4

@budel17 ma tylko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Bartunek Nieszczęśliwegooooooooooo oo

1

Wiadomość o szansy powrotu Thiago, co za nie opisana radość. Lecimy z zielonymi w tym komentarzu.

2

Depay na 9 mnie nie prezkonuje, skrzydłowego zaś by lepszego znalazł. Kolejny gracz zapchaj dziurę, po Griezmannie i Cou. Jedyna róznica to niska cena.

0

Francja z 3 obrońców, i bez Lenglet? A Varane gra.

0

Depay na 9?????

3

U mnie jako kibica Barcy, Leo bardzo stracił. Przede wszystkim jeżeli jesteś kapitanem drużyny i jesteś z nią związany to zabierasz głos, mówisz od razu, a nie ciągniesz temat i od stawiasz szopkę. Choćby ze względu na kibiców, którzy zawsze byli z Leo. Jeszcze pare tygodniu temu, dni, nie wyobrażałem sobie Barcy bez Leo, a dzisiaj, coś jakoś bym przyjął taką wiadomość.

3

@kkbarca Już widzę jak zaakceptuje ławkę. Jak zostanie to będzie grał wszystko.

0

Busi wczoraj oprócz głupiej straty, prezentował się naprawdę dobrze. Mam nadzieję że się opamiętają i powalczą o Thiago, genialny zawodnik.

1

Busquets oczywiście miał głupią stratę, ale według mnie bardzo dobry mecz rozgrywa.

0

Thiago Silva aktywny w ofensywie dzisiaj

0

@MrShakira Jak dla mnie pozostanie Leo będzie blokowało i Griezmanna i Cou.

4

@Pawelsky Zaraz. Miałby być Holender z Lyon na atak, będzie Holender z Sevilli na atak.

0

Jak zostanie Leo, to mam przeczucie że Suarez również. Szczerze, wolałbym żeby obaj odeszli.

0

@BarcaInfo No właśnie, tu może być problem.

1

@bartoszekkk Tylko czy Lyon stać na pensję Umtitiego?

0

Ciekaw jestem kto będzie grał na 9 w przyszłym sezonie. Stawiam że kogoś kupią. Depay na 9?

1

@bober88 XD. A co, tak to nie rozmawiają?

1

Jak skończy się na nowym kontrakcie to żal

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Chyba tylko De Bruyne mógłby dać radę zastąpić Rakiticia. Ciężko widzę następny sezon po jego odejściu. Kto będzie wyprowadzał piłkę? Kto będzie napędzał ataki i prowadził grą drużyny?

0

@FcBforever221 Wijnaldum może posiada DNA Barcy, a Thiago?

0

No jutro już na pewno się spotkają, nie ma opcji że nie. No chyba że godziny nie ustalą i Barto wcześniej opuści Biura, ale to nic najwyżej przełożą spotkanie.

0

Ivan Rakitić, najbardziej kompletny pomocnik w historii Barcy? Czy miał ktoś lepsze podanie i wizję gry?

0

@BarcaInfo Transmisja? Xd

0

@masq Luis odejdzie? Ciekawe gdzie. Jak odejdzie Vidal i Rakitic(już odszedł) to wcale się nie zdziwię jak Busi będzie grał w pierwszym.

3

To niezła rewolucja jak Suarez, Pique, Busi i Semedo zostaną. Nic ich nie nauczyła kolejna kompromitacja.

2

Mam wrażenie że codziennie są informacje o jutrzejszym spotkaniu ojca Leo z zarządem.

0

Swoją drogą, to Depaya widzieli byście po lewej stronie czy na 9 w Barcelonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?