kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy No, Lukaku ładnie to zmarnował.
1
@ViscaBarca123 Tak uczciwie pisząc, to jednak faktycznie Dembele nie jest takim profesjonalistą, na jaki ten klub zasługuje. Oczywiście bardzo mu kibicuję, bo umiejętności ma olbrzymie, a i ostatnio mam wrażenie że jakoś bardziej mu zależy, i jakby rozumiał gdzie jest.
1
@bodzio10 @filipadamski1996 A sory, faktycznie.
0
Jak myślicie Setien wpuści kogoś z ławki z takich graczy jak Monchu, Konrad czy Collado, ogólnie z rezerw? Z racji bardzo wąskiej ławki. Oczywiście w zależności od wyniku.
1
@Janiama To fakt. Myślę że drużyna powinna wyglądać bardziej konkurencyjnie. Nowa 9,i Alaba/Thiago , tak mi się marzy ale zobaczymy co pokaże czas po Lidze Mistrzów. Bo mam przeczucie że oprócz Garci, ktoś jeszcze przyjdzie.
1
Biednie będzie w sobotę wyglądała ławka Barcy.
0
@krefi10 Bardzo zdolny obrońca, perspektywiczny jak Ansu i Puig, dodatkowo ograny już trochę.
1
@10SzymonBarca10 Skrzydła, Messi i Griezmann. To oni głównie tam grali, i jest się czym martwić.
0
@BarcaInfo Jak myślisz pierwszym i ostatnim? Czy jeszcze ktoś może przyjść?
0
@Coutinho007 Ani Leo, ani Griezmann to nie 9, chociaż Leo i tak dałby radę. Według mnie jest jeszcze jedno miejce w ataku dla kogoś. A w szczególności po tak słabym sezonie ligowym, jakieś rotacje mogłyby być. Oczywiście w miarę możliwości.
1
Eric Garcia i ktoś do ataku i byłbym zadowolony, w miarę zadowolony. Uważam że przydałby się ktoś jeszcze w ofensywie, choćby z tego względu że Dembele często łapie kontuzje, a Suarez dalej nie ma wartościowego zmiennika.
16
Nie każdy tak bogaty klub jak City, nie robiłby problemów z odejściem ich zdolnego gracza. Inni postraszyliby ławką przez rok itd. To mi się podoba, brawo City.
1
@PatrykBarca W Barcelonie byłby w pierwszej 11.
0
Ma ktoś akcję Lautaro?
0
@Joe_Pesci No ja myślę, że jest sens.
0
Ciekawe czy jest jakaś alternatywa za Lautaro? Czy jednak definitywnie Barca już nie będzie szukała wzmocnić.
5
@10SzymonBarca10 Jest Araujo i jeżeli przyjdzie Garcia, to Todibo trzeba sprzedać. Będzie 2 młodych i zdolnych graczy, którzy mogą mieć problem z minutami, a co dopiero Todibo.
6
Rakitić jest w idealnym wieku dla Barcy, a ci chcą się go pozbyć? Gdzie tu logika.
1
@Chwytliwy Munira, i mamy "nową"9.
0
@Janiama Ale by to było niesamowite gdyby Dembele jeszcze jakimś cudem był kluczowy w kontekście wygrania LM. Cały sezon praktycznie bez gry, ciągłe kontuzje. Mimo to z zdrowym Dembele, mam wrażenie że Barca miałaby już kolejną LM wygraną, rok temu lub dwa.
0
@LuisSalvano Chodzi o to że Lautaro podobno dopiero w 2021,bo narazie jest Suarez, niżej ktoś podał. A że akurat spodziewałem się jego przyjęcia, tak teraz myślę że być może transferów już nie będzie.
1
Moim zdaniem! To po transferach Barcy, rozejść się.
1
@ViscaBarca123 Mimo wszystko, szkoda że nie dostali jakieś szansy w 1 drużynie, oprócz Puiga oczywiście.
5
@Coutinho007 Myślę że wygralibyśmy również LM, rok temu lub dwa. Przegraliśmy naprawdę na własne życzenie, bo Messiemu nikt nie był w stanie pomóc w ofensywie. A Dembele to gracz robiący różnicę.
2
@Edoss Nie napisałem że nie ma, tylko jest mało.
1
@donleo12 Tak. Dużo tak dobrych i zarazem przyszłościowych 9 nie ma.
0
@BarcaInfo Dembele trenował z drużyną?
0
Nawet mając Trinaco, myślę że przydałby się jeszcze jeden skrzydłowy, a tu Barca być może widzi to inaczej xd
2
@Janiama "prezydencik nie mój", i jak w tym kraju ma być dobrze, jak ty takie rzeczy piszesz.
5
@Janiama Nie premierek i prezydencik, tylko Premier i Prezydent. Trochę szacunku miej, a nie obrażaj.