- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
0
Z jednej strony sceptycznie myślę o transferze Lautaro, a z drugiej Messiemu się ten zawodnik podoba. Messi chyba trochę zna się na futbolu.
3
@masq Za dużo € sobie krzyczą za niego, do tego sam Lautaro wzdrygał się na samą myśl o trochę niższym kontrakcie.
2
@masq Lautaro to dobry zawodnik z dużym potencjałem ale nie za te pieniądze. Wciąż nie pokazał za dużo w wielkiej piłce i jest to trochę kupowanie kota w worku. 50 mln to była by za niego dobra cena.
5
@masq
Trochę już to meczy jak ludzie przy słabszym okresie piłkarza robia z niego "drewniaka"(nie mówie tego konkretnie do Ciebie) Trzeba pamiętać, że to wciąż młody piłkarz który się rozwija.
Suarez w jego wieku dopiero zaczynał gre w Ajaxie
1
@MarioVeB! No ja np jestem zwolennikiem jego transferu za rozsądną kwotę (60 baniek). Tutaj niestety panuje brzydki trend: piłkarz jest tak dobry jak jego 3 ostatnie mecze.
0
@MarioVeB! Lautaro to ciekawy piłkarz, bardzo dynamiczny, nawet drybling ma lepszy od Griezmanna. Bardzo ucieszyło by mnie jego przyjście i dodatkowo brak kontuzji Dembele. Młoda dwójka w ataku plus Ansu.
1
@Szicek10 Bez przesady. Weź pod uwagę to że rynek transferowy na przestrzeni ostatnich lat się bardzo zmienił. Prawda jest taka że dzisiaj kupując młodego piłkarza trzeba po prostu zaryzykować bo chodzi właśnie o ten wiek. Być może jest to kot w worku ale a nóż odpali i jego wartość rynkowa będzie rosła a że chłopak ma dopiero 23 lata to jest szansa że u boku takich piłkarzy jeszcze się rozwinie. Wolę kupić kota w worku za 70M niż 28letniego Griezmanna za 120, który błąka się po boisku i nie wie co się dzieje a najlepsze jest to że nie da rady go sprzedać pewnie za konkretne pieniądze bo gość zaraz będzie miał 30 na karku. Uważam że te 65-70M za Lautaro (ale bez żadnych dodatkowych wymian) to uczciwa kwota za tego piłkarza.
0
@masq
Naprawdę, dajmy mu jeszcze jeden sezon rozegrać, niech pokaże jaki poziom potrafi podtrzymać. Dlaczego musimy zawsze kupować kota w worku ? Nie problem roz* kasę, sztuka dobrze je zainwestować. Nie chcę zapeszać, ale z Joviciem było podobnie, oczywiście nie ta kasa, ale podobna zasada.