1

@kamilop Nową 9 i obrońcę kupią na pewno. Ktoś odejdzie, może Cou , Umtiti a mają bardzo duże zarobki.

0

Czyli co Lautaro i Garcia to będą cele Barcy w tym okienku? Jak myślicie? I czy będzie ewentualnie zadowoleni? Ja bym jeszcze chciał Alabe, zagrałby i w pomocy, i na boku i obronie.

0

Jak ogólnie w ostatnim czasie spisuje się Bellerin? Widzielibyście go jeszcze w Barcelonie?

0

@Coutinho007 Następca Iniesty

0

@Striker Przecież to żarty

0

@Danny Gaucho Ale o co chodzi z tym biciem po kasku? Napisałem fajny tekst i liczyłem że do niego się odniesiecie.

1

Langlet to był naprawdę kapitalny transfer, małe pieniądze a duża jakość. Szkoda że nie poradził sobie Malcolm w Barcelonie, bo miał olbrzymi talent, podobnie jak Artur Melo. Ciekawe czy Cutinho i Grizmann się jeszcze odbudują tutaj.

0

@Chakalaka Lenglet i Langlet

1

Alba i Alaba, bardzo podobne nazwiska.

15

Brakuje dzisiaj Barcelonie takich graczy jak Douglas. Potrafił wejść z ławki i zrobić grę drużynie. Kapitalny gracz.

1

@MESSIah16 Czawi

0

@Encore Douglas

2

@BarcaInfo Legenda

1

Mam nadzieję że Barca pokaże z Napoli, że jest świetną drużyną. Pozdrawiam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IronSanHybrid Na boisku

0

@Janiama Myślę że Patriotyzm był ogromny. Chęć pokazania, że Polska dalej jest.

0

Doie browki, pozdrawiam byki.

1

@Janiama Może z Dembele jeszcze coś będzie. Szkoda Cou, a trzeba pamiętać że za rok będzie miał już 29 lat, czyli nie mało.

0

Wczoraj takie dobre wiadomości że Barca chce Alabe i Williana, a dzisiaj cicho coś.

3

@Coutinho007 Hiszpan, ograny w lidze byłby pewniejszym wyborem. Mam również wrażenie że prędzej miałby szansę dostać się do składu, choćby z racji tego że w Hiszpanii jest to jeden z największych talentów.

0

@Striker Ehh faktycznie, nie było tematu.

0

Jeszcze się okaże że wymiana Cou za Guendouzi nie byłaby taka zła. Zawsze Barca mogłaby go kiedyś sprzedać.

0

@BarcaInfo Za rok będzie miał 29 lat i tyle z tego.

3

@Jaca27 Dwa tygodnie bez kontuzji

1

@neeed To lepiej żeby był w innym klubie i Barca jeszcze opłacała część jego pensji?

2

Jak Barca ma znów wypożyczać Cou, to lepiej niech siedzi w Barcy, nawet jako zmiennik, trudno. W Bayernie też jest rezerwowym, strasznie się pospieszyli z tym wypożyczenie jego do Niemiec. Można było szukać innego kierunku, albo zostawić.

0

@Gomess Tylko Cou za rok będzie miał 29 lat i 1,5 roku kontraktu chyba.

0

Alaba na prawej obronie? Co wy na to? Wiem lewonożny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?