kamilop
Dołączył/a: luty 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Aż ciekaw jestem jaką mają alternatywę, jeśli nie uda im się kupić Wijnalduma. Jakieś realne pomysły?
0
Jak Trincao gra?. Bo piję...
1
@betonito Najgorsze chyba jest, że w sumie ja nie żartuję.
6
Wydaje mi się że Barca powinna zwolnić z tymi transferami. Ta rewolucja nawet mnie zaskoczyła, tyle zaskakujących ruchów. Griezmann z 7, ładne nowe stroje, trener z DNA Barcy, można wymarzyć sobie lepsze zmiany w klubie po o klepie 8:2 z Bayernem?
0
@NeroTFP Po 2 kolejkach będziemy oglądać tyły rywali? Mam nadzieję że żartujesz. Ocenianie trenera po 2 kolejkach, dodatkowo ich nawet nie rozegrał.
0
Co, nagle wyniki gorsze to wam brak mięśni Busiego przeszkadza?
0
@PatrychoO A kogo u nas źle pożegnali?
0
Zajebista rewolucja, skoro tylko Vidal i Rakitić odejdą. Kolejna kompromitacja nic nie nauczyła.
0
@BarcaInfo Kimmich 2 nagrody w sumie też.
0
@Messibestplayerintheworld Nie że nie stać na Garcie, tylko po co za niego płacić koło 20 mln, jak za rok może przyjść za darmo.
0
Z Garcia zaczekać rok, a kupić kogoś bardziej ogranego, realnie mogącego zagrozić Pique.
0
@SelloutCrowd No, tak tak. Tu mógłby grać w Juve, Atleti, ale cóż będzie rezerwowym w Barcy.
1
@Medrzakoo01 Dokładnie. Ktoś z dwójki Griezmann/Cou powinien odejść, bo po prostu nie ma tyle miejsca w składzie. Jeszcze jakby przyszedł Depay.
2
@arkasath Już widzę jak przyjmuje do świadomości że będzie siedział na ławie i wchodził na końcówki. Lepiej niech odejdzie.
0
@Hushovt Dokładnie ta 4 którą napisałeś. Blok obrony bez zmian się szykuje.
1
@Hushovt Tak mało. Jeśli odejdzie tylko Vidal i Rakitić po tak fatalnym sezonie, to bardzo mało.
2
Największą rewolucją w tym klubie na następny sezon to chyba będzie zmiana strojów.
0
@Barca1992 Najgorsze w pozostaniu Suareza w Barcy jest to, że będzie blokował rozwój młodych, będzie zabierał im minuty. Bo ciężko mi sobie wyobrazić że Suarez nagle będzie jokerem wchodzącym na ostatnie minuty.
0
@PRINSU Suarez zostanie i tyle było Depaya w Barcy.
2
Wijnaldum da radę zagrać obok De Jonga? Tego drugiego grającego bardziej z tyłu zawodnika? Bo uważam że takiego po odejściu Vidala i Rakiticia, Barca potrzebuje. A tym ofensywnym pomocnikiem powinien być Cou/Griezmanna/Puig czy Pedri. Szkoda by bylo gdyby to Wijnaldum zajął to 3 miejsce w pomocy, i grał jako ten ofensywny.
0
Bellerin czy Semedo, kto lepszy?
0
Jest już skład Portugalii?
1
@Bartunek Jeśli będziemy posiadać konkurencyjny zespół to tak.
0
@IronSanHybrid Top 3 komentatorów? Myślę że się nie o śmieszę jak tak stwierdzę.
0
Które okienko transferowe w ostatnim czasie uważacie za najlepsze w wykoniu Barcy.
2
Patrząc na Ansu, wydaje mi się że lepiej skupić się na typowej 9 jak Lautaro. Depay ciekawy gracz, ale czy na środku ataku da radę?
1
@Kwiatek67 A to ok.
5
Depay, Lautaro, Thiago, fajnie że Barca chce kogoś z nich kupić, ale co z obroną? Nie wyobrażam sobie że po 8 golach od Bayernu, obrona Barcy pozostanie bez zmian.
0
@MESSIah16 Ja nie wiem i tak i nie.
2
@BarcaInfo To nie będzie trudne z Barcą.