kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hoeniker Nie no zaczynać powinien od 1 minuty, ale faktycznie koło 70 min mógłby czasem zejść. Okaże się czy będzie miał kto wejść z tej ławki.
0
@koziar Po co mieliby się wymienić?
1
@FC1899Barca Napastnik potrzebny.
0
Ale mnie jakoś ten Font tymi słowami wkurzył. Mam nadzieję że nie wygra tych wyborów. Koeama jakim będzie trenerem to się okaże, ale na pewno jest ikoną tego klubu, i widać że zależy mu na Barcelonie niesamowicie, skoro nawet w takiej sytuacji objął tą posadę.
41
Jak można coś takiego powiedzieć, że jeśli zostanie się prezydentem Barcy to bez względu na wyniki zwolni się trenera. Dodatkowo mowa tu o legendzie Barcelony. Jeśli faktycznie powiedział to Font, to bardzo, bardzo stracił.
0
Kogo widzicie za Luisa? Lautaro? Tak wlasnie myślę
0
@BarcaInfo Mówił coś o transferach ewentualnych do Barcy?
0
Brawo Bartomeu, chociaż tyle.
0
Podobno Abidal sam chciał odejść.
5
@BarcaInfo Co za zmiana.
0
@Coutinho007 Coutinho może nie tyle co jest wypalony, co jednak mając w składzie Messiego, Griezmanna, Puiga, Pedriego, jest niepotrzebny.
0
@Janiama Nie no nie wyobrażam sobie żebyśmy zaczęli sezon bez nominalnej 9. I znając życie oni ruszą po Lautaro.
1
@Janiama No nie wierzę że nie będzie wzmocnień. A to że Messi miałby grać na 9 to żart.
1
Prawdopodobnie to kim będzie nowy dyrektor sportowy Barcy, będzie nam mówiło coś o kierunku transferowym klubu.
0
Może Koeman będzie i trenerem i gościem od transferów, menadżerem.
0
@Kamilos84 Nie, nie jeden. To samo sądzę o Suarezie, powinien odejść. Tylko że różnica między nimi jest taka, że Semedo od 3 lat jest dla Barcelony bezproduktywny.
2
@Kettger Trudno, grajmy w 10.
1
@ShawnC I gra w pierwszym składzie.
2
Mam nadzieję że mecz z Bayernem był ostatnim w barwach Barcelony Semedo. To nie jest poziom na Barce. Nie dość że w ofensywie nie daje kompletnie nic, to dodatkowo w obronie jest tragiczny.
0
@l0Messini Tak, ale jest młodszy. Bardziej dynamiczny.
2
@MichVeB Alba i Messi tak. Ale niestety czas Pique już minął. To co zagrał z Bayernem to była porażka. Do tego jest wolny.
1
@Kajtek77 Dobra opcja. Może grać na 9, a w razie potrzeby na skrzydle. Dodatkowo Van de Beek i Dest.
0
@reloaded Ciężko budować skład na Dembele.
1
Jeżeli chcesz o coś rywalizować w piłce, to dobry napastnik,rasowa 9 to podstawa. Nie wyobrażam sobie żeby Barca następny sezon znowu miała tylko Suareza.
0
Jakby się udało sprzedać Suareza, to kupno napastnika to będzie priorytet. Ciekaw jestem czy jest ktoś na liście oprócz Lautaro.
3
Lautaro-Van de Beek-Eric-Dest,out Suarez-Vidal-Rakitic-Semedo-Coutinho-Umtiti.
0
@Grubson06 Oby, oby. Potrzeba zmian w pomocy.
0
@Janiama Pomocnik też by się przydał, nie wspominając o obrońcy.
1
Co Koeman zmieni jak dalej grać będą ci sami.
2
De Jong-Van de Beek-Coutinho, taka pomoc możliwa?