0

@Coutinho007 No właśnie uważam że Dembele polega na świetnym dryblingu i technicznie też jest top. Świetnie potrafi podać, zamarkować strzał czy uderzenie.

4

@Pilka_jest_okragla Śmieszne dali Griezmanna, a zapomnieli o Hazardzie.

2

@Encore To że poukładany i ułożony to pewnie tak. W sumie nie ciężko być bardziej poukładanym od Dembele. Ale mimo wszystko pod względem umiejętności stawiam go ciut wyżej od Sancho.

0

@Encore No nieźle, nie dużo gorszy zawodnik niż Dembele w pełnym zdrowiu.

0

@Avada Kedavra Angielski kierunek? Zawodnik jest dynamiczny, co by nie mówić po kopał w Barcelonie, myślę że te 15-18 mln to ktoś da.

0

@Coutinho007 No ale jest szansa że odzyskają te 18mln.

1

@Lisek Patrz tamten sezon.

2

@Janiama Dokładnie, to ewentualne zwycięstwo w LM byłoby wyznacznikiem tego kto zgarnie złotą piłkę.

4

@MarioVeB! Zależy od LM. Gdyby wygrali, a Lewy coś jeszcze ustrzelił to byłaby szansa.

0

@ViscaBarca123 De la Fuente lepiej wygląda niż na przykład Carles Perez czy inni skrzydłowi grający w ostatnich latach w Barcy B?

1

@geass O
Jak się spisuje Pedri, oprócz gola?

0

@Encore A tak w ogóle to co wtedy Verratti powiedział?

3

A na LR będzie złota piłka?

0

@Barca1992 A kto tak stwierdził lub napisał?

0

@Shapiro Mówił coś o Barcelonie?

2

Myślę że tacy zawodnicy jak Moriba, Konrad de la Fuente, Monchu, Collado, również powinni od następnego sezonu dostawać szansę na występy w pierwszej drużynie. Dają świeżość i nową energię, a co pokazali Ansu i Puig, to wcale nie są gorsi od wielu graczy z pierwszej drużyny.

1

@ViscaBarca123 Jako że nie oglądałem to liczę na jakieś podsumowanie, i jak spisywał się Konrad de la Fuente.

1

@Bykunn Z Napoli bez Busiego(którego de facto nie uważam za największy obecnie problem Barcy) i Vidala. Także pomoc De Jong-Puig-Rakitic/Roberto będzie ok.

2

Puig w pierwszym składzie w LM, dodatkowo powrót Dembele, Ansu, De Jong. Będzie ciekawie

0

@ViscaBarca123 Konrad jak się spisuje?

1

Ma ktoś link do Barcy B?

0

@Janiama Poszli na łatwiznę i zwolnili Ernesto. Szkoda że wcześniej się nie zastanowili nad jego następcą.

0

Mimo że większym problemem niż trener, uważam że są wypaleni zawodnicy, brak szerokiej i konkurencyjnej kadry. I być może Valverde zrobił wszystko co się dało, tak bardzo chciałbym np. Pimiente na trenera teraz. Wniósł by nowość i ożywienie w najważniejszym momencie, podczas Ligi Mistrzów.

2

Widzę tylko jedno rozważnie. Valverde. Ten człowiek mógłby to udźwignąć i odbudować tego kolosa jakim jest Barca. Ernesto, czekamy.

0

Nie ma co liczyć za dużo na Dembele w LM. Gość prawie cały sezon był kontuzjowany i nie grał w piłkę.

0

Niesamowite że Barca wydała taką kupę kasy na transfery i to tylko w ostatnim czasie, a w kadrze są tak duże braki. Nie ma kto grać na lewym skrzydle, nie ma również następcy Suareza na 9. Pomoc oprócz De Jonga, to sami 30latkowie, a nawet jeden z nich nie jest kreatywny.

1

@lampka Nawałka

2

Lewo skrzydłowy jest potrzebny najbardziej, Ansu to nie jest piłkarz który będzie co chwilę mieszał obrońcami rywala i ich kiwał.

0

Ile stawiacie, albo czy w ogóle Barca dokona transferów? Ja myślę że kupią napastnika, może środkowego obrońcę i może jeszcze powalczą o Ndombele.

0

@Encore Więc ciekawe co będzie z Trincao.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?