1

@Coutinho007 Dlatego to byłoby połączenie, młodych i doświadczonych

1

@tbas To napisałem , zgadzam się z tobą.

1

@Kuracjusz Liczą na Dembele który jeste już 3 lata i cały czas ma kontuzję. A przecież taki Willian przyszedłby na chwilę, i jeśli Dembele by omijały kontuzję, to Brazylijczyk szybko by odszedł.

1

@Janiama Brawo. Młodzież jest ważna i Barca nabyła Trincao, Pedriego, którzy na pewno dostaną szansę, jak Ansu i Puig. Ale taki Willian przydałby się, nawet na 2 sezony. W tym czasie zobaczymy jak rozwinie się młodziutki Ansu i co z kontuzjami Dembele. A Alaba, marzenie, ale może akurat.

5

A co tam. Williana bym widział w Barcelonie nawet na rok-dwa. W drużynie nie ma nawet w połowie tak dobrego skrzydłowego, znaczy Dembele, ale on od 3 lat nie gra w piłkę. Wolę nawet Williana niż Griezmanna na lewym skrzydle.

2

@Coutinho007 Z chęcią bym widział takiego Adame Traore, w miejsce Dembele. Co z tego że Francuz to taki talent, jak w ogóle nie obecny.

1

Dla takich zawodników jak Trincao i Pedri, kluczowy będzie presezon. Jeżeli pokażą się z dobrej strony to trenerzy o nich nie zapomną, i w końcu dostaną szansę jak Puig czy Ansu. Najważniejsze by swoją postawą na boisku, nie pozwolili wysłać się na trybuny i w zapomnienie jak wielu innych.

0

@Kidd Otóż nie, w Barcelonie nie przepadł. Grał dobrze. Chyba nie pamiętasz.

0

@Ghotti @Striker Piszę żeby być bardziej spokojnym co do Trincao bo Gelson nie odpalił, a przecież również zapowiadał się świetnie. Nie piszą że na pewno nie da rady.

0

@DaPi Tylko Neymar już w kadrze błyszczał.

1

Takie zachwyty nad Trincao, a pamiętam że Gelson Martins jeszcze większe wrażenie robił w Portugalii i przepadł.

1

@BarcaInfo Akurat w przypadku tej dwójki, jest mi to obojętne kto przyjdzie do Barcy. I Eric, i Pau
są bardzo zdolni i perspektywiczni. Dodatkowo ograni.

0

@BarcaInfo Nie wiele więcej, niż Barca za Braithwaite. Oczywiście, sytuacja była inna, no ale mimo wszystko. Taki Ferran to i w Barcelonie by się przydał.

0

@Coutinho007 Przykład Ansu, który dostał szansę zagrania paru minut, i to wykorzystał, co w efekcie zaowocowało kolejnymi minutami, meczami, i bardzo fajnym sezonem, daje nadzieję że podobnie będzie z Trincao.

0

@Coutinho007 Tak jak napisałeś, granie bez skrzydłowych kończy się źle, ten sezon to pokazał. Ja na przykład bym chciał by kupili jeszcze jednego skrzydłowego. Więc skąd u was taka obawa o minuty Trincao, skoro sami piszecie że Barca nie ma skrzydłowych?

0

@Coutinho007 Ale może wchodzić z ławki, być 2-3 zawodnikiem do wejścia. Ciężko wierzyć że Dembele nagle przestaną omijać kontuzje. I wtedy z dynamicznych zawodników którzy mogą wejść z ławki, jest tylko Ansu. Po za tym jest możliwość 5 zmian.

0

@Jaca27 Dlaczego? Jeżeli będzie utrzymana możliwość 5 zmian w meczu, to ktoś tak dynamiczny i potrafiący robić przewagę bardzo się przyda. Zakładając że gra trio MSG, to z ławki do ataku może wejść tylko Ansu, no i Braithwaite, ale on pewnie odejdzie.

1

@Coutinho007 Właśnie to że jest lewonożny, to jest problem. Będzie miał gorzej uderzyć, ale wygląda na gracza bardzo dobrze wyszkolonego technicznie. A przesunięcie na lewą stronę, będąc lewonożnym, ma również swoje atuty.

1

Trincao akurat pewnie będzie grał na lewym skrzydle, bo umówmy się, jak Leo będzie zdrowy to będzie grał wszystko. Liczę że taka ewentualna zmiana pozycji, nie będzie jakimś większym problemem dla Portugalczyka.

0

@BarcaInfo W sumie 4. Monchu w ogóle zgłoszony do LM?

2

@Ghotti Dokładnie, Griezmann, Coutinho, teraz czas na Lautaro na skrzydle.

0

@Coutinho007 Akurat skrzydłowy potrzebny xd

0

@Ghotti Lautaro to klasyczna 9,snajper, Lis pola karnego.

0

@semafor Przecież nie ma go w składzie?

0

@kamilop E koleżko, ale Lautaro dzisiaj nie gra.

5

Ale Lautaro dzisiaj znowu nie widoczny. Kompletnie nic dzisiaj nie gra.

0

Ciepło dzisiaj, nieprawdaż?

0

@Avada Kedavra Może i głupi, ale najgorsze jest że sportowo pewnie byśmy zyskali. Dembele i Umtiti, kontuzja za kontuzją.

0

Który to już powrót Dembele na boisko w jego 3 letniej przygodzie z Barcą?

1

@Cochise Jasne jest, że to bardzo dobry zawodnik, tylko ostatnie 2 sezony miał kiepskie, i tu obawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?