La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

3

Jadon na mundialu u17.Kot przez duże K.
https://x.com/O3JJ_/status/1285246982655803397

0

@Encore No nieźle, nie dużo gorszy zawodnik niż Dembele w pełnym zdrowiu.

1

@kamilop Wydaje mi się że Jadon jest bardziej poukładanym piłkarsko zawodnikiem niż Dembouz.Mniej chaosu jest w jego grze.

2

@Encore To że poukładany i ułożony to pewnie tak. W sumie nie ciężko być bardziej poukładanym od Dembele. Ale mimo wszystko pod względem umiejętności stawiam go ciut wyżej od Sancho.

0

@kamilop Zgadzam się z Tobą. Dembuś potencjał większy. Wystarczy sobie obejrzęć jego akcję w Rennes żeby sobie uświadomić jak wielki to talent.

0

@kamilop Czemu ciut wyżej? Dembele na małej przestrzeni ma straszne problemy i nie polega tak jak Sancho na technice i dryblingu tylko na szybkich dzidach, ale jest z pewnością bardziej dynamiczny od Anglika no i obunożny.

1

@Encore Już wtedy umiejętnościami widać jak przerastał kolegów. A tu masz dla odmiany "Malutkiego Puiga"


0

@Coutinho007 No właśnie uważam że Dembele polega na świetnym dryblingu i technicznie też jest top. Świetnie potrafi podać, zamarkować strzał czy uderzenie.

1

@Encore A tu masz jeszcze "Amerykańskiego" Sancho z La Masii.. Czekam aż chłopak dostanie szansę w 1 zespole.

0

@kamilop No jest ale Sancho nie bazuje tak jak on tylko na dynamice a bardziej na dryblingu, Dembele najlepiej się czuje jak ma hektar przestrzeni a Sancho nie robi to większej różnicy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?