La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

1

Tak naprawdę jak by Barca chciała się pozbyć tych starszych i słabszych graczy. (Pique, Busquets, Suarez, Semedo, Alba, Vidal, Rakitić?) To musiała by dokonać z 6 transferów, żeby coś się zmieniło to przydałby się, prawy obrońca, środkowy obrońca, nowa 9,pomocnik kreatywny, skrzydłowy. To jest nie do ogarnięcia w jedno okienko. Ale Barca jest w tyle.

konto usunięte

1

@kamilop FdJ Monchu Puig Pjanic Sergi Pedri 6 pomocników.
Pique -> Eric 10-15 mln stawiam że nas na to stać
Skrzydłowi? Dembele Fati Trincao Messi jest 4
9? Wolę patrzeć na Griezmann niż Suareza

Alba i Busq nie odejdą tak poza tym Suarez pewnie też nie

1

@Ghotti Nie no pomocnik by się przydał. Monchu, Pedri to są niewiadome. Skrzydłowi, czyli Dembele który ma cały czas kontuzję, i Trincao, czyli piłkarz który jeszcze nic nie udowodnił.

konto usunięte

0

@kamilop już udowodnili obecni że im się nic nie chce lepiej się ich pozbyć i zaoszczędzić 100mln na pensji i rok przeczekać na nowy zarząd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?