La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

konto usunięte

1

"Słaby"sezon Messiego,to bardziej zdanie Polskich ekspertów czy ogółu?

13

@Barca1992 W sumie to jest zabawne.Bo nigdzie nie widać że ktoś pisze że jest to słaby sezon Messiego.

konto usunięte

1

@Barca1992 Ekspertów z La Rambli głównie.

0

@Barca1992 A kto tak stwierdził lub napisał?

konto usunięte

4

@Barca1992 Częściej słyszałem o pozbyciu się Leo niż o tym, że gra słaby sezon.

7

@Barca1992 Kogoś pojebało? Lewandowski np ma o 12 bramek więcej, przy czym wiemy jak wygląda gra w ataku Bayernu, a Barcelony. Natomiast ma mniej z 4 razy ,asyst. Jeśli na to popatrzymy to można powiedzieć, że mają indywidualnie podobnie dobry sezon, a z Roberta robią geniusza. Żałosne. Jakby Ronaldo miał tyle asyst, to byłby spusty i dawanie mu Złotego Balonika.

Nie wiem jak Wy, ale Messiego nadal jest najlepszym piłkarzem na Świecie. Który piłkarz tyle strzela i asystuje? I do tego spójrzmy jak gra Barca beznadziejnie. Albo ktoś jest bardzo głupi, śleoy albo zazdrosny.

konto usunięte

2

@Barca1992 Sądzę, że po prostu dyletantów...

konto usunięte

0

@Barca1992 ogólnie wg polskich "ekspertów" Barça w każdym meczu od 10 lat gra słabo, komentatorzy w każdym meczu nas krytykują, bo my musimy, jako jedyna drużyna na świecie, grać pięknie w każdym meczu i wygrywać 5:0 (w tym Messi min. hat-trick)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?