0

Malcom gdyby został na jeszcze ten sezon, to naprawdę mógłby sporo pograć. Kontuzje Dembele, Suareza, brak Coutinho. Pewnie grałby na lewym skrzydle, ale mógłby wskoczyć na dłuższą chwilę do 11. Ansu wówczas pewnie dalej grałby w rezerwach.

0

@Mario96w Ostatnio nawet chyba nie zdążył wrócić, więc nie zapeszajmy.

0

@A_Gomesinho_21 Liczę na niego dalej, ale to bardzo życzeniowe jest. Czemu nagle miałyby go omijać kontuzje?

15

@A_Gomesinho_21 Przecież Dembele mamy już od 3 lat.

0

@Chwytliwy Ogólnie oglądasz może całe mecze Bragi? Jak na przestrzeni meczu Trincao wygląda?

0

Dembele czy Vinicius, który z niech jest szybszy?

0

@A_Gomesinho_21 To inne typy pomocników.

29

@BarcaInfo Ale liczę na chłopaka. Zdrowy Dembele to byłby najlepszy możliwy transfer na następny sezon

0

@MarioVeB! Lautaro to ciekawy piłkarz, bardzo dynamiczny, nawet drybling ma lepszy od Griezmanna. Bardzo ucieszyło by mnie jego przyjście i dodatkowo brak kontuzji Dembele. Młoda dwójka w ataku plus Ansu.

0

Może się okazać że Barce wzmocni Lautaro i Eric Garcia. Transfery bardzo fajne, młodzi i perspektywiczni gracze. Chciałbym by jeszcze pożegnali się z Vidalem i Rakiticiem, co zrobiło by miejsca dla na przykład Ndombele.

0

Szkoda, bo mistrzostwo w tym sezonie było do wygrania. Kto wie może z Ernesto.

4

Mimo że duża większość wyborców Hołowni, Biedronia, Kosiniaka, zagłosowała na RT, Andrzej Duda i tak zdołał wygrać. Wielki sukces obecnego Prezydenta i nieuczciwe jest umniejszanie jego zwycięstwa.

7

@Janiama Wynik Dudy jest cieniutki? Rany co ty piszesz. Media internetowe w większości po stronie PO.

8

@tobiasson92 Jak się wyczerpuje? Skoro znowu wygrali, a nie dostali od nikogo innego poparcia.

0

@Janiama A województwa jak, wiesz może?

0

Jak podzielone województwa?

1

Hahah mistrzostwo

8

Ładny gest, Brawo Prezydencie.

0

Co by nie mówić zacięta walka Panów. Obydwaj naprawdę dobry wynik.

1

Szczerze, myślałem że będzie większa przewaga Andrzeja Dudy. Naprawdę wynik na styk.

1

Jest, Jest, Jest. Andrzej Duda najlepszy Prezydent.

0

Dembele kiedy wraca?

0

@ViscaBarca123 Fajny składzik, gdyby tam jeszcze Puig był, no ale jest członkiem 1 drużyny.

2

Jak wczoraj spisał się Trincao?

0

Jak się spisuje Trincao?

0

@Janiama A jak stawiasz wynik?

0

@Janiama A ja myślę że podzielą się zwycięstwami w województwach 8-8.

0

Jak Barca kupi Lautaro faktycznie, to mam wrażenie że jak się na kogoś ten zarząd na pali żeby kupić, to nie widzi żadnych innych opcji i alternatyw, tylko idzie jak po swoje żeby dokonać transferu owego gracza. Żeby zastąpić Inieste i ożywić pomoc byli tak przekonani do Coutinho że nawet w styczniu wydali za niego fortunę, nie szukając jakiegoś tańszego rozwiązania. Zastępstwo za Neya? Dembele od początku i nikt inny.

0

@tobiasson92 No ale City jest 2.

0

Tylko jeden mecz, więc wszystko jest możliwe. Myślę że Barca się zmotywuje i powalczy o finał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?