0

@Coutinho007 Dokładnie. Nawet to pisałem. Ktokolwiek byle nie Griezmann. Najbardziej chciałbym Ansu, ale widzę więcej plusów jak zagra nawet Vidal/Puig, niż Griezmann.

0

@krefi10 Nie skreślam go. Bardzo liczę na niego.

2

@krefi10 Jak Dembele będzie zdrowy, to coś czuję że Trincao odejdzie po sezonie.

3

Co u Puiga i Ansu, Panie Setien? Bez zmian.

0

Myślę że w sumie mogliby kupić tego napastnika w tym okienku. O ile będzie ich stać. Patrząc jak Messi sam ciągnie tą ekipę, to ktoś młody i dynamiczny by się przydał. Jak myślicie kupią nową 9, czy nie?

4

Jedyne życzenie co do składu Barcy na mecz z Bayernem, to Griezmann na ławce. Niech gra Puig/Ansu, niech grają nawet na 4 pomocników, byle Antoine zaczął na ławce. Szkoda żeby mieli grać w 10.

0

@neeed To nowa 9.

2

@masakrator05 Za Roberto, Puig.

0

Setien ściąga Griezmanna, i zamiast wpuścić nawet Konrada, to ten Monchu. Oczywiście Monchu to fajny gracz. Ale on powinień wejść za Rakiticia.

0

@Coutinho007 Nie no wiadomo, nie ma co ryzykować. Bardziej mi chodzi o to, że mimo tego, że Dembele nie grał pół roku, to gorzej by od Griezmanna nie zagrał.

1

@masakrator05 Idealne, ale Setien.

1

Jak ma grać Griezmann z Bayernem, to już wolę Dembele który nie grał z pół roku. Gość potrafi coś zrobić z piłką, wziąć ciężar gry na siebie, i nie znika na cały mecz.

11

@Janiama Nie wiem jak z City, ale mam duże przeczucie że Barca to wygra. Wraca Busi i Vidal, z ławki zawsze może wejść Ansu i Dembele. Dodatkowo dobrze grają w obronie.

0

Jest duża szansa ograć Bayern. Liczę na 4-4-2, kosztem Griezmanna. Jestem ciekaw kto złapie minuty Ansu czy Dembele z Bayernem, a może nikt.

1

Już Suarez mi się wczoraj lepiej podobał od Griezmanna. Ansu za niego to nierealne życzenie.

0

Wyjdą na 2 połowę????

2

Kartki się przypadkiem nie anulują?

0

@PRINSU Hahahah, a Barca?

0

Kiedy następny mecz w LM???

0

Puig i Ansu, za Rakiete i Griezmanna i super będzie.

0

@Shroud Haha xd

0

Ale porównajcie sobie, jak się porusza atak City, jak jest mobilny i w grze. Dodatkowo posiadają skrzydłowych. A jak Barcy, czyli wolno, bez wychodzenia na pozycję. Dodatkowo City posiada skrzydłowych.

1

Jak Hazard dzisiaj?

0

Ma ktoś link do Realu, dzięki.

0

Koledzy, poratujecie linkiem do meczu Realu???

0

@Kubox Albo Torres.

0

@Kubox Wiem, i nie krytykuje powrotu Erica, powiedzmy że nawet się cieszę. Ale patrząc że Pique ma swoje lata, uważam że mogliby nabyć kogoś bardziej ogranego.

0

Ja wiem że Mascherano był kapitalnym stoperem, mimo niskiego wzrostu, ale wolałbym kogoś wyższego niż Garcia, dodatkowo grającego regularnie, jak Lenglet w Sevilli. Oczywiście powrót Garcii byłby ok, ale wolałbym kogoś z La Liga, będącego już filarem swojej drużyny. W szczególności, że uważam że będzie sporo minut do grania dla 3 stopera.

0

@Jaca27 Dzisiaj w Europie jest tyle mocnych drużyn, że naprawdę odpadając powiedzmy w miarę w przyzwoity sposób, to nie wstyd.

0

Które miasto ładniejsze według was: Barcelona, czy Madryt??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?