kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co tam, też byłem wkurzony czy też dalej jestem na Neymara, ale wiecie co? Siadając po tygodniu do meczu Barcy, chcę oglądać jej najlepszą wersję, chcę słyszeć jak komentatorzy pieją z zachwytu, a Ney to gwarantuje. Skrzydłowy jest potrzebny, a Neymar spełnia wszystkie warunki. A hasło Więcej niż klub, no cóż, już i tak za późno.
0
@Janiama To może nie być wina samego Griezmanna, ale w Barcelonie może nie ma dla niego miejsca, dodatkowo jest Leo który prowadzi tą gre. Druga opcja że może za dużo od niego oczekiwaliśmy?
1
Ja bym rozważył sprzedaż Griezmanna. Skrzydłowy to nie jest, i nagle nic mu się nie przestawi że zacznie tam dobrze grać, to samo z grą na 9,nigdy jakiś liczb wielkich nie miał. Gra w pomocy? Mamy Puiga , a sam Cou się nie sprawdził.
0
Taki Thiago w Barcy to byłoby coś. Pomoc De Jong-Pjanic-Thiago i Puig, magia.
0
@Avada Kedavra Tak strzelałem że pewnie 30 kończy, sprawdzam w necie i faktiko, zgadłem hehe.
1
@Ghotti Myślę że obecnie Coutinho jest mniej warty i starszy dodatkowo. Barcelonie Cou jest nie bardzo potrzebny, a Richarlisona zagra i na 9 i na skrzydle.
1
@Ghotti A napisałem o jakieś kwocie? XD czytaj. Barca mogłaby spróbować włączyć Coutinho w ten transfer, plus pewnie dopłacić lub dodać Todibo.
0
Jak Everton najbardziej zainteresowany Coutinho, to fajnie byłoby włączyć go w transfer Richarlisona, plus pewnie jakaś dopłata Barcy, zawsze jeszcze jest Todibo.
1
@klemens100 Bardzo dobrze jest głosować na kogoś kogo interesują sprawy Polski a nie zagranicy.
0
@MarioVeB! Kapitalny to by był transfer, po za tym z Evertonem może by się dogadali, Barca mogłaby też kogoś włączyć w tą operację. Śmiało mógłby grać na skrzydle.
1
@Ratamahatta Szkoda że faktycznie go nie kupili.
1
@Danny Gaucho Na pewno bardziej przydatny niż Cou i Griezmann, liczę że oprócz Trincao kogoś kupią na skrzydło.
0
@Janas11224 Tylko gdzie teraz jest Coutinho, a nie czekaj.
3
Kupić takiego Sancho lub Richarlisona, a pożegnać Griezmanna i Coutinho.
0
@Coutinho007 Nie wyglądał solidnie, po prostu strzelił kilka goli. Gość się nie nadaje na Barce.
0
@Chwytliwy Messi to jedyna odpowiednia osoba w ataku Barcelony, grają bez skrzydłowego i 9, tym trzeba się zająć.
2
Wcale nie zdziwi mnie jak sprzedadzą Griezmanna w lecie, kolejny ważny mecz a Francuz na ławce. Chociaż to akurat byłaby dobra decyzja zarządu.
0
@Janiama Liczę na jakiegoś skrzydłowego w lecie.
1
Richarlison nie byłoby lepszą opcją niż Lautaro? Dodatkowo zagrałby na lewym skrzydle, bo myślę że nikogo tam nie kupią.
1
@Avada Kedavra No to Ocampos dobra opcja, i spełnia twój warunek.
0
Kurde liczyłem że Barca powalczy o Ferrana Torresa, bardzo liczę że kupią skrzydłowego, a Hiszpan byłby ciekawym wzmocnieniem.
0
@MesQueUnClub_87 No żarcik fakt.
0
@kkbarca Haha żart
2
@kkbarca Za Neymara też miał nikt nie wpłacić, jak Pjanic będzie dobrze grał to się nie zdziwię jak ktoś wpłaci.
0
@PieN O tak, dokładnie. Chociaż wymiana Cou za Ndombele to też ciekawa opcja, dużo Barca nie zarobi już za Brazylijczyka.
2
Ogólnie Pjanicia zawsze bardzo ceniłem, nawet jeśli ten sezon nie jest jakiś wybitny w jego wykonaniu, to liczę że w Barcelonie się odbuduje. Dodatkowa motywacja na pewno mu pomoże. Myślę że do pierwszej 11 wejdzie bez problemu, i na jakieś 3-4 lata tego miejsca nie odda. Martwi natomiast wiek kilku kluczowych pomocników, liczę że kogoś sprzedadzą i powalczą o Ndombele.
0
@jeyx77x Albo wymienić Coutinho za Ndombele.
6
Jakoś mi się żal zrobiło Arthura, niby grał bez szału, ale to chyba jeden z nielicznych który mógł dostać jeszcze sezon gry. Ciekaw jestem Pjanicia.
0
@Avada Kedavra Wcale bym się po zarządzie nie zdziwił. A te 10 mln tylko dla rozgłosu że nie jest to wymiana 1na1.
2
Jeszcze wyjdzie że Juve nic nie dopłaci, aż ciekaw jestem tych zmiennych, czy to tylko taka puszczona informacja.