kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Dokładnie. Nawet to pisałem. Ktokolwiek byle nie Griezmann. Najbardziej chciałbym Ansu, ale widzę więcej plusów jak zagra nawet Vidal/Puig, niż Griezmann.
0
@krefi10 Nie skreślam go. Bardzo liczę na niego.
2
@krefi10 Jak Dembele będzie zdrowy, to coś czuję że Trincao odejdzie po sezonie.
3
Co u Puiga i Ansu, Panie Setien? Bez zmian.
0
Myślę że w sumie mogliby kupić tego napastnika w tym okienku. O ile będzie ich stać. Patrząc jak Messi sam ciągnie tą ekipę, to ktoś młody i dynamiczny by się przydał. Jak myślicie kupią nową 9, czy nie?
4
Jedyne życzenie co do składu Barcy na mecz z Bayernem, to Griezmann na ławce. Niech gra Puig/Ansu, niech grają nawet na 4 pomocników, byle Antoine zaczął na ławce. Szkoda żeby mieli grać w 10.
0
@neeed To nowa 9.
2
@masakrator05 Za Roberto, Puig.
0
Setien ściąga Griezmanna, i zamiast wpuścić nawet Konrada, to ten Monchu. Oczywiście Monchu to fajny gracz. Ale on powinień wejść za Rakiticia.
0
@Coutinho007 Nie no wiadomo, nie ma co ryzykować. Bardziej mi chodzi o to, że mimo tego, że Dembele nie grał pół roku, to gorzej by od Griezmanna nie zagrał.
1
@masakrator05 Idealne, ale Setien.
1
Jak ma grać Griezmann z Bayernem, to już wolę Dembele który nie grał z pół roku. Gość potrafi coś zrobić z piłką, wziąć ciężar gry na siebie, i nie znika na cały mecz.
11
@Janiama Nie wiem jak z City, ale mam duże przeczucie że Barca to wygra. Wraca Busi i Vidal, z ławki zawsze może wejść Ansu i Dembele. Dodatkowo dobrze grają w obronie.
0
Jest duża szansa ograć Bayern. Liczę na 4-4-2, kosztem Griezmanna. Jestem ciekaw kto złapie minuty Ansu czy Dembele z Bayernem, a może nikt.
1
Już Suarez mi się wczoraj lepiej podobał od Griezmanna. Ansu za niego to nierealne życzenie.
0
Wyjdą na 2 połowę????
2
Kartki się przypadkiem nie anulują?
0
@PRINSU Hahahah, a Barca?
0
Kiedy następny mecz w LM???
0
Puig i Ansu, za Rakiete i Griezmanna i super będzie.
0
@Shroud Haha xd
0
Ale porównajcie sobie, jak się porusza atak City, jak jest mobilny i w grze. Dodatkowo posiadają skrzydłowych. A jak Barcy, czyli wolno, bez wychodzenia na pozycję. Dodatkowo City posiada skrzydłowych.
1
Jak Hazard dzisiaj?
0
Ma ktoś link do Realu, dzięki.
0
Koledzy, poratujecie linkiem do meczu Realu???
0
@Kubox Albo Torres.
0
@Kubox Wiem, i nie krytykuje powrotu Erica, powiedzmy że nawet się cieszę. Ale patrząc że Pique ma swoje lata, uważam że mogliby nabyć kogoś bardziej ogranego.
0
Ja wiem że Mascherano był kapitalnym stoperem, mimo niskiego wzrostu, ale wolałbym kogoś wyższego niż Garcia, dodatkowo grającego regularnie, jak Lenglet w Sevilli. Oczywiście powrót Garcii byłby ok, ale wolałbym kogoś z La Liga, będącego już filarem swojej drużyny. W szczególności, że uważam że będzie sporo minut do grania dla 3 stopera.
0
@Jaca27 Dzisiaj w Europie jest tyle mocnych drużyn, że naprawdę odpadając powiedzmy w miarę w przyzwoity sposób, to nie wstyd.
0
Które miasto ładniejsze według was: Barcelona, czy Madryt??