kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 No właśnie uważam że Dembele polega na świetnym dryblingu i technicznie też jest top. Świetnie potrafi podać, zamarkować strzał czy uderzenie.
4
@Pilka_jest_okragla Śmieszne dali Griezmanna, a zapomnieli o Hazardzie.
2
@Encore To że poukładany i ułożony to pewnie tak. W sumie nie ciężko być bardziej poukładanym od Dembele. Ale mimo wszystko pod względem umiejętności stawiam go ciut wyżej od Sancho.
0
@Encore No nieźle, nie dużo gorszy zawodnik niż Dembele w pełnym zdrowiu.
0
@Avada Kedavra Angielski kierunek? Zawodnik jest dynamiczny, co by nie mówić po kopał w Barcelonie, myślę że te 15-18 mln to ktoś da.
0
@Coutinho007 No ale jest szansa że odzyskają te 18mln.
1
@Lisek Patrz tamten sezon.
2
@Janiama Dokładnie, to ewentualne zwycięstwo w LM byłoby wyznacznikiem tego kto zgarnie złotą piłkę.
4
@MarioVeB! Zależy od LM. Gdyby wygrali, a Lewy coś jeszcze ustrzelił to byłaby szansa.
0
@ViscaBarca123 De la Fuente lepiej wygląda niż na przykład Carles Perez czy inni skrzydłowi grający w ostatnich latach w Barcy B?
1
@geass O
Jak się spisuje Pedri, oprócz gola?
0
@Encore A tak w ogóle to co wtedy Verratti powiedział?
3
A na LR będzie złota piłka?
0
@Barca1992 A kto tak stwierdził lub napisał?
0
@Shapiro Mówił coś o Barcelonie?
2
Myślę że tacy zawodnicy jak Moriba, Konrad de la Fuente, Monchu, Collado, również powinni od następnego sezonu dostawać szansę na występy w pierwszej drużynie. Dają świeżość i nową energię, a co pokazali Ansu i Puig, to wcale nie są gorsi od wielu graczy z pierwszej drużyny.
1
@ViscaBarca123 Jako że nie oglądałem to liczę na jakieś podsumowanie, i jak spisywał się Konrad de la Fuente.
1
@Bykunn Z Napoli bez Busiego(którego de facto nie uważam za największy obecnie problem Barcy) i Vidala. Także pomoc De Jong-Puig-Rakitic/Roberto będzie ok.
2
Puig w pierwszym składzie w LM, dodatkowo powrót Dembele, Ansu, De Jong. Będzie ciekawie
0
@ViscaBarca123 Konrad jak się spisuje?
1
Ma ktoś link do Barcy B?
0
@Janiama Poszli na łatwiznę i zwolnili Ernesto. Szkoda że wcześniej się nie zastanowili nad jego następcą.
0
Mimo że większym problemem niż trener, uważam że są wypaleni zawodnicy, brak szerokiej i konkurencyjnej kadry. I być może Valverde zrobił wszystko co się dało, tak bardzo chciałbym np. Pimiente na trenera teraz. Wniósł by nowość i ożywienie w najważniejszym momencie, podczas Ligi Mistrzów.
2
Widzę tylko jedno rozważnie. Valverde. Ten człowiek mógłby to udźwignąć i odbudować tego kolosa jakim jest Barca. Ernesto, czekamy.
0
Nie ma co liczyć za dużo na Dembele w LM. Gość prawie cały sezon był kontuzjowany i nie grał w piłkę.
0
Niesamowite że Barca wydała taką kupę kasy na transfery i to tylko w ostatnim czasie, a w kadrze są tak duże braki. Nie ma kto grać na lewym skrzydle, nie ma również następcy Suareza na 9. Pomoc oprócz De Jonga, to sami 30latkowie, a nawet jeden z nich nie jest kreatywny.
1
@lampka Nawałka
2
Lewo skrzydłowy jest potrzebny najbardziej, Ansu to nie jest piłkarz który będzie co chwilę mieszał obrońcami rywala i ich kiwał.
0
Ile stawiacie, albo czy w ogóle Barca dokona transferów? Ja myślę że kupią napastnika, może środkowego obrońcę i może jeszcze powalczą o Ndombele.
0
@Encore Więc ciekawe co będzie z Trincao.