0

4 wzmowienia by się przydały. Pomocnik Van de Beek, liczę że Koeman go przekona. Obrońca Garcia lub ten Sevilli. Ktoś do ataku Depay/Isak/Malen. I prawy obrońca Klostermann.

2

Jeszcze się okaże że transferem do pomocy będzie Coutinho, o japier

0

Jak z Koemanem przyjdzie Van de Beek, Dest i Malen, to jestem na tak. I może Depay jeszcze.

5

Mnie nie tyle obchodzi kto będzie trenerem, tylko czy planują wzmocnienia. Koeman, Pochettino, nie będą biegać za Suareza, ani bronić za Semedo. Elo

5

Co da zmiana trenera, jeśli w następnym sezonie Suarez, Pique, Semedo, Busi, będą dalej grać w pierwszej 11? A jest to możliwe. Tu trzeba zmian zawodników.

1

0

Kogo realnie widzicie w miejsce Leo?

7

@monsterrize xD żartujesz?

0

@XaviHeart Bez napastnika?

0

Najważniejsze to żeby Barca jakoś wzmocniła zespół, kupiła kogoś kto mógłby wchodzić w buty Suareza, Busiego, Pique itd. Ale nie, bo lepiej zwolnić trenera, kilku dyrektorów.

0

@Coutinho007 Na skrzydło. Uważam że jest tu miejsce.

0

@ForcaMilosz Osłabiłem? Nie sądzę.

0

@Medrzakoo01 Czemu xD?

0

@VenoM Z Dembele bym się chyba pożegnał. Ma talent, ale niestety jest tu 3 lata, a jakby go nie było. Może wypożyczenie. Trincao to nie wiadoma.

0

Realny(no w miarę) skład. Marc-Cancelo-Garcia-Lenglet-Alba-De Jong-Pjanic-Van de Beek/Aouar-Messi-Malen-Ocampos. Trenerem pewnie będzie Koeman, więc liczę na kogoś z Holandii że kupią.

3

Pochettino idealny kandydat, to nie.

6

@DarekFCBnaZawsze Zajebiste pocieszenie, już jest wszystko ok.

1

@Ghotti Nie no pomocnik by się przydał. Monchu, Pedri to są niewiadome. Skrzydłowi, czyli Dembele który ma cały czas kontuzję, i Trincao, czyli piłkarz który jeszcze nic nie udowodnił.

1

Tak naprawdę jak by Barca chciała się pozbyć tych starszych i słabszych graczy. (Pique, Busquets, Suarez, Semedo, Alba, Vidal, Rakitić?) To musiała by dokonać z 6 transferów, żeby coś się zmieniło to przydałby się, prawy obrońca, środkowy obrońca, nowa 9,pomocnik kreatywny, skrzydłowy. To jest nie do ogarnięcia w jedno okienko. Ale Barca jest w tyle.

0

Liczę że jakimś cudem kupią jakiegoś pomocnika. Aouar to byłoby to. Wreszcie ktoś kto byłby kreatywny.

2

Jestem za wymianą Semedo-Cancelo. Obaj w obronie grają średnio, ale Cancelo daje więcej w ataku.

0

Coś mnie ominęło?

0

@Messibestplayerintheworld Prawego obrońcy nie ma w tym klubie.

3

Co z wymiany trenera, wymiany dyrektorów. Jak tu trzeba skład wymienić, piłkarze są wypaleni. Busquets, Pique, Vidal, Rakitic, Suarez, Griezmann. Dodatkowo ten Semedo.

5

Fati wczoraj wszedł na blisko to chociaż próbował, czego nikt inny nie robił. Tyle, ale i aż tyle.

0

Semedo zrobił postęp u Setiena. Mam nadzieję że prawa obrona będzie wzmocniona.

0

I pewnie na transfery i zmiany kadrowe nie ma co liczyć w tym okienku.

0

Czyżby jakieś transfery jednak były? Chyba że nie potrzebne xd

0

Barca podobno wyszła defensywnym składem, xD.

1

Piwo gotowe, jedziemy Barcaaaaaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?