kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@busquets5 Wątpię. Jednego z nich i będę zadowolony, w szczególności Bernardo. Kupić jeszcze jakąś 9 za Luisa.
2
Bernardo Silva/Gabriel Jesus plus Eric Garcia i z 50 mln i niech Messi odchodzi.
0
Po co Messi, jest Trincao, Pedri i ten Fernandes.
0
Dobra, dobra ale fajnie jakby ktoś w miejsce Leo przyszedł. Jakiś w miarę realny transfer. Bernardo może mógłby wejść e transfer Messiego.
0
Szukać jakieś wymiany z dopłatą City. Bernardo Silva lub Gabriel Jesus.
1
Messi to ikona klubu i futbolu, ale być może to ten moment by się rozstać. Messi ma coś do udowodnienia, a i Barca potrzebuje przebudowy. Griezmann na PS, kupić kogoś za Suareza i na lewe skrzydło.
1
@BarcaInfo No właśnie co sądzicie o Kounde? Nadałby się do Barcy? Bo według mnie tak.
0
@Serek Smutek, żal, gorycz, wkurzenie, niezadowolenie, rozpacz,niezrozumienie, niepewność, obojętność, i jeszcze pamiętam że byłem zaskoczony w dodatku.
3
Odejście Vidala i Rakiticia, plus ograniczenie gry Busquetsa, powinno się wiązać z jakimś wzmocnieniem do pomocy. Bardzo na nie liczę. I nie piszcie o Cou i Puigu bo to gracze bardziej ofensywni.
2
Szkoda że odpuścili Thiago. Razem z Coutinho stanowili by o sile Barcy Koeman. Zdecydowanie bardziej to Brazylijczyk przekonuje mnie od Griezmanna.
0
@DonMatteo901 Co to za piosenka?
0
@Coutinho007 Wątpię. Takie pozycje jak napastnik, obrońca są kluczowe i będą tu wzmocnienia.
0
Garcia, Angelinho, Lautaro i Van de Beek, takie życzenie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kto komentuje ze Szpakiem?
2
@tadzik447 Leverkusen wiesz. Co za pytanie.
3
@Brosik Również to zauważyłem.
3
Bayer Monachium myślę że wygra LM.
0
Barca wydając tak duże pieniądze na pensje zawodników, to tak naprawdę co rok kupuje nowych graczy.
2
Przekonuje was Eric Garcia i sama jego gra? Nie patrząc że jest wychowankiem Barcy i że jest w miarę tani.
1
@hank_moody Napisałem że podoba mi się jego gra. Czytaj może.
1
@hank_moody Rozwiń? Chyba że nie miałeś nic interesującego do napisania.
1
Mi tam gra Lautaro się podoba. I na przykład uważam że grając jednym napastnikiem on może zyskać. Dynamiczny i silny gracz, dodatkowo młody.
10
Najlepszy duet komentatorski? Laskowski-Podolinski?
3
Wolałbym Depaya niż Lautaro. Holender zagra i na skrzydle i ataku, czyli tam gdzie potrzebujemy. Dodatkowo Griezmann mógłby dostać ostatnią szansę grając właśnie na 9.
2
Nawet jeśli Messi będzie troszkę pikował z formą w dół i nie będzie robił takiej przewagi jak kiedyś. To to jest tożsamość Barcy, kawał jej historii, napisanej przez Leo. Coś ponad niż jego dobry czy zły mecz. Coś co odróżnia Barce od innych. Dzisiaj łatwo jest wszystko wymienić, sprzedać, pozbyć się, ale pewnego fundamentu pochodzenia i identyfikacji nie wolno się pozbyć, tym jest Leo dla Barcy.
3
A mi się taki składzik marzy na następny sezon. Ter Stegen-Dest-Eric-Lenglet-Alba-De Jong-Van de Beek-Coutinho-Messi-Lautaro-Ansu/Dembele. I z ławki Puig-Pedri-Trincao-Pjanic.
1
@Comentateiro faktycznie masz zmartwienie. Lewandowski jest obecnie kapitalny, to zamiast się cieszyć to problem że go chwalą.
0
Ciekawe czy Trincao dostanie powołanie.