kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Co zrobili? Nie oglądam studia.
0
W tym roku jeszcze takich emocji przed meczem nie miałem.
0
@Jaca27 Przecież to są żarty. Co ma pokora tu wspólnego?
0
@joloskyy Też rymujesz?
3
Messi dzisiaj strzela gole i Dembele mu pomoże. Alba dzisiaj asystuje, nam Semedo już wariuje. Pique pięknie kontroluje, blok obrony dziś buduje.
1
@Janiama Nie no co ty, wynik 8-7 niemożliwy, tyle bramek nie wpadnie.
8
Barco strzel se bramek pięć, a być może wygrasz mecz. Dawaj Barco strzel dziś sześć i zakończysz ten mecz. Chcecie więcej?
1
Dawno na mecz Barcy tak nie czekałem.
0
@Pilka_jest_okragla A rzuty karne?
1
@JimMorrisonFCB Nie, sam posiadam już od dawna.
0
@SeeleyBooth XD i xd
0
Ktoś posiada maliny, z ciekawości?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kerouac No nie, nie
1
Jakby to niektórzy napisali. Po co Ronaldo?? Mamy Trincao xD.
1
Setien wygrywający LM, to chyba jeszcze większy absurd niż Valverde wygrywający LM. Ale liczę że uda się w tym roku, bo później może być ciężko.
0
@matirix20 Pique
0
@IronSanHybrid Dawaj kolejne śmieszne rzeczy.
0
@Moriarty Nie no żartuję.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I wiecie co?? On naprawdę strzelił te 2 gole i zszedł z boiska, od tak.
0
Pedri, Trincao, itd, trenowali już dzisiaj?
1
@Chakalaka Opowiedzieć nie bardzo ale napisać mogę.
4
Słyszeliście tą historię z Romario?
6
Jak strzele 2 gole to schodzę ok? Czyje to słowa?
0
Mimo słabszej dyspozycji Barcy, to jestem niemal w szoku że tylu ludzi, ekspertów itd, jest pewna wygranej Bayernu. Mam nadzieję że Barca w piątek zepnie się na maksa możliwości, i udowodni coś sobie i nam wszystkim.
1
@Janiama Jeżeli City wygra, to De Bruyne by miałby dużą szansę na złotą piłkę. Gdy Liverpool wygrał LM, to VVD o mały włos przegrał.
0
Mimo że Gaya pewnie nie jest pierwszą potrzebą do wzmocnienia Barcy, to jeżeli dałoby się go kupić za przystępne pieniądze, to czemu nie? Alba też już najmłodszy nie jest, a Gaya to jednak jakościowy gracz.
0
@BarcaInfo Więc skoro Dembele to nie wiadoma, to nie należy go zastępować Trincao, tylko kimś ogranym, o ile budżet pozwoli.
4
@BarcaInfo XD. Sprzedać Dembele, bo mamy Trincao. Ciekawe kto by o nim wiedział, gdyby nie transfer do Barcy. Trincao to nie wiadoma.