0

@VenoM No coś ty? Dlatego pytam, dlaczego nie chcemy.

0

@Hubso Skąd wiesz czy nie chce?

0

Przecież po odejściu Vidala i Rakiticia, Thiago byłby idealny. W czym jest gorszy od Wijnalduma?

0

@Encore W sumie Barcelona też. Messi i Ronaldinho.

0

No to kogo widzicie w miarę realnego do kupienia na środek pola? Grającego dobrze w obronie, i będącego realnym kandydatem do pierwszej 11. Van de Beek to trochę inny typ pomocnika.

0

@Zoker Tak, tak, tak, każdy tak niby mówi.

0

Komentarz usunięty

2

Przez to zamieszanie związane z transferem Messiego, które może trwać nawet do końca okienka, współczuję trochę osobom odpowiedzialnym za transfery. Ciężko będzie dokonywać jakieś wzmocnienia, nie wiedząc jak potoczy się ta sytuacja.

0

@Pilka_jest_okragla Pomoc potrzebuje właśnie wzmocnień. Chyba że chcemy oglądać Busiego i Vidala.

12

@Barca_Big_Moment Czyli Guardiola jest w City. Że w mieście.

8

A mnie Depay nie przekonuję i piszę to po jego golach.

1

@kerouac Jasne. Nawet trochę podobny styl gry do Leo. Marzy mi się 4-2-3-1, z Cou po lewej, Griezmannem w środku i Silvą.

0

@Pablit Jeśli Leo odejdzie to wzmocnienie za niego jest potrzebne. Silva byłby kapitalny.

0

@Cobra303 To zupełnie inny typ napastnika.

0

@Hosh Lautaro też dobra opcja. Jakoś mnie Gabriel nie przekonuje.

0

@bartekvisca Albo bez Jesusa a za to 100 mln. A na atak kupić Dembele z Lyonu.

1

Bernardo-Garcia i 100mln i będzie git.

1

Niech to skończy przemową lub jakaś informacją i będziemy wiedzieć. Jeżeli chce odejść, cóż trzeba budować skład bez niego.

0

Najgorsze będzie jak Leo zostanie tylko wtedy kiedy Suarez również będzie mógł zostać. Bardzo wówczas Leo u mnie straci.

0

@Encore Tylko na ile będzie dostępny

0

W sumie Griezmann będzie mógł wrócić na PS, wówczas zwolni się miejsce po lewej stronie, i to tam będzie potrzebne wzmocnienie.

0

Angelino i Eric Garcia plus 150mln i byłbym zadowolony. Wątpię by Gabriel czy Bernardo byli do wyciągnięcia. Plus odejścia Messiego to też poprawienie budżetu przez to jaki ma kontrakt. Do Garci i Angelino dokupić skrzydłowego za Messiego i nową 9 za Suareza. I oczywiście przydałby się pomocnik.

3

@Kurkmen Wolę Angelino niż Gaye i Grimaldo. Spójrz gdzieś była ta dwójka w tym sezonie.

2

Szczerze? Nie wiem co o tym myśleć.

0

@Coutinho007 Tylko nie Griezmann na 9. Przecież on tam nie gra.

3

Wystarczy żeby Leo zabrał głos, albo coś napisał czy odchodzi czy nie. Jest kapitanem Barcy, gra tu od lat i tak powinien się zachować. Jeśli nawet zarząd go wkurza, to jednak kibiców powinien potraktować fair.

0

Jeżeli tylko Barca się jakoś wzmocni po odejściu Leo to ok. Nowa 9,bo liczę że Luis też odejdzie. I oczywiście ktoś za Leo, jakiś klasowy skrzydłowy.

0

Griezmann-Lautaro/Gabriel-Sancho.

0

@Ghotti Coutinho nie będzie grał po prawej stronie, jeżeli już to pomoc lub lewa strona. Griezmann, no może tu masz rację, ale wtedy lewa strona będzie wolna. Bo nie widzi mi się gra z Cou i Griezz na skrzydłach jednocześnie.

0

@Ghotti A gdzie gra Messi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?