kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4 wzmowienia by się przydały. Pomocnik Van de Beek, liczę że Koeman go przekona. Obrońca Garcia lub ten Sevilli. Ktoś do ataku Depay/Isak/Malen. I prawy obrońca Klostermann.
2
Jeszcze się okaże że transferem do pomocy będzie Coutinho, o japier
0
Jak z Koemanem przyjdzie Van de Beek, Dest i Malen, to jestem na tak. I może Depay jeszcze.
5
Mnie nie tyle obchodzi kto będzie trenerem, tylko czy planują wzmocnienia. Koeman, Pochettino, nie będą biegać za Suareza, ani bronić za Semedo. Elo
5
Co da zmiana trenera, jeśli w następnym sezonie Suarez, Pique, Semedo, Busi, będą dalej grać w pierwszej 11? A jest to możliwe. Tu trzeba zmian zawodników.
1
@Coutinho007 xd
0
Kogo realnie widzicie w miejsce Leo?
7
@monsterrize xD żartujesz?
0
@XaviHeart Bez napastnika?
0
Najważniejsze to żeby Barca jakoś wzmocniła zespół, kupiła kogoś kto mógłby wchodzić w buty Suareza, Busiego, Pique itd. Ale nie, bo lepiej zwolnić trenera, kilku dyrektorów.
0
@Coutinho007 Na skrzydło. Uważam że jest tu miejsce.
0
@ForcaMilosz Osłabiłem? Nie sądzę.
0
@Medrzakoo01 Czemu xD?
0
@VenoM Z Dembele bym się chyba pożegnał. Ma talent, ale niestety jest tu 3 lata, a jakby go nie było. Może wypożyczenie. Trincao to nie wiadoma.
0
Realny(no w miarę) skład. Marc-Cancelo-Garcia-Lenglet-Alba-De Jong-Pjanic-Van de Beek/Aouar-Messi-Malen-Ocampos. Trenerem pewnie będzie Koeman, więc liczę na kogoś z Holandii że kupią.
3
Pochettino idealny kandydat, to nie.
6
@DarekFCBnaZawsze Zajebiste pocieszenie, już jest wszystko ok.
1
@Ghotti Nie no pomocnik by się przydał. Monchu, Pedri to są niewiadome. Skrzydłowi, czyli Dembele który ma cały czas kontuzję, i Trincao, czyli piłkarz który jeszcze nic nie udowodnił.
1
Tak naprawdę jak by Barca chciała się pozbyć tych starszych i słabszych graczy. (Pique, Busquets, Suarez, Semedo, Alba, Vidal, Rakitić?) To musiała by dokonać z 6 transferów, żeby coś się zmieniło to przydałby się, prawy obrońca, środkowy obrońca, nowa 9,pomocnik kreatywny, skrzydłowy. To jest nie do ogarnięcia w jedno okienko. Ale Barca jest w tyle.
0
Liczę że jakimś cudem kupią jakiegoś pomocnika. Aouar to byłoby to. Wreszcie ktoś kto byłby kreatywny.
2
Jestem za wymianą Semedo-Cancelo. Obaj w obronie grają średnio, ale Cancelo daje więcej w ataku.
0
Coś mnie ominęło?
0
@Messibestplayerintheworld Prawego obrońcy nie ma w tym klubie.
3
Co z wymiany trenera, wymiany dyrektorów. Jak tu trzeba skład wymienić, piłkarze są wypaleni. Busquets, Pique, Vidal, Rakitic, Suarez, Griezmann. Dodatkowo ten Semedo.
5
Fati wczoraj wszedł na blisko to chociaż próbował, czego nikt inny nie robił. Tyle, ale i aż tyle.
0
Semedo zrobił postęp u Setiena. Mam nadzieję że prawa obrona będzie wzmocniona.
0
I pewnie na transfery i zmiany kadrowe nie ma co liczyć w tym okienku.
0
Czyżby jakieś transfery jednak były? Chyba że nie potrzebne xd
0
Barca podobno wyszła defensywnym składem, xD.
1
Piwo gotowe, jedziemy Barcaaaaaa