kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@budel17 ma tylko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Bartunek Nieszczęśliwegooooooooooo oo
1
Wiadomość o szansy powrotu Thiago, co za nie opisana radość. Lecimy z zielonymi w tym komentarzu.
2
Depay na 9 mnie nie prezkonuje, skrzydłowego zaś by lepszego znalazł. Kolejny gracz zapchaj dziurę, po Griezmannie i Cou. Jedyna róznica to niska cena.
0
Francja z 3 obrońców, i bez Lenglet? A Varane gra.
0
Depay na 9?????
3
U mnie jako kibica Barcy, Leo bardzo stracił. Przede wszystkim jeżeli jesteś kapitanem drużyny i jesteś z nią związany to zabierasz głos, mówisz od razu, a nie ciągniesz temat i od stawiasz szopkę. Choćby ze względu na kibiców, którzy zawsze byli z Leo. Jeszcze pare tygodniu temu, dni, nie wyobrażałem sobie Barcy bez Leo, a dzisiaj, coś jakoś bym przyjął taką wiadomość.
3
@kkbarca Już widzę jak zaakceptuje ławkę. Jak zostanie to będzie grał wszystko.
0
Busi wczoraj oprócz głupiej straty, prezentował się naprawdę dobrze. Mam nadzieję że się opamiętają i powalczą o Thiago, genialny zawodnik.
1
Busquets oczywiście miał głupią stratę, ale według mnie bardzo dobry mecz rozgrywa.
0
Thiago Silva aktywny w ofensywie dzisiaj
0
@MrShakira Jak dla mnie pozostanie Leo będzie blokowało i Griezmanna i Cou.
4
@Pawelsky Zaraz. Miałby być Holender z Lyon na atak, będzie Holender z Sevilli na atak.
0
Jak zostanie Leo, to mam przeczucie że Suarez również. Szczerze, wolałbym żeby obaj odeszli.
0
@BarcaInfo No właśnie, tu może być problem.
1
@bartoszekkk Tylko czy Lyon stać na pensję Umtitiego?
0
Ciekaw jestem kto będzie grał na 9 w przyszłym sezonie. Stawiam że kogoś kupią. Depay na 9?
1
@bober88 XD. A co, tak to nie rozmawiają?
1
Jak skończy się na nowym kontrakcie to żal
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Chyba tylko De Bruyne mógłby dać radę zastąpić Rakiticia. Ciężko widzę następny sezon po jego odejściu. Kto będzie wyprowadzał piłkę? Kto będzie napędzał ataki i prowadził grą drużyny?
0
@FcBforever221 Wijnaldum może posiada DNA Barcy, a Thiago?
0
No jutro już na pewno się spotkają, nie ma opcji że nie. No chyba że godziny nie ustalą i Barto wcześniej opuści Biura, ale to nic najwyżej przełożą spotkanie.
0
Ivan Rakitić, najbardziej kompletny pomocnik w historii Barcy? Czy miał ktoś lepsze podanie i wizję gry?
0
@BarcaInfo Transmisja? Xd
0
@masq Luis odejdzie? Ciekawe gdzie. Jak odejdzie Vidal i Rakitic(już odszedł) to wcale się nie zdziwię jak Busi będzie grał w pierwszym.
3
To niezła rewolucja jak Suarez, Pique, Busi i Semedo zostaną. Nic ich nie nauczyła kolejna kompromitacja.
2
Mam wrażenie że codziennie są informacje o jutrzejszym spotkaniu ojca Leo z zarządem.
0
Swoją drogą, to Depaya widzieli byście po lewej stronie czy na 9 w Barcelonie?