La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

0

Jak zostanie Leo, to mam przeczucie że Suarez również. Szczerze, wolałbym żeby obaj odeszli.

2

@kamilop ja wolę aby obaj zostali ale z inną rolą niż do tej pory, Messi jako typowa 10, aby istniało prawe skrzydło oraz Luis jako joker wchodzący z ławki lub grający w przypadku kontuzji nowego zawodnika, chyba że będzie wykręcał liczby lepsze od niego.

0

@kamilop szczerze wolalbym zeby obaj zostali. Chyba ze mielibysmy klasowe zastepstwo za Suareza na pozycji numer 9.

0

@kamilop Suarez odejdzie na 99%

0

@MrShakira Jak dla mnie pozostanie Leo będzie blokowało i Griezmanna i Cou.

0

@kamilop nawet jak odejdzie to nawzajem się zablokują, sprzedać Griezmanna póki ktoś da 100 mln bo nie ma dla niego miejsca na boisku, dla Cou zresztą też ale za niego 50 będzie ciężko dostać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?