kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamilop Nową 9 i obrońcę kupią na pewno. Ktoś odejdzie, może Cou , Umtiti a mają bardzo duże zarobki.
0
Czyli co Lautaro i Garcia to będą cele Barcy w tym okienku? Jak myślicie? I czy będzie ewentualnie zadowoleni? Ja bym jeszcze chciał Alabe, zagrałby i w pomocy, i na boku i obronie.
0
Jak ogólnie w ostatnim czasie spisuje się Bellerin? Widzielibyście go jeszcze w Barcelonie?
0
@Coutinho007 Następca Iniesty
0
@Striker Przecież to żarty
0
@Danny Gaucho Ale o co chodzi z tym biciem po kasku? Napisałem fajny tekst i liczyłem że do niego się odniesiecie.
1
Langlet to był naprawdę kapitalny transfer, małe pieniądze a duża jakość. Szkoda że nie poradził sobie Malcolm w Barcelonie, bo miał olbrzymi talent, podobnie jak Artur Melo. Ciekawe czy Cutinho i Grizmann się jeszcze odbudują tutaj.
0
@Chakalaka Lenglet i Langlet
1
Alba i Alaba, bardzo podobne nazwiska.
15
Brakuje dzisiaj Barcelonie takich graczy jak Douglas. Potrafił wejść z ławki i zrobić grę drużynie. Kapitalny gracz.
1
@MESSIah16 Czawi
0
@Encore Douglas
2
@BarcaInfo Legenda
1
Mam nadzieję że Barca pokaże z Napoli, że jest świetną drużyną. Pozdrawiam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid Na boisku
0
@Janiama Myślę że Patriotyzm był ogromny. Chęć pokazania, że Polska dalej jest.
0
Doie browki, pozdrawiam byki.
1
@Janiama Może z Dembele jeszcze coś będzie. Szkoda Cou, a trzeba pamiętać że za rok będzie miał już 29 lat, czyli nie mało.
0
Wczoraj takie dobre wiadomości że Barca chce Alabe i Williana, a dzisiaj cicho coś.
3
@Coutinho007 Hiszpan, ograny w lidze byłby pewniejszym wyborem. Mam również wrażenie że prędzej miałby szansę dostać się do składu, choćby z racji tego że w Hiszpanii jest to jeden z największych talentów.
0
@Striker Ehh faktycznie, nie było tematu.
0
Jeszcze się okaże że wymiana Cou za Guendouzi nie byłaby taka zła. Zawsze Barca mogłaby go kiedyś sprzedać.
0
@BarcaInfo Za rok będzie miał 29 lat i tyle z tego.
3
@Jaca27 Dwa tygodnie bez kontuzji
1
@neeed To lepiej żeby był w innym klubie i Barca jeszcze opłacała część jego pensji?
2
Jak Barca ma znów wypożyczać Cou, to lepiej niech siedzi w Barcy, nawet jako zmiennik, trudno. W Bayernie też jest rezerwowym, strasznie się pospieszyli z tym wypożyczenie jego do Niemiec. Można było szukać innego kierunku, albo zostawić.
0
@Gomess Tylko Cou za rok będzie miał 29 lat i 1,5 roku kontraktu chyba.
0
Alaba na prawej obronie? Co wy na to? Wiem lewonożny.