0

@IronSanHybrid Co zrobili? Nie oglądam studia.

0

W tym roku jeszcze takich emocji przed meczem nie miałem.

0

@Jaca27 Przecież to są żarty. Co ma pokora tu wspólnego?

0

@joloskyy Też rymujesz?

3

Messi dzisiaj strzela gole i Dembele mu pomoże. Alba dzisiaj asystuje, nam Semedo już wariuje. Pique pięknie kontroluje, blok obrony dziś buduje.

1

@Janiama Nie no co ty, wynik 8-7 niemożliwy, tyle bramek nie wpadnie.

8

Barco strzel se bramek pięć, a być może wygrasz mecz. Dawaj Barco strzel dziś sześć i zakończysz ten mecz. Chcecie więcej?

1

Dawno na mecz Barcy tak nie czekałem.

0

@Pilka_jest_okragla A rzuty karne?

1

@JimMorrisonFCB Nie, sam posiadam już od dawna.

0

@SeeleyBooth XD i xd

0

Ktoś posiada maliny, z ciekawości?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kerouac No nie, nie

1

Jakby to niektórzy napisali. Po co Ronaldo?? Mamy Trincao xD.

1

Setien wygrywający LM, to chyba jeszcze większy absurd niż Valverde wygrywający LM. Ale liczę że uda się w tym roku, bo później może być ciężko.

0

@matirix20 Pique

0

@IronSanHybrid Dawaj kolejne śmieszne rzeczy.

0

@Moriarty Nie no żartuję.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I wiecie co?? On naprawdę strzelił te 2 gole i zszedł z boiska, od tak.

0

Pedri, Trincao, itd, trenowali już dzisiaj?

1

@Chakalaka Opowiedzieć nie bardzo ale napisać mogę.

4

Słyszeliście tą historię z Romario?

6

Jak strzele 2 gole to schodzę ok? Czyje to słowa?

0

Mimo słabszej dyspozycji Barcy, to jestem niemal w szoku że tylu ludzi, ekspertów itd, jest pewna wygranej Bayernu. Mam nadzieję że Barca w piątek zepnie się na maksa możliwości, i udowodni coś sobie i nam wszystkim.

1

@Janiama Jeżeli City wygra, to De Bruyne by miałby dużą szansę na złotą piłkę. Gdy Liverpool wygrał LM, to VVD o mały włos przegrał.

0

Mimo że Gaya pewnie nie jest pierwszą potrzebą do wzmocnienia Barcy, to jeżeli dałoby się go kupić za przystępne pieniądze, to czemu nie? Alba też już najmłodszy nie jest, a Gaya to jednak jakościowy gracz.

0

@BarcaInfo Więc skoro Dembele to nie wiadoma, to nie należy go zastępować Trincao, tylko kimś ogranym, o ile budżet pozwoli.

4

@BarcaInfo XD. Sprzedać Dembele, bo mamy Trincao. Ciekawe kto by o nim wiedział, gdyby nie transfer do Barcy. Trincao to nie wiadoma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?