1

Aż ciekaw jestem jaką mają alternatywę, jeśli nie uda im się kupić Wijnalduma. Jakieś realne pomysły?

0

Jak Trincao gra?. Bo piję...

1

@betonito Najgorsze chyba jest, że w sumie ja nie żartuję.

6

Wydaje mi się że Barca powinna zwolnić z tymi transferami. Ta rewolucja nawet mnie zaskoczyła, tyle zaskakujących ruchów. Griezmann z 7, ładne nowe stroje, trener z DNA Barcy, można wymarzyć sobie lepsze zmiany w klubie po o klepie 8:2 z Bayernem?

0

@NeroTFP Po 2 kolejkach będziemy oglądać tyły rywali? Mam nadzieję że żartujesz. Ocenianie trenera po 2 kolejkach, dodatkowo ich nawet nie rozegrał.

0

Co, nagle wyniki gorsze to wam brak mięśni Busiego przeszkadza?

0

@PatrychoO A kogo u nas źle pożegnali?

0

Zajebista rewolucja, skoro tylko Vidal i Rakitić odejdą. Kolejna kompromitacja nic nie nauczyła.

0

@BarcaInfo Kimmich 2 nagrody w sumie też.

0

@Messibestplayerintheworld Nie że nie stać na Garcie, tylko po co za niego płacić koło 20 mln, jak za rok może przyjść za darmo.

0

Z Garcia zaczekać rok, a kupić kogoś bardziej ogranego, realnie mogącego zagrozić Pique.

0

@SelloutCrowd No, tak tak. Tu mógłby grać w Juve, Atleti, ale cóż będzie rezerwowym w Barcy.

1

@Medrzakoo01 Dokładnie. Ktoś z dwójki Griezmann/Cou powinien odejść, bo po prostu nie ma tyle miejsca w składzie. Jeszcze jakby przyszedł Depay.

2

@arkasath Już widzę jak przyjmuje do świadomości że będzie siedział na ławie i wchodził na końcówki. Lepiej niech odejdzie.

0

@Hushovt Dokładnie ta 4 którą napisałeś. Blok obrony bez zmian się szykuje.

1

@Hushovt Tak mało. Jeśli odejdzie tylko Vidal i Rakitić po tak fatalnym sezonie, to bardzo mało.

2

Największą rewolucją w tym klubie na następny sezon to chyba będzie zmiana strojów.

0

@Barca1992 Najgorsze w pozostaniu Suareza w Barcy jest to, że będzie blokował rozwój młodych, będzie zabierał im minuty. Bo ciężko mi sobie wyobrazić że Suarez nagle będzie jokerem wchodzącym na ostatnie minuty.

0

@PRINSU Suarez zostanie i tyle było Depaya w Barcy.

2

Wijnaldum da radę zagrać obok De Jonga? Tego drugiego grającego bardziej z tyłu zawodnika? Bo uważam że takiego po odejściu Vidala i Rakiticia, Barca potrzebuje. A tym ofensywnym pomocnikiem powinien być Cou/Griezmanna/Puig czy Pedri. Szkoda by bylo gdyby to Wijnaldum zajął to 3 miejsce w pomocy, i grał jako ten ofensywny.

0

Bellerin czy Semedo, kto lepszy?

0

Jest już skład Portugalii?

1

@Bartunek Jeśli będziemy posiadać konkurencyjny zespół to tak.

0

@IronSanHybrid Top 3 komentatorów? Myślę że się nie o śmieszę jak tak stwierdzę.

0

Które okienko transferowe w ostatnim czasie uważacie za najlepsze w wykoniu Barcy.

2

Patrząc na Ansu, wydaje mi się że lepiej skupić się na typowej 9 jak Lautaro. Depay ciekawy gracz, ale czy na środku ataku da radę?

1

@Kwiatek67 A to ok.

5

Depay, Lautaro, Thiago, fajnie że Barca chce kogoś z nich kupić, ale co z obroną? Nie wyobrażam sobie że po 8 golach od Bayernu, obrona Barcy pozostanie bez zmian.

0

@MESSIah16 Ja nie wiem i tak i nie.

2

@BarcaInfo To nie będzie trudne z Barcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?