore Kto najlepszy indywidualnie?
3
@BarcaInfo Proszę
1
@Triv44 Nie robaczywe?
1
@Kubox proszę i dziękuję
1
@ViscaBarca123 Mateusz Pereira to ten z Juve? Jak się spisuje w tym sezonie?
1
O ile kupią napastnika, to pewnie właśnie Lautaro. W ogóle nie słychać o jakiś alternatywach, ciekawe czy planują kogoś innego kupić, jeśli nie wypali transfer Lautaro
0
@NeroTFP Messi, każdy strzał groźny.
0
Z kim Barca B gra w niedzielę?
0
@TheNekro94 A ja myślę że Laporta jest większym faworytem do wygrania. Cules chyba lepiej go znają niż Fonta. Takie przejście Pimienty do pierwszej drużyny z rezerw, było by takie cholernie naturalne. Jak kiedyś Pep, później Lucho.
3
Czemu jak ktoś pisze że chciałby żeby Pimienta objął Barce, to piszecie że tylko na jeden sezon, bo przychodzi Xavi? Skąd to info? Nawet nie wiadomo czy Font wygra, ba nawet myślę że nie wygra. Niech Xavi przyjdzie, ale po okresie Pimienty.
0
@Kwiatek67 Thiago też odszedł z własnej woli. Szkoda, ale sam tak wybrał.
0
@tommyVERceti Z Grimaldo to tylko przypuszczenia. Dotąd w ogóle się o nim nie mówiło.
0
@Kwiatek67 Przecież Thiago gra w Bayernie i Barca nawet o niego się nie stara.
0
@Kwiatek67 Jakich niby wychowanków, którzy odeszli i później stajemy na głowie by ich kupić masz na myśli?
0
Pomagam sąsiadowi przy tv, i cały czas wyskakują nam kanały kodowane po automatycznym wyszukiwaniu, a korzysta on z naziemnej.?