La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

konto usunięte

7

Robert był wielkim faworytem do zdobycia Złotej Piłki ale tak naprawdę zarówno Leo Messi czy też CR biorąc pod uwagę zwycięstwo w LM mieli również możliwość zdobycia tej nagrody. Nie wiem czy gdyby Bayern przegrał w ćwierćfinale to Robert dalej byłby takim pewniakiem. Szkoda mi Lewego ale też z drugiej strony Ronaldo chyba stracił szansę na dogonienie Messiego pod względem ilości Złotych Piłek. Moim zdaniem patrząc na ten sezon to chyba dobra decyzja redakcji.

2

@Janiama Dokładnie, to ewentualne zwycięstwo w LM byłoby wyznacznikiem tego kto zgarnie złotą piłkę.

0

@kamilop Przecież tak jest od kilku lat :)

1

@Lisek Patrz tamten sezon.

0

@kamilop jak Atalanta, Lipsk, Atletico, Napoli, czy nawet City (nie sądze, że Kevin dostałby ZP) wygrałoby LM to wygrana w Lm nie byłaby wyznacznikiem.

Przez lata zasada była taka, że Złotą Piłkę wygrywa Messi (bo jest najlepszy) chyba, że Ronaldo wygra LM lub też przedłużą głosowanie na jesieni, a Leo złapie sporo kontuzji na wiosnę / jesień a Messi był po 4 ZP.

Potem w 2018 mistrzostwa świata zaważyły. W 2019 znowu zasada, że Messi zdobywa ZP gdy Ronaldo nie wygrywa LM :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?